-
Posts
11955 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beka
-
Ładna bestyjka :)
-
To ile rybaczków jeszcze czeka na dom?
-
Futrzaki z Tomaszowa Maz. - NOWE ZDJĘCIA! Przepełnienie w schronie!
beka replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Dla tej dziewczynki są bardzo pilnie potrzebne ogłoszenia. Jest młodziutka, miła, garnie się do ludzi, ale bardzo zastraszona przez inne psiaki. Aż cala się trzęsie ze strachu... [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images41.fotosik.pl/186/f1fb19db5a216a1cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images39.fotosik.pl/187/d773dddf5d556ed9med.jpg[/IMG][/URL][/quote] Jaka cudna. Jakiej jest wielkości? Onka czy mniejsza? -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
beka replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Bryza jest piekna, wygląda na mixa leonbergera.. -
Czy ta onka ma juz watek? Da radę zrobić wiecej zdjęć? Jaka ona musi być przerażona....
-
Wysłałam zdjecia suni w trzy miejsca ale cisza :(:(
-
Młoda onka Z Boguszyc już nie szuka nowego domu, bo go ma!!
beka replied to beka's topic in Już w nowym domu
CoolCaty, to o czym mówisz mieści się na czaszce miedzy uszami (myślałam ze to kaszak.), a guz mieści sie nad okiem. spróbuje moze uda mi się to obfocić. -
A może zaprosic Jamora na wątek. Szkolił psy dla policji, moze podpowie gdzie i do kogo uderzyć??? Agata ma rację. Niestety trzeba zachować spokój bo psy tam mogą się pojawiać i później wieć trzeba miec do nich dostęp....
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
beka replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na wątek Eski - Saby [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mloda-onka-z-boguszyc-szuka-nowego-domu-145592/[/URL] -
Saba (wcześniej Eska) została zabrana z Boguszyc. Z tego co mówiła Cool Caty Sabę ktos chciał powiesić :mad:. Dodatkowo ma na głowie nad okiem wysklepienie. Wygląda jak guz, ale sie nie zmniejsza, myślę że musiała dostać po głowie... Do nowych ludzi z dystansem potrzebuje czasu żeby sie przełamać. Nawet jeśli sie boi nie reaguje agresja do ludzi ale poddaniem. Poza tym Sunia jest kochana, przytulaśna, pokazuje brzusio do głaskania. Ładnie chodzi na smyczy. Saba Boi się hałasu, gwałtownych ruchów i głośno ujadających psów. Ostanio uciekałysmy przed ujadającym ratlerkiem, a dziś musiałyśmy zmienic trasę bo Saba nie chciała prześć koło samochodu dostawczego, do którego panowie ładowali jakiś towar :(. [IMG]http://images41.fotosik.pl/187/b81cb8ff4ee0e2c2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/192/fe8f2f8db8214bc7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/187/79a0da1fb2391119med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/192/820b9008e340b437med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/192/7ee9574b9c0dcb17med.jpg[/IMG]
-
Nowe fotki Neski: [IMG]http://images40.fotosik.pl/187/f4997090b71c6b17med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/191/81eb5f1f52032601med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/192/7460294c0bf7c497med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/188/78031a464d8b2239med.jpg[/IMG]
-
szczeniaki z Kruszewa-potrzebne dt!- zdjęcia w postach 1-3
beka replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Tragedia tyle maluszków... -
szczeniaki z Kruszewa-potrzebne dt!- zdjęcia w postach 1-3
beka replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Te ostanie maluchy piekne. Mam nadzieje że szybko znajda domy i się nie "zestarzeją" w schronisku. Bedą większe czy raczej mniejsze? mozna ocenić? -
Łódź- Stefan. Nieudana adopcja. Pilnie potrzebny dom
beka replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
W zeszłym tygodniu poszła zadeklarowana kwota (20 zł) na Stefanka. Doszła?? -
szczeniaki z Kruszewa-potrzebne dt!- zdjęcia w postach 1-3
beka replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
ciotki co ze zdjęciami? -
Przerażona i zagubiona Funia - pojechała do domu i ma się dobrze :)
beka replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Serce płacze jak sie widzi to przerażenie w jej oczach... -
POMOCY!!!!!! Czy brak jednej łapy to wyrok - Julek zostaje w DT na zawsze
beka replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Zdrowemu cieżko znaleźć dom, a choremu?? -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
beka replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
U nas dla odmiany prawie dobrze. Saba co prawda tez jest bojaźliwa (na widok nowego człowieka chowa sie do budy), ale do mnie bardzo miła i coraz bardziej otwarta. Jak zaczynam ja głaskac zaraz kładzie sie i brzusio mi pokazuje. Na smyczy troche ciagnie ale nie tak jak moja sucz ;) Boi sie innych psów i ostatnio uciekałysmy przed ratlerkiem... Jutro założe jej watek i wleje foty bo dzis była sesja :). Do kogo mom sie zwrócic po książexczkę szczepień Saby (Eski)? -
szczeniaki z Kruszewa-potrzebne dt!- zdjęcia w postach 1-3
beka replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Szczeniaków przybywa lawinowo...