Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. Zadzwońcie do mnie jak bedziecie w schronie. Bije sie z myślami......
  2. Aza ma tak ciachnięte ucho, jak robi się sukom w schronie po sterylce... był sprawdzany czip?
  3. ona ma jeszcze 2 miesiące? eee to kupa czasu. napewno znajdzie dom.
  4. Ale ślicznotka :). Jak nie znajdzie domu do czasu w yjazdu tymczasowej pańci to moge ja potymczasować >
  5. Neska teraz nazywa sie Doxa :). Ma dużo psik koleżanek i kolegów. Ze swoja pańcią była juz w schronisku.....:crazyeye: Ja też jak zobaczyłam w mailu te informacje to zdębiłam. A Doxa po prostu zalicza szlaki górskie i nocuje w schroniskach :eviltong: Pewnie po wyprawie w góry (podglądała kozice czy co??) Doxa zaczełaprzejawiać talen w skokach...z miejca na stół. I rzeby nie było na mnie - u mnie tak nie robiła :evil_lol:. Mam fotki różne i obiecuje wklieć wkrótce.
  6. Fiziu a podaj nr tel z kim sie kontaktować w jej sprawie? Sunia jest przepiekna :) Juz ją wysyłam . nr do kontaktu skopiowałam z ogłoszenia
  7. Kiedy jedziecie do schronu????
  8. O matko, biedulka straszna . I te guzy :(
  9. Super że powstał ten wątek. Czasami ludzie pytaja o kudłate i cięzko je wtedy znaleźć. A tu wszystkie w jednym miejscu :)
  10. Nie wiemm co napisać...:(
  11. Wysyłam ja do pana z okolic Warszawy. Rodzina, dzieci 12-14 lat. domek z ogrodem zamieszkałay i użytkowany przez 4 rodziny. U sasiadów państwa jest 3 miesięcna sunia wiec jest i towarzystwo :)
  12. Ja mam chetnych na owczarkowatego szczeniaka, a ta malutka raczej nie wyrośnie na dużego pieska ..... Ale bedę o niej pamietać gdyby ktos szukała małego psiaka
  13. nawet jakby się to udało to ktos musiałby go przywieźć do Warszawy...
  14. Kasia zajrzyj tu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/poszukuje-psiaka-147749/[/URL]
  15. Wysłąłam zdjecia Trynity Pani która szuka onka łagodnego do kota.
  16. jutro pojadę do banku i ureguluja moja deklarację za wrzesień i październik
  17. Ale cudowny i niebanalny psiak:) Takie lubie
  18. Czy to owczarkowate coś :) - Otis jeszcze jest??
×
×
  • Create New...