Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. Stetanek się przypomina
  2. [quote name='esperanza'] Masza [URL="http://img6.imageshack.us/i/img8967k.jpg/"][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/9397/img8967k.jpg[/IMG][/URL][/quote] A co to ?:crazyeye::crazyeye: Czy Massza piła piwo?
  3. A czemu ja o niej nic nie wiem???? ON-ka Hera w depresji [URL="http://img15.imageshack.us/i/img8955r.jpg/"][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/4684/img8955r.jpg[/IMG][/URL]
  4. Trinity to moja fawowyrytka. Jest przepiękna.
  5. To czeka Was troche pracy żeby maleńka nabrała wiary w ludzi
  6. No to podniosę kruszynkę
  7. Ło matko, takiej malizny sie wytraszyli ????:crazyeye:
  8. Widziałm Mania na stronie Azaylu jakiś czas temu. Bardzo żałuje ze moj Morus jest taki okropny do innych samców :( Maniutek Wspanialy
  9. Gdyby znalazła sie w metrze albo innej gazecie na bank znalazłaby dom...
  10. Andziu jak Tinka się czuje? Nie ma problemów? Ona powinna znaleźć dom gdzie ktoś jest cały czas...
  11. Dziewczyny czy przy następnehj bytności w schronisku można prosic o więcej zdjęć suni ze zdjęcia ( o ile jeszce jest). Chce jej porobic ogłoszenia. Nie mogę przestać o niej myśleś ale mam 3 tymczasy i ciężko z kolejnym :(
  12. [quote name='Cantadorra']Hej Beka, jak Akord? Co u niego? Udalo sie znalezc mu domek? A niuniek faktycznie piekny, co racja to racja.[/quote] Udało, juz od czerwca grzeje dupcie w nowym domku :)
  13. I co ?? Jak tam domek?
  14. [quote name='Laura1108']Wczoraj kiedy gadałam z jakimś wetem to mówił , że jutro ciachają ale widać jacy wszyscy są tam zgodni w tym co robią :diabloti: Nie chciałam dzownić bo to bardzo specyficzni "ludzie" dlatego wolałam pójść tan osobiście . Po za tym tamten wet wczoraj nawet polecał aby wpaść do nich dzisiaj w dzień . Nie wiem co do tej sterylki w poniedziałek bo w niedzielę ma przyjechać Pan odwiedzić Rusti więc pytanie czy nie zabierze jej już w niedzielę a jeśli zabierze to po ptokach . Dziś jak będę to podgadam z nimi czy jest szansa żeby wydali na pewno po sterylce a nie w niedzielę a ja już bym ją zawiozła .[/quote] Myśle że jak jest szansa na sterylkę to pan poczeka. Ja tam byłam na wizycie przedadopcyjnej i pan jest zdecydowanie za sterylką. Laura Rusti to sunia o ktorej ci pisalam...
  15. [quote name='gdgt']bosze, jakie piekne![/quote] rzeczywiście piękne
  16. Kolejne maluszki :(
  17. Podniosę chłopaka
  18. [quote name='esperanza']Super :p :multi: Beka serdecznie dzięki za opiekę nad Neską :loveu: Czy pani Basia zagląda na forum? :cool3:[/quote] Tak i mam nadzieję że się zarejestruje :) Nesia juz w domku, wszyscy zakochani a Pani Basia musiała stanąc w kolejce do głaskania... Neska ty farciaro :)
  19. Neska pojechaal do domku. Zamieszka w Nowej Hucie. Ja tradycyjnie mam "mieszane uczucia". Smutno i pusto bez niej, ale świadomość ze ma swój własny bardzo kochający domek daje poczucie radosci i zadowolenia :) Neska bedzie rozpieszczona jedynaczką. Pani Basiu jeszcze raz wszystkiego dobrego dla Pani i Neski. Asiorku jeszcze raz dziękuje za wizytę przedadopcyjną.
  20. Napisze dziś po południu ;) Asiorku dziękuję za pomoc :loveu:
  21. [quote name='Fela']I druga sister, jeszcze chudsza, choć tego nie widać pod gęstym "owieczkowym" futrem [URL="http://img268.imageshack.us/i/dsc5829.jpg/"][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/5467/dsc5829.jpg[/IMG][/URL] ciotka miała w kieszeni parówki ;) [URL="http://img268.imageshack.us/i/dsc5838g.jpg/"][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/4674/dsc5838g.jpg[/IMG][/URL][/quote] Co z tą sunia? Sa może nowe fotki? Chcę ją komus wysłać
×
×
  • Create New...