Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. A czy jagdterierek z boksu Wedelka sie jakos nazywa?? Macie więcej zdjeć ?
  2. Myśle że Kasia jak sie tylko obroni :), to zaraz nam odpowie na wszystkie pytania.
  3. Beam, czy to imie Demo - było od jego demonicznego charakterku???? toż to diabełek ścielony jak mawia córeczka mojej koleżanki :diabloti:
  4. Basiu ile on ma czasu ?????
  5. No i co z tym domkiem???
  6. Sytuacja chyba bez zmian :(
  7. Czy szczeniaczek ma już wątek??? Jeszcze troche tam posiedzi to zdziczeje :(
  8. Tola, czy ta onka z wyciągnietymi sutkai nie wjest czasem w ciązy???? Funia ma racje myślałam o tamtej gładkiej ( wyglada na te w boksie).
  9. A u Ciebie Elza kolejna piekność. Ja też nie rozumiem dlaczego pozbywają się psów i to jeszcze takich:shake:
  10. [quote name='idusiek']dzisiaj dzownili ludzie po Dorę...ale nie bałdzo:/ Mieszkają w budynku gospodarczym, za stodołą wybieg ma ich malamut, bo nie trzymaja go w domu ,bo niszczy. Płot stawiają za miesiąc a teraz nie mają ogrodzenia.. eee :shake:[/QUOTE] Po naszą Dorę?? no nieeeee
  11. A domek tymczasowy nie może pstryknąc paru fotek?
  12. A u nas zmiany . Denisek juz w nowym domu. Dżekuś jeszcze czeka.
  13. Denisek w nowym domku, hurrra. W ubiedłym tygodniu pani była u nas, a dziś Denisek pojechał do domku. Bedzie miał 3 kochające go kobiety i dziewczyny :). Teraz Dżekus szuka superanckiego domku.
  14. No to zapraszam na poranny spacerek
  15. Strach wchodzić na dogo. Co dzień nowe przykłady ludzkiego okrucieństwa :-(. Ja mogę dać 20 zł miesiecznie.
  16. Sa jeszcze dobrzy ludzie na tym łez padole... Maniek bądź szczęśliwy
  17. [quote name='eliza_sk']Chodzi im o psiaka w typie Shiry, ale już wysyłam. oto mail od nich, po tym jak poinformowałam, że Shira ma dom: [I]Witam,[/I] [I]To świetnie, mam nadzieje, ze Shirze będzie dobrze w nowym domku:)[/I] [I]My szukamy psiaka właśnie w typie jak Shira. Najlepiej młodego postawnego, ale łagodnego owczarka, który lubi spacery, jest skory do zabawy i umie "odnaleźć" się w mieszkaniu oraz nie boi się miasta.[/I][/QUOTE] Eliza, rzuć okiem na Aszę. To młoda sunia, wilczaste umaszczenie. Od czerwca bezskutecznie szuka domu. A teraz zaczęła gonic koty Kasi u której czasowo mieszka. Pilnie szuka domu. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/asza-bardzo-potrzebuje-pomocy-141480/index14.html[/URL]
  18. O matko kochana. Co za zidiociała baba...:angryy: Biedne psiule:(. Zostana u niej?
  19. Aga, zastanów się zy nie przenieść wątku na ogólnopolski, tam zaglada więcej osób. I wpisz w tytule ze owczarek. Wiem że to głupie ale to sciągnie kilka osób mam nadzieję. Strasznie szkoda mi Małej i tego pieska bez policzka...:(.
  20. Piekny ten Orionek. Trzymam kciuki za powrót do zdrowioa
  21. [quote name='TERESA BORCZ']Witam, Bardzo się martwię bo przeciez trzeba zdążyć jej te krzywdy wynagrodzić. Moje psiurki wszystkie w okropnym stanie jakoś się trzymały, saszetki kupimy, ale jak tylko się coś odrobinke poprawi i będzie mogła choc kleik ryżowy strzykawką jeść DAWAĆ TO SIEMIĘ ODTŁUSZCZONE BO TO WIELKI LEK NA JELITA DZIAŁA OSŁONOWO I NAPRAWCZO. CZEKAMY BARDZO NA TEN LEPSZY ETAP. TRZYMAM KCIUKI .[/QUOTE] Boniś z niewydolnością trzustki tez dostawał oddłuszczone siemie. A mój tata wyleczył siemieniem wrzody żoładka. Polecam. W poniedziałek przeleje pieniazki dla lusi. To konto co było podane na początku czy inne?
×
×
  • Create New...