Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. To ja chciałąm do Ciebie dzwonic bo się domek w twojej okolicy znalazła a Vegunia juz nowym domku :). Super :)
  2. Ja robiłam test na parwo ale wyszedł ujemny.. Krew w kale jest i u nas . dziś drugi szczeniak też miał krew w kale. Terierka od dziś dostaje stogloban. Skąd pewnośc że to parwo??
  3. daj mi swój nr tel proszę
  4. Te maleńkie szczeniaki są bez szans :(.
  5. U nas w piątek się zaczęło :(. wieczorem był anybiotyk i kroplówa, poprawa w sobotę do południa i ogromny regres w sobote wieczorem :(. wczoraj dostała 3 kroplówki. Dzsiękuję Komecie że zajęła sie sunia. Dzis ani lepiej ani gorzej. Jedna kroplówka już była kolejne dwie mam jej podac póxniej.
  6. U mnie to samo. Foksia od piątku walczy o życie, ale jest ciężko. Podobnie ze szczeniakiem podrostkiem u Komety
  7. Oprócz foksi, u mnie sa dwie onki i ten wycofany szczeniak. Druga onka przyjechała dziś. W schronisku nie ma już białych szczeniaków oraz tego terierowatego. Sa nowe szczeniaki jakieś bardzo małe. Dziś razem przyjechały 4 psy. Moje maluchy tak sobie. Biegunka i biegunka z krwią u foksi (podrażnienie jelit najprawdopodobniej). Onka, ta tzw onka Komety (znaczy jej ulubienica) walczy z biegunką. Jest super psem, łasi się, daje łapę i jest bardzo towarzyska. Nie jest agresywna ani trochę. Za psami nie przepada. Druga przyjechała dzis i jest bardzo przestraszona. Na mój widok ucieka do budy :(. Maluchy kontaktowe, szaleją z moimi psami. Foksia to poprostu cukiereczek, oj trudno bedzie się z nia rozstac. Ulubienica mojej córki :). Młody poszczekuje na kazdego i chowa się za mnie :). Jest troszkę nieśmiały ale robi postępy. Zdjęcia mogę jutro komuś wysłac bo mam problemy z wstawieniem [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac129/mike18pl/Obraz087-1.jpg[/IMG]
  8. Wysłałm Chesterka pewnej Pania ale si nie odzywa....
  9. ona jest tam sama?????
  10. Tak, pomysła dobry tylko co jak juz sie nie bedzie nadawał do służby? mój znajomy ma sunię, która została oddana chłopu na łańcuch, jadła śrutę, bo do służby była juz za stara.... Pięne psy. mam nadzie że znajdą kochaj,ące domy
  11. Coś nie ma wielu obserwatorów...:(
  12. W piątek poszedł przelew
  13. Ja ma 2 maluszki z Nowegodworu. Nic więcej na razie wzią nie mogę
  14. WIesz ci co kupuja czasem nie znają się na psach zupełnie. Moja sąsaidka kupiła przez ogłoszenie w prasie labradora, tyle że na pierwszy rzut oka on labkiem nie był. ale ona sie o tym przekonała jak pies urósł. Ten miał szczescie bo tak czy siak był konachany, ale ile takich psiaków ląduje później w schronach (jeśli dobrze pójdzie)? Wstaw zdjęcia to się wrzuci pare ogłszeń )
  15. Florek i reszta towarzystwa do góry. Jak ładzienka? wolna czy wciąż zajęta?
  16. ciesze się ze pan Krzysztof wybrał Toresa :). Wysłałam mu link na wątek i udało sie. Super.
  17. Bosh jakia piękna
  18. No tak , daleka. To ja dorzucę 21 zł to bedzie okrągłe 179 + 21=200 tylko konto please. jutro bede w banku to zrobię przelew
  19. Dobrze żw juz po wszystkim..
  20. [quote name='kometa']jesli uda mi sie wziac wolne w ndz to bede wtedy w schronie:) i zabiore malutka do beki:)[/QUOTE] A jak Ci się nie uda :(???
×
×
  • Create New...