Oprócz foksi, u mnie sa dwie onki i ten wycofany szczeniak.
Druga onka przyjechała dziś. W schronisku nie ma już białych szczeniaków oraz tego terierowatego. Sa nowe szczeniaki jakieś bardzo małe.
Dziś razem przyjechały 4 psy.
Moje maluchy tak sobie. Biegunka i biegunka z krwią u foksi (podrażnienie jelit najprawdopodobniej).
Onka, ta tzw onka Komety (znaczy jej ulubienica) walczy z biegunką. Jest super psem, łasi się, daje łapę i jest bardzo towarzyska. Nie jest agresywna ani trochę. Za psami nie przepada.
Druga przyjechała dzis i jest bardzo przestraszona. Na mój widok ucieka do budy :(.
Maluchy kontaktowe, szaleją z moimi psami. Foksia to poprostu cukiereczek, oj trudno bedzie się z nia rozstac. Ulubienica mojej córki :).
Młody poszczekuje na kazdego i chowa się za mnie :).
Jest troszkę nieśmiały ale robi postępy. Zdjęcia mogę jutro komuś wysłac bo mam problemy z wstawieniem
[IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac129/mike18pl/Obraz087-1.jpg[/IMG]