Hej, była dziś u państwa w konstancinie.
Elwisek bedzie miał dom z ogrodem, ok 6-7bletniego chłopca do zabawy, ale najbardziej wyczekuje psa Pan :).
Zazwyczaj to kobiety są takie emocjonalne, ale tu Pan gra pierwsze skrzypce.
Pan zakochany w sznaucerach, z poprzednim psem 4 lata jeźdizł na szkolenie na psa ratownika.
Zgadzają się na kastracje , zobowiązali się do rehabilitacji, ale proszę dokładnie wytłumaczyc jak ona ma wyglądac.
Z poprzednim psem jeździli wszedzie wiec Elwisek też bedzie jeździł na wywczasy nad Bałtyk...
Dobrze trafił...
Nawet chciałam im wyadoptowac swoja donkę ale nie dali się namówic;).
Za jakis czas mogę wpac zobaczyc jak sie malec aklimatyzuje.