Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. przy okazji może bedziesz mogła zrobi wiec zdjęc Tediemu?
  2. A skąd wiadomo że to trzustka? Czy były robione badania???
  3. gdzieś mi migneło że on ma padaczkę?? czy to prawda?
  4. [quote name='rita60']Mike jesli tak dobrze znasz uklady panujace w Stowarzyszeniu i schematy działania,to odpowiedz na jedno pytanie- [B]Jak odebrac Kamyka i czy widziałes umowe dotyczaca jego adopcji ?[/B][/QUOTE] Jak to na łańcuchu????? odbierzmy go.....:(
  5. JAk to możliwe??? Kto tak postanowił???? CO za sku......syn
  6. A nie można ich zaszczepic w lecznicy? na gminę?
  7. o matko, ludzie są beznadziejni...
  8. Czy wiadomo jak on się zachowuje do innych psów? suczek??
  9. Zobaczcie kudłąte cudeńka z z nowego targu [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180746-Biko-uratowany-jeden-zostaA-o-kilkadziesiAE-t?p=14199708&viewfull=1#post14199708[/URL]
  10. Zobaczcie jakie śliczności są nowym targu ...:( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180746-Biko-uratowany-jeden-zostaA-o-kilkadziesiAE-t?p=14199708&viewfull=1#post14199708[/URL]
  11. Zobaczcie jakie śliczności są nowym targu ...:( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180746-Biko-uratowany-jeden-zostaA-o-kilkadziesiAE-t?p=14199708&viewfull=1#post14199708[/URL]
  12. Ida wiedziałaś i nic nie powiedziałaś???? ty .................
  13. Dzięki :) W ostrowi maz jest młody krótkowłosy chłopak...
  14. Husky była złapana koło Orzeszyna (Chojnów, orzeszyn..)może by parę papierowych ogłoszeń zrobic?
  15. [quote name='Marzenuś']Zapomniałam odpisać... Zastanawia mnie o co tej osobie chodzi ze szczeniakiem "takim zaraz po urodzeniu". Trochę to dziwne jest.[/QUOTE] szczenieta i kocieta po uredzeniu są dla gadów....uważajcie
  16. No tak tylko trzeba by było je zabrac zeby nie trafiły na łańcuch
  17. jeszcze ten astuś mnie niepokoi...
  18. rotek, wyżeł i kropkowaniec wysłane do miłośników ras...
  19. Załątwiłam dziś Glorii towarzystwo przystojnego faceta. Ale chyba nie trafiłam w jej gust bo ciągle zęby szczeżyła .. A tak poważnie to ona się potwornie boi. Pies spokojny zrównoważony, zachęcał ją do zabawy. Zobaczymy moze ją troche ośmieli..
  20. od dziś mam u siebie długowłosego onka a koleżanka na krótkowłosego..\ Harley trzymam kciuki
  21. Suka husky ma cieczkę wiec małe szanse żeby pojechała na giełdę. przynajmniej tak mi się wydaje. Laba trzeba by wyda pprzed weekendem. A Pongo jak otworzyłam bagażnik (mam kombi) to wskoczł do samochodu, położył się i był bardzo grzeczny. Na działce te.z. Koleżanka wyskoczyła na niego z zębiskami ale on nic, zachował zimna krew. A potem znazł piłke i zaczął się nia bawic, podrzucac uciekac z nią.. Super pies, ktoś bedzie miał z niego pocieche. Na smyczy tez ładnie chodzi.
  22. Wyślij i mnie nr konta..
  23. Bedę potrzebowała jej zdjęcia tylko ładne....
×
×
  • Create New...