Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. a gdzie on, one są???
  2. Pani nie ma aparatu, nie wiem czy ma neta, choc powinna bo ma konie i hipoterapię prowadzi. Monia masz kogos w tozie w suwałkach? potrzeba jej pomóc ze sterylka
  3. jestem i zapisuje
  4. zapisuje poczytam pozniej
  5. biedactwo, wysłałam kolezance która myśli o adopcji westa
  6. kilka dni temu dzwoniła do mnie pani w sprawie adopcji psa. Pani mieszka 40 km od Augustowa, poprosiłam zeby tam podjechałao. Trwało to kilka dni, bo ma zepsuty samochód, ale sie udałao. Wczoraj pani pojechała na stacje i zabrała onka, a własciwie sunie onka w cieczce. Meganka czy ten pies którego widziałas to sbył samiec? czy sunia? Sunia u pani zostanie,tylko jest kłopot - mąz niezadowolony ze sunia. Trzebaby pomóc ze sterylką...
  7. Widziałam tę colaczkę, jaki cukiereczek, szkoda ze musiałam ja oddać....;) Oneczka ma charakterek, dziabnęła w tyłek Bobisia, wiec wpspólnych spacerów nie bedzie poki co. Chuda bardzo, kegosłup na wierzchu :( Suchego jeść nie chciała, może musi sie oswoic z miejscem. Wieczorem dam jej ryżu z mieskiem..
  8. Kiedy ta kastracja? On jeżdzi samochodem??
  9. sądząc po wysokości pieska obok i porównujac ten piesek jest niezbyt duzy,
  10. To gdzie ma być ten transport? Brynów jak w pierwszym poscie czy BOBROWIEC?
  11. Coli merle :) cuudna :) do schrupania. Oneczka prezpiekna, jak tylko zrobie zdjecia to poslemy kilku fajnym co chceci te młodą donke z Ząbek, moze kttos sie skusi :) Zadra dzieki
  12. Meganka napisz może że umierający ... i może poprosc moda o przeniesienie na dział ogólny , zbliżaja się wakacje moze ktos tamtędy bedzie jechał?
  13. Gdyby zbywały jakieś domki to pamiętajcioe o Aronku z mojego podpisu...
  14. próbowałyśmy z Myszą (każda samodzielnie) zabawy z patyczkiem :(, jak ona się wystraszyła widzac kijek w ręku..
  15. Kciuki mo odpadną od tego trzymania.. co z sunią?
  16. Słodziaki :) [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/4249/m85m.jpg[/IMG]
  17. To prawda, przylepna i starsznie kochana :)
  18. Mysza, jak ktos sie zdecyduje na Maję to Miśka dorzuc jako gratis ;)
  19. Aga zmień tytuł że kasa potrzebna na leczenie? a gdzie w hoteliku jest? czy nie mozna mu zrobic badania krwi juz teraz?
  20. Ida oddajemy Arona do Stanów??
  21. [quote name='Fela']… z hieną :-)[/QUOTE] A tam zaraz z hieną, z haszczakiem ;) i juz mamy rasowca :) a nawet dwa w jednym:evil_lol:
×
×
  • Create New...