Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. Cudny, długo nie posiedzi:) szkoda że inne nie maja takiego farta.
  2. [quote name='mamanabank']Zapraszamy również do kolejnego nowego w schronisku DONka Lupusa [url]http://www.dogomania.pl/threads/189105-Ramzes-doros%C5%82y-pies-w-typie-ONka-ze-zmianami-sk%C3%B3rnymi-na-%C5%82apkach!?p=15032785#post15032785[/url][/QUOTE] to link do Ramzesa, nie Lupusa ;)
  3. Zgłosił sie domnie pan, który szuka psa w typie onka. Pies bedzie troche w kojcu trochę luzem biegał po posesji. Pan jest z okolic Gliwic. Może polecić jakiegoś pieska?
  4. Ona nie wygla na belga tylko donka, długo jest w schronie? mam nadzieje że ktos jej szuka.. czy bedzie ciachnieta przed wydaniem?
  5. Tak Kiara miała wczoraj zabieg. Obudziła i wszystko było ok. Zadzwone jeszcze dzis wieczorem. Tinka ciebie Gajowa dobrze zna, o mnie szczęśliwie nie jest tak zazdrosna wiec udaje mi sie wygłaskać Boryska -Bonuska :)
  6. [quote name='mru']a jakiś pan dzwonił pytał o Bustera :)[/QUOTE] mam nadzieje że nie do kojca ...
  7. O matko, jak ten biedak musiał cierpieć :(. A ta pani to w jakim wieku? może trzeba podejść i pokazać jej zdjęcia, albo plakacik na drzwi przykleić....
  8. Kto może zrobic banerek reklamujący ten watek?? Klaudus jakbys słyszała o transporcie w Twoje strony z Wawy to daj nać, ta karma czeka
  9. Z siewierza jest Peter Benes tylk na ogo juz od dawna nie urzeduje...
  10. na SGGW przyjmuje dr Olkowski , a najlepiej udac sie do jego gabinetu w Milanówku. Neurologia to jego specjalność, jest dociekliwy . Polecam. To on leczył moja Ragę i on zasugerowałten amoniak (choć weci przed nim sugerowali padaczkę) i miał rację
  11. Karzełkiem (jak wcześniej sugerowali weci/wet) to on raczej nie będzie :) cudny
  12. [quote name='erka']Ojej, a nie można było zaczekać? Myśmy wysterylizowały kilka dni temu, jak jeszcze nie było tak gorąco małą suczkę i szew cały czas sie paprze, a teraz ma być jeszcze goręcej:-(.[/QUOTE] Nie mozna. Ona dostała cieczki zaraz po przyjeżdzie i dostała hormony na wstrzymanie. A to grozi ropomaciczem. Bedzie do soboty w lecznicy a tam jest klima na szczęście. Tinka chasa z Boryskiem (Bonuskiem) i nie przejawia żadnej agresji. Rece to ręce ale w zabawie capneła mnie za łydke a to nie było miłe
  13. Dzięki za allegro :) mam nadzieje że przyniesie jej dom..
  14. Tak, państwo nie zdecydowali sie ani na Tine ani na Tarę :(. Kupili szczeniaka i super wychowany w kojcu, nie bedzie wchodził do domu, nie ma wizyty...zero komplikacji. Tina przeprowadziła się na działke. Od wczoraj mieszka z sympatycznym owczarkiem z Ostrowi. Nie było problemów przy zapoznaniu. Poznali się poza działką, obwachali, Tinka sie zmarzczyła i tyle. Moze uda mi się jutro jakies fotki zrobic. Dzis Kiara na sterylkę, tylko te upały :(
  15. w wawie to tylko na sggw robia
×
×
  • Create New...