Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. Straszna z niej zazdrosnica. Tak to siedzi spokojnie w kojcu, ale mnie widzi to skacze na kojec, ujada, rzuca sie na te sciane kojca graniczaca z drugim kojcem. Az piany ostaje. Bobik sie jej boi.. Na spacerze juz szczesliwa że jest sama ...:) rece mam z 15 centymetrów dłuższe ;) Mysza ogłaszamy wszystkie suczki.
  2. Kiara i Tara tez maja zjedzone zęby, a to młode suki.
  3. Sunia, obecnie Mimi, jest na dt u czarnej Andy. Ale jest to DT, prosimy o pomoc w ogłoszeniach, sunia musi znaleźć dom...
  4. i są jeszcze 3 suki u mnie....
  5. edytowac można przez opcje zaawansowane
  6. [quote name='mysza 1']Bidulka, mam sentyment do spanieli, zawsze chciałam mieć. nic nie stoi na przeszkodzie. ten 6mczny psiaczek szuka domu Spanielek Choo-choo
  7. Spanielek to piesek, ma ok 6 miesięcy, milutki bardzo, znaleziony na walach wislanych. Myslę że komus zginął:( na spokojnie ma jeszcze tydzień (minie 2 tyg kwaranntanny). w lecznicy jest więcej psów niz miejsc, tym dwom szczylom przydałby się dt na cito. okropna pogoda, leje, a miałam dzis robic zdjęcia
  8. Aga mozesz cos wiecej dowiedziec sie o okolicznościach w jakich trafiły tam psy?
  9. [quote name='BlueSunshine']bico, Maruda666 dziękujemy bardzo;* Dziewczyny, rozliczenia są w poście #202[B] , bardzo bym prosiła żeby każdy tam wszedł i zobaczył czy jest na liście, czy jest odpowiednia kwota, i ogólnie czy wszystko się zgadza, mogłam coś pominąć, źle policzyć etc.. . Rozliczenia warto umiescic na pierwszej stronie, nr konta prosze bo nie dostałam
  10. jednorazowo 50
  11. [quote name='beka']Ciekawe dlaczego trafiły do Klembowa. Z zalesia powinny trafic do Konstancina do Andy[/QUOTE] Załamka z tymi Onkami :(
  12. [quote name='IVV']Beka normalnie tragedia z tymi onkami:( rece opadaja...[/QUOTE] IVV jestem załamana:( zobacz sama [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185232-Wątek-aktualnie-przebywających-psów-z-Klembowa-(zdjęcia)?p=14922181&viewfull=1#post14922181[/URL] 3 zaniedbane donki 3, 5 i 10 lat :(
  13. [quote name='anawa']Jestem i ja........... IVV kazała, to przyszłam ;) Nie rozumiem, jak takie piękne ON-ki mogą trafić na ulicę i do schronu.........:shake:[/QUOTE] ja tez tego nie rozumiem :( jestem załamana :( kolejne 3 onki, długowłose - w Klembowie [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185232-Wątek-aktualnie-przebywających-psów-z-Klembowa-(zdjęcia)?p=14922181&viewfull=1#post14922181[/URL]
  14. Ja już nie mam siły :( 3 długowłose onki w Klembowie :(: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185232-Wątek-aktualnie-przebywających-psów-z-Klembowa-(zdjęcia)?p=14922181&viewfull=1#post14922181[/URL]
  15. [quote name='AGA35']cioteczki przedwczoraj do schronu trafiły trzy suki - owczarki niemieckie długowłose .Przyjechały z Zalesia.Nie wiemy w jakich okolicznościach suki znalazły się na " ulicy " czy komuś uciekły czy ktoś się ich pozbył. Psy są w opłakanym stanie. Zdjecia suczek na wątku zdjęciowym .[/QUOTE] Ciekawe dlaczego trafiły do Klembowa. Z zalesia powinny trafic do Konstancina do Andy
  16. Nie weżmie , Agata juz z nia rozmawiała
  17. W ostrowii zostało jeszcze tyle szczeniat :(, ilu z nich uda sie przeżyc...
  18. Cieżko na koty sprawdzic bo przy takiej ilosci psów kotów nie ma mam jeszcze takie sunie [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187971-Kiara-i-Tina-kieleckie-onki-z-Dymin-szukają-domów[/URL]
  19. [quote name='ewelinka_m']Obie sunieczki są ogromnie kochane i grzeczne. Cała podróż z kielc do warszawy przebiegała bardzo spokojnie, podróżniczki z nich doskonałe ;)[/QUOTE] Kiara to strasznie kochane stworzenie, przytulaśna, ciągle się przymiła:). Cycochy do ziemi pewnie napedzała kasiore swojemu panu szczeniakami. Zeby bardzo starte ale wiecej niz 3-4 lat nie ma. Jest kochana. Tina natomiast zaczyna rogo pokazywac. Na psy szczeka wszystkie. Misia, staruszka kaukaza podgryza, wzłaszcza jak pojawi się Gajowa. Ona chce ja miec tylko dla siebie..
  20. W sobotę wielki dzień dla Bobisia :)
  21. Agatko, przykro mi ze pomóc nie mogę. ja mam 5 tymczasow (4 bezpłatne bo u mnie, jeden w hotelu i jestem bez pracy..) i 5 swoich psów.
  22. Koty absolutnie, małe dzieci ostroznie. na małe psy tez poluje
×
×
  • Create New...