-
Posts
11955 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beka
-
Tara - zabiedzona oneczka z Zamościa doczekała się. Ma dom.
beka replied to beka's topic in Już w nowym domu
Straszna z niej zazdrosnica. Tak to siedzi spokojnie w kojcu, ale mnie widzi to skacze na kojec, ujada, rzuca sie na te sciane kojca graniczaca z drugim kojcem. Az piany ostaje. Bobik sie jej boi.. Na spacerze juz szczesliwa że jest sama ...:) rece mam z 15 centymetrów dłuższe ;) Mysza ogłaszamy wszystkie suczki. -
Kiara i Tara tez maja zjedzone zęby, a to młode suki.
-
Aron- onek z Ostrowi - pojechał do nowego domu:)
beka replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
no, może niedługo ;) -
młoda maleńka Mimi! mikro boskość zgarnięta z parkingu! ma domek :)
beka replied to mru's topic in Już w nowym domu
Sunia, obecnie Mimi, jest na dt u czarnej Andy. Ale jest to DT, prosimy o pomoc w ogłoszeniach, sunia musi znaleźć dom... -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
beka replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
i są jeszcze 3 suki u mnie.... -
edytowac można przez opcje zaawansowane
-
Spanielek to piesek, ma ok 6 miesięcy, milutki bardzo, znaleziony na walach wislanych. Myslę że komus zginął:( na spokojnie ma jeszcze tydzień (minie 2 tyg kwaranntanny). w lecznicy jest więcej psów niz miejsc, tym dwom szczylom przydałby się dt na cito. okropna pogoda, leje, a miałam dzis robic zdjęcia
-
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
beka replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='BlueSunshine']bico, Maruda666 dziękujemy bardzo;* Dziewczyny, rozliczenia są w poście #202[B] , bardzo bym prosiła żeby każdy tam wszedł i zobaczył czy jest na liście, czy jest odpowiednia kwota, i ogólnie czy wszystko się zgadza, mogłam coś pominąć, źle policzyć etc.. . Rozliczenia warto umiescic na pierwszej stronie, nr konta prosze bo nie dostałam -
jednorazowo 50
-
[quote name='IVV']Beka normalnie tragedia z tymi onkami:( rece opadaja...[/QUOTE] IVV jestem załamana:( zobacz sama [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185232-Wątek-aktualnie-przebywających-psów-z-Klembowa-(zdjęcia)?p=14922181&viewfull=1#post14922181[/URL] 3 zaniedbane donki 3, 5 i 10 lat :(
-
Tara - zabiedzona oneczka z Zamościa doczekała się. Ma dom.
beka replied to beka's topic in Już w nowym domu
[quote name='anawa']Jestem i ja........... IVV kazała, to przyszłam ;) Nie rozumiem, jak takie piękne ON-ki mogą trafić na ulicę i do schronu.........:shake:[/QUOTE] ja tez tego nie rozumiem :( jestem załamana :( kolejne 3 onki, długowłose - w Klembowie [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185232-Wątek-aktualnie-przebywających-psów-z-Klembowa-(zdjęcia)?p=14922181&viewfull=1#post14922181[/URL] -
ONka Bianka czyli Lara :) już w kochającym domu :-))
beka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Ja już nie mam siły :( 3 długowłose onki w Klembowie :(: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185232-Wątek-aktualnie-przebywających-psów-z-Klembowa-(zdjęcia)?p=14922181&viewfull=1#post14922181[/URL] -
[quote name='AGA35']cioteczki przedwczoraj do schronu trafiły trzy suki - owczarki niemieckie długowłose .Przyjechały z Zalesia.Nie wiemy w jakich okolicznościach suki znalazły się na " ulicy " czy komuś uciekły czy ktoś się ich pozbył. Psy są w opłakanym stanie. Zdjecia suczek na wątku zdjęciowym .[/QUOTE] Ciekawe dlaczego trafiły do Klembowa. Z zalesia powinny trafic do Konstancina do Andy
-
Nie weżmie , Agata juz z nia rozmawiała
-
W ostrowii zostało jeszcze tyle szczeniat :(, ilu z nich uda sie przeżyc...
-
Tara - zabiedzona oneczka z Zamościa doczekała się. Ma dom.
beka replied to beka's topic in Już w nowym domu
Cieżko na koty sprawdzic bo przy takiej ilosci psów kotów nie ma mam jeszcze takie sunie [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187971-Kiara-i-Tina-kieleckie-onki-z-Dymin-szukają-domów[/URL] -
[quote name='ewelinka_m']Obie sunieczki są ogromnie kochane i grzeczne. Cała podróż z kielc do warszawy przebiegała bardzo spokojnie, podróżniczki z nich doskonałe ;)[/QUOTE] Kiara to strasznie kochane stworzenie, przytulaśna, ciągle się przymiła:). Cycochy do ziemi pewnie napedzała kasiore swojemu panu szczeniakami. Zeby bardzo starte ale wiecej niz 3-4 lat nie ma. Jest kochana. Tina natomiast zaczyna rogo pokazywac. Na psy szczeka wszystkie. Misia, staruszka kaukaza podgryza, wzłaszcza jak pojawi się Gajowa. Ona chce ja miec tylko dla siebie..
-
W sobotę wielki dzień dla Bobisia :)
-
Agatko, przykro mi ze pomóc nie mogę. ja mam 5 tymczasow (4 bezpłatne bo u mnie, jeden w hotelu i jestem bez pracy..) i 5 swoich psów.
-
Tara - zabiedzona oneczka z Zamościa doczekała się. Ma dom.
beka replied to beka's topic in Już w nowym domu
Koty absolutnie, małe dzieci ostroznie. na małe psy tez poluje