Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. ten dt to myslałam o sobie, ale onek ktory miał mieć dom juz go nie ma (koty ), a dziś przyjeżdżaja 2 suczki a w sobotę kolejna. Także niestety ja nie dam rady :(. Dziewczyna która nadała mi sprawę deklaruje 100 zł jednorazowo dla niego.
  2. Ale wiadomośc :) Cuda jednak sie zdarzają, super Gratulacje dla wszystkich, dzieki którym Basza znalazl swoja rodzinę :loveu:
  3. Bobik cudo, Lessi wyglada jak mix goldena i colli , piekna
  4. co to za polityka??wobec tego ja jestem zainteresowana wszyskimi psami z tego schronu....
  5. Anouk pogadaj z Czrna anda żeby zabrała go do dr Olkowskiego, to swietny neurolog....
  6. Jaka chudzieńka :( Dziewczyny czy ona jest bezpieczna? może tam zostać? może Eliza_sk bedzie miała dla niej domek... W jakim może byc wieku?
  7. Na wątku schronu z Ostrowi maz pojawił sie taki wpis Dogo07: [B][SIZE=5][COLOR=#ff0000]To ważne !!!!!!!!!!!!!!! [/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Nie wydawać psa tym osobom !!! " [/COLOR][/SIZE]Elżbieta Sa.. Kraków, ul. Łepkowskiego, 12 412 27 xx...[/B] Córka i matka. [B][COLOR=red]POD ŻADNYM POZOREM PSA. [/COLOR][/B]W tej chwili sprawa do wyjaśnienia, kobieta wyszukuje [B]nieduże suczki [/B]- które umierają tam w bardzo dziwnych okolicznościach. Dom sprawia wrażenie idealnego[IMG]http://www.dogomania.32052-alarm-ewakuacja-krakowskiego-schroniska-potrzebna-pomoc-%21/images/smilies/anger.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.32052-alarm-ewakuacja-krakowskiego-schroniska-potrzebna-pomoc-%21/images/smilies/anger.gif[/IMG]. Moja Patynka była tam trzy godziny. Ocalała chyba cudem. Okazuje się, że w ubiegłą środę wzięła suczkę z Łodzi - nie żyje!. Wcześniej miała psy m.in. z krakowskiego schroniska i z Łodzi. Dwa uśpiła na Brodowicza, jeden zginął podobno pod kołami samochodu, był szczeniak, który "zasnął sam". Nie wiadomo nic o suczce wziętej z azylu w 2005 roku. Okazuje się, że był jeszcze (podobno)pies/suczka z Pabianic. Koszmar. "
  8. na jednym z watków (ostrow maz) znalazłam wpis " [B][SIZE=5][COLOR=#ff0000]To ważne !!!!!!!!!!!!!!! [/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Nie wydawać psa tym osobom !!! " [/COLOR][/SIZE]Elżbieta Sa.. Kraków, ul. Łepkowskiego, 12 412 27 xx...[/B] Córka i matka. [B][COLOR=red]POD ŻADNYM POZOREM PSA. [/COLOR][/B]W tej chwili sprawa do wyjaśnienia, kobieta wyszukuje [B]nieduże suczki [/B]- które umierają tam w bardzo dziwnych okolicznościach. Dom sprawia wrażenie idealnego[IMG]http://www.dogomania.32052-alarm-ewakuacja-krakowskiego-schroniska-potrzebna-pomoc-%21/images/smilies/anger.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.32052-alarm-ewakuacja-krakowskiego-schroniska-potrzebna-pomoc-%21/images/smilies/anger.gif[/IMG]. Moja Patynka była tam trzy godziny. Ocalała chyba cudem. Okazuje się, że w ubiegłą środę wzięła suczkę z Łodzi - nie żyje!. Wcześniej miała psy m.in. z krakowskiego schroniska i z Łodzi. Dwa uśpiła na Brodowicza, jeden zginął podobno pod kołami samochodu, był szczeniak, który "zasnął sam". Nie wiadomo nic o suczce wziętej z azylu w 2005 roku. Okazuje się, że był jeszcze (podobno)pies/suczka z Pabianic. Koszmar. "
  9. to chyba by ła pomyłka, na stronach palucha widziałam ogłoszenia wiec, chyba go szukali (tzn przez dziewczyny od adopcji). Sasiadka zgłosiła do Andy...problemem jest dziura przez która on wychodzi. Pikus wrócił w sobotę, bo uciekał panu :( siedzi na kolonii z Dianką i jeszcze jednym psiakiem. Musze zrobic zdjęcia nowo przybyłym..
  10. to chyba ta stacja [FONT=arial][SIZE=2][B]16-320 Bargłów[/B] Bargłów Dworny 107 tel.: 48876424067[/SIZE][/FONT]
  11. Mam nadzieje, bo choc mówia że od przybytku głowa nie boli, mnie boli. I zastanawiam sie jak upchnąc 3 psy w dwóch kojcach..
  12. A ta co sie placze pod Kielcami, to ja ktos dokarmia?? wiadomo gdzie jest? czy jak zapadnie decyzja to psa może nie być?
  13. Z tego co mówiła ewab to łagodna bardzo , tylko przerażona potwornie miejscem gdzie sie znalazła.. a co miałabyc pomysł jakis na nią?
  14. Kobitki jak bedzie trzeba konsultacji to polecam dr Olkowskiego jest nurologiem, przyjmuje w Milanówku, konsultował Aronka i Klarę te długowłosą oneczke która jest u Czarnej Andy na Dt. Maja rtg i usg.
  15. Z KAjka to owczar cąlą gębą tj całym pyszczydłem :)
  16. o masz i nic nie mówisz??
  17. niestety dziewczyna która go widziała była przejazdem...autokarem. Słuchaj a moze na stacje zadzwonic?
  18. A to chyba Dama?? [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/916/p1050997rx.jpg[/IMG]
  19. [quote name='Nutusia']On się tylko tak dobrze maskuje! To już wolałabym sklonować... Tośkę! :)[/QUOTE] A czy Tosia umie zbierać qupale? jak tak to biorę!
  20. Wzruszyłam się. To cudownie, wreszcie po latach poniewierki ma dom :)
  21. [quote name='Nutusia']Cholercia, jak to mówią "jest ryzyko, jest zabawa"... Ale ile faktycznie bym musiała do domu psiątek wziąć, żeby się męża "pozbyć" nadal nie wiem :) Czasami się jednak przydaje - michy psie naszykuje, okno kotu w nocy otworzy... nie mdleje na widok strzykawki... koopale z trawy pozbiera...:)[/QUOTE] Nie myślałaś żeby go sklonować?? ;)
×
×
  • Create New...