Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. A jak Kora znoli kolejna konkurentke do głaskania?
  2. u mojej suczki takie podobne ataki były spowodowane wielokrotnie przekroczonym poziomem amoniaku we krwi
  3. przelałam dzis 40: po 20 za lipiec i sierpień,.
  4. [quote name='3 x']dokładnie :mad: a wszyscy tutaj ochy i achy jakby ten balsam szostakowskiego się nadał to zdaje się, ze jeszcze ociupinke ma moge się z Trymerem podzielic pod warunkiem ze zostawi trochę pomarańczowego dla mnie :crazyeye:[/QUOTE] A co to za szyfr z tym pomarańczowym bo nic nie rozumiem?
  5. Sunia, nazywana przez Iwonke Mimi czuje się dobrze. Wiem że jest nie kłopotliwa i słodka :)
  6. [quote name='gusia0106'] Tak się zastanawiam czy go oddać ;) [/QUOTE] Cudowny pies, nie dziwie się że się zastanawiasz.. tylko gdzie sie znajdzie drugi taki wspaniały dt...
  7. co za łajza, wierzę że wyswiadczne zło wraca. Cudny maluszek, z taka historia z pewnoscią wzruszy kogos z duuzym serduchem
  8. erka czy to ten onek co był a potem zniknął czy kolejny?
  9. te rany to powinien miec płukane, matko jeszcze ten upał. biedna psinka
  10. Ale super :) znaczy że mogę spać spokoinie :)
  11. Moge dac kontakt do pana który szuka onki do bloku. W domu 2 letnie dziecko wiec pies musi byc łagodny i w miare spokojny. Dom z ogłoszenia do mnie zadzwonił, nie sprawdzony.
  12. Miła ta pani burmistrz.... przydałby sie jakis dziennikarz zeby wywiad z nia przeprowadził na temat bezdomnych zwierząt w Broku
  13. [quote name='oliwkag2003']. Zwierzęta nie są zależne od człowieka. [/QUOTE] O matko, ale ze mnie ciul. A ja myslałm ze jak im nie dam jeść i nie wyprowadze na spacer to sobie nie poradzą bo sa ode mnie zależne. O. nie koniec z tym. Jutro do posredniaka niech łąpia jakąś fuchę i same o siebie zadbają, w końcu maja na to wpływ i nie sa od nikogo zależne.... Ta adopcja to porażka....
  14. Bardzo dziekujemy za pamieć. Ja w poniedziałek wyjeżdżm na 5 dni a psiakami bedzie zajmować sie Golf Tara bardzo lubi wodę. Wchodzi do niej , brodzi, kladzie się , a potem pije :). Z sąsiadem z kojca obok była dwa razy na spacerze i jest ok. Nie wiem od czego to zależy, ale tej psiak jej pasuje :) Dalej się awanturuje jak wchodzi sie do niego do kojca ale jest dużo spokojniejsza niz była przy Bobisiu.
  15. [quote name='Tora&Faro']Ha....no i super:) skoro nie wolno to się nie cieszę;), póki co nadal trzymam kciuki żeby Państwo wytrwali w decyzji:)[/QUOTE] dobra ja sie też nie cieszę.. ale nareszcie Larunia dostanie to co jej sie należy i na co zasługuje,
  16. Dzięki Wam odszedł, jako pański pies, z godnością a nie zdychał pod płotem... Robaczku (*)..........
  17. W razie co jest jeszcze Maja i 3 sunie u mnie
  18. Megii, zobacz i wysyłaj [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188506-Młody-do-1-5-roku-ON-dom-w-Zabrzu[/URL].
  19. Jaki piękny, taki prawie onek ;)
  20. Bo to n ie była stacja cpn tylko statoil z tego co sie dowiedziałam,
  21. Tina juz po zabiegu. Biedulka straszna. Odpoczywa u Gajowej w domu. Teraz te upały sa wykańczające a dla suni po operacji to juz wogóle. Kiara samotna na dziłce. Taka spradniona towarzystwa, jak mnie widzi to tak skacze że wczoraj przejechała mi łapa po twarzy. Oczy ropieją (czerwone, podejrzewam to grudkowe zapalenie, jak u Bianki) Kupię jutro swietlika, albo najpierw esencją a za 2-3 dni zaczne krople. Uszy nie lepiej. A poza tym to ona jest cudowna.
×
×
  • Create New...