Bardzo dziekujemy za pamieć.
Ja w poniedziałek wyjeżdżm na 5 dni a psiakami bedzie zajmować sie Golf
Tara bardzo lubi wodę.
Wchodzi do niej , brodzi, kladzie się , a potem pije :).
Z sąsiadem z kojca obok była dwa razy na spacerze i jest ok.
Nie wiem od czego to zależy, ale tej psiak jej pasuje :)
Dalej się awanturuje jak wchodzi sie do niego do kojca ale jest dużo spokojniejsza niz była przy Bobisiu.