Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. o matko, kolejny
  2. [quote name='koosiek']A to jakiś ostrowiak?[/QUOTE] nie ale ta sama kobieta co miała Madoxa wzięła też bezzębnego Szymka, ale Szymek po wizycie poadopcyjnej wrócił z dziewczynami. Ida była na tej wizycie i widziała Madoxa
  3. U weta ok. Nie było prześwietlenia, dr Olkowski powykręcał mu te nogi w kazda możliwą strone i nic tz wszystko w porządku. Postaram się jutro zeskanować opinię. Podczas tych zabiegów Aronek był bardzo grzeczny. Stracił cierpliwośc przyczyszczeniu uszu. Wił sie jak piskorz. W uszach jest stan zapalny mamy Orydermyl i płyn do płukania. Wizyta, czyszczenie uszu i lek to 95 zł. Fakturę wyślę pocztą (Ida pamietaj że dostałam 50 zł z gotówce od Gajowej, odlicz od rachunku). W samochodze był grzeczny choc spedził w nim ok 2 godzin (korki). W lecznicy nie spodobał mu sie jeden pies i warczał i szczekał na niego. Jak dom z innym psem to raczej z suczką,
  4. tak, a najlepiej jakby tym innym psiakiem był Aron ;)
  5. Małego czrnego bez ogonka nie ma w lecznicy. Widziałam 2 nowe psy: miiiix husky; z naciskiem na mix z łapą po starym złamaniu, którego dzięki Idusiek juz udało się zidentyfikowac jako Madoxa, ktory był wydany do adopcji. Wychodzi na to że to adopyjna rodzina wezwała zeby go odłowic :( I beżowy przemiły kundelek z Borowiny. Jest średniej wielkości (pod kolano). Nawzywa sie Zborek.
  6. [quote name='IVV']pieniadze juz wyslalam ;)[/QUOTE] Bardzo Ci dizekuję :)
  7. Jutro wizyta u weta... Cioteczka Gajowa przekazała dzis 50 zł dla Aronka. Dziękujemy
  8. Wysyłałas labke gdzieś??? możesz fotki wstawic, prosze
  9. Dzięki za banerki... biorę sie dziś za robote z ogłoszeniami
  10. potrzebny banerek zeby więcej osób ściągnąć/
  11. martaipieski, a ktos oprócz ciebie bywa w tym schronie?
  12. Na powstanców strasznie naciągaja....
  13. Cunie wyglada :) słodziak
  14. Ale Ty szukałaś swojego psa, prawda? przejrzałam ogłoszenia o zaginionych psach za ostani miesiąc. Nie znalazłam zadnego które by pasowało. Iwona jest w pracy, w sprawie adopcji proszę zadzwonic wieczorem.
  15. ja budowałam, a właściwie mąż ;) z gotowych paneli z których robi się ogrodzenia, do tego kupuje sie słupki i elementy fundamentowe (do częściowego wkopania w ziemię. na podłodze sa palety (uniemozliwiaja podkop pod fundamentem) a na nich deski. http://www.inex24.pl/panele-kratowe-proste,tak,2,1,oferta.htm http://www.allegro.pl/item1060207542_panele_ogrodzeniowe_5mm_2_5x2_03_ocynk_ogniowy.html ja tu kupowałam , maja tez elementy fundamentowe.
  16. [quote name='olekg89']Marta-wtedy byłaby kłótnia czy oddać ją wlaścicielowi czy nie.[/QUOTE] Olek89, no to juz masz jasną odpowiedx na swoje pytanie czy dii da czy nie da ds suni.
  17. Tola wpisz mój nowy tel z tamtego korzystam sporadycznie 513 490 780 Jutro bede się jeszcze kontaktowac z Ukrytym Smokiem...
  18. i jeszcze [URL]http://www.dogomania.pl/members/57616-AlfaLS[/URL] AlfaLS polecam :)
×
×
  • Create New...