Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. Z tym że młody to on nie jest. ma z 6-7 lat. Widziałm dziś tę malą biało ruda sunię. sliczna z piękna mieciutką sierścią. Golf wyniosła ją na spacer. Dosłownie wyniosła - nosiła ja na rękach;) jest też pies odpięty wczoraj od drzewa do którego był przykutty łańcuchem. Wystraszony okropnie. Jest w kojcu i wygląda na duże mixa onka (no prawie onek - dom szybko potrzebny, bo na giełdzie taki pies długo nie bedzie czekał).
  2. Bobis juz w domku. Nie ma większych problemów. Trochę goni kota, ale nie chce go zjeść. Nawet na stół sie za nim pofatygował :). Dwa piersze dni siusiał w domu a na dworzu sie bawił. myśle że te zmiany trochę do oszołomiły. Z psem rezydentem się ignorują póki co. Bardzo lubi syna pani Anety. Mam dostać zdjęcia, troszkę później, jak juz się zadomowi :)
  3. W razie co w przyszły piątek wracam z Włodawy do siebie do domu (obok Piaseczna. Moge, a własciwie tz może, pojechać przez Lublin
  4. Weszłam tam Ivv, tam zdaje sie jest 30 psów. I był tam stary onek z Warszawy. Ale on juz w domu szcześliwie. Granda, tyle kasy za warunki praktycznie schroniskowe :(. A u Tary bez zmian. Zauważyłam że jak wyjechał Bobik to się uspokoiła. Na smyczy jak kiedy, wczoraj wyczuła zajaca (widziałam go ona nie) to ciągneła jak parowóz, czasami chodzi ok. Do ludzi bardzo miła, ale żywiołowa. Najlepiej gdy trafiła do domu bez małych dzieci lub z dziećmi starszymi, nastoletnimi bez innych zwierząt. Chociaz jestem pewna że z dużym spokojnym psem by się dogadała. Najlepiej do domu z ogrodem lub do domu gdzie nie musiała by długo byc sama. Nie wiem czemu ale zdarza jej sie załatwic w budzie :( Teraz w kojcu po Bobiku, od wczoraj jest super piesek, który został wyadoptowany w poniedziałek i wczoraj wrócił bo chciał zagryźć pana domu (żona i dzieci ok, przemiły). pan oczywiscie nie jest nawet draśniety ale psa kazał zabrac. Przyznał się że chciał go uderzyc i pies prawdopodobnie chciał bronic pani która koło niego stała :(. Na niego tak nie szczeka jak na Boba, nie wiem czemu. Nadal je bardzo gwałtownie i dużo pije. Niby gorąco, ale troche mnie to niepokoi. Kupale ok choc duże. Wczoraj przyszła karma (IVV dziękujemy) kupiłam Joserę sensi plus. Mam nadzieje ze jej posłuży.
  5. meganka wysyłam Ci na pw nr tej dziewczyny co się ze mna kontaktowała..
  6. Zmien tytuł watku, żeby była informacja że on zaraz w Mysłowicach wyladuje :(
  7. Gusiu gdybyb byli chetni (a dla Trymerka nie pasowali), nawet na dwór do budy , z południa Polski (Katowice itp), i to proszę podeślij takiego psiaka [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187819-Piękny-ogromny-On-ek-czeka-na-swoją-szansę-w-Pszczynie...-Zerkniesz[/URL] on za tyg pojedzie do Mysłowic :(:(
  8. to znaczy do kiedy dokładnie ma czas???
  9. Byłam. Domek z podwórkiem, a własciwie dwa domki. W jednym mieszkaja rodzice ( i u nich bedzie sunia) w drugim dorosła córka z rodziną. Ogródek, do biegania, nie za duży ale dla takeij kruszynki w sam raz. W domu zawsze ktos jest wiec sunia nie bedzie sama. Piesek nie spi w łozku, ale w domu jak najbardziej. Budy i kojca brak. To kiedy transport?
  10. Tak cięzko pogodzić się ze śmiercią kogos kochanego Bardzo wspólczuje
  11. Śliczna :) długo była w bidulu?
  12. jutro ok 16 jesteśmy umówione :) Czy powinnam cos o Fince wiedzieć? ja z nia jakies problemy?
  13. I ja i golf :) Pływak to właśnie Luzak :( W piatek nie było wiadomo że jest ślepy Spanielka miał odebrac własciciel, nie ma go wiec chyba w końcu trafił do lecznicy.
  14. a na którym piętrze mieszkają? nie ma windy? może on po prostu nie zna schodów..
  15. no to co to za domek ??? Pani wie o wizycie?
  16. Czy w jego sprawie były jakies telefony?
  17. Emi wygrała tę konkurencję :(:(
  18. Emi...wytrzymaj. Do którego weta jedzie?
  19. Wczoraj Agnieszka zabrała Klusię do domu, zamieszka u jej kolegi (dt lub ds sie okaże). Jak ona sie ucieszyła :), Klusia znaczy się, Agnieszka też. Aga mówiła że to był pies tester, aktórym mozna było testować czy pies jest agresywny, bo Klusia miała zerowy poziom agresji. Został jeszcze chłopak ze strychu, który jak mówi Golf jaest bardzo mizioasty, jak hmmm, czuj respekt do tej rasy:) Wiec Golf spacerowała, a sprzątałam jego klatke bo ma potężny rozstój żołądka... Sa kolejne dwa psy :( młody czarnobrązowy kundelek, fajny ale przestraszony. I beżowy owczarkowaty duży pies, bardzo wymeczony i apatyczny. Dr odkrył rzęse wodna na spodzie obroży. Sam pływał czy ktoś mu pomagał ?????
  20. dwa razy pisałm post po tym jak go zawiozłam i nie ma ???? Diego popiskiwał przy wsiadaniu do auta, troche go bolało. ALe to super grzeczny pies, wsiadł mimo bólu. Taki misiek pluszowy. W samochodzie zdjęłam mu klosz bo się nie mieścił w nim :). Leżał grzecznie całą drogę. Ucieszył się na widok Beaty. Dostał antybiotyk na 3 dni i leki na odrobaczenie. kontrola za dni 10 od czwartu. Ja wyjeżdżam wiec potrzebny bedzie transport. I trzeba pamietac o ksiązeczce to wpiszą do niej info o zabiegu.
×
×
  • Create New...