-
Posts
13929 -
Joined
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bric-a-brac
-
Paula nie ma netu do 20tego. Ogłoszenia były, ale nigdy nie zaszkodzi więcej ;) ________________________________________ Nira to ok. 4miesięczny szczeniak, którego życie nie było łatwe. Została przerzucona przez ogrodzenie przytuliska dla zwierząt skąd trafiła do domu tymczasowego, gdzie została wyleczona i teraz czeka na swojego właściciela, który da jej ciepły kąt pełen miłości na jaki zasługuje. Jest młodym, żywiołowym szczeniakiem, pełnym energii, świetnie dogaduje się z innym psami, uczy się podstawowych komend, chodzenia na smyczy, utrzymania czystości w domu. Sunia przebywa w domu tymczasowym w Warszawie. Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed i po adopcyjną, oraz podpisanie umowy. Kontakt w sprawie adopcji: Paula 790 369 926 Jola 501 980 665 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/1211/43f9f871daf5c571med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/525/nira1.jpg/"][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/4300/nira1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/252/nira2.jpg/"][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/2879/nira2.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='bric-a-brac']Gdyby pojawiła się paros, to zacznę od wklejania na stronę psów: Junior, Bill, Benek, Sela edit: dalej idą: Numi, Rita, nowy rudo-biały kot[/QUOTE] Jak pisałam wczoraj, te są już zrobione. Paros, daj znać gdybyś się za któregoś brała, żebyśmy nie dublowały roboty. To ta sunia do wyłapania w celu zrobienia sterylki aborcyjnej: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/513/ciezarnasunia01.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/4667/ciezarnasunia01.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/233/ciezarnasunia02.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/9297/ciezarnasunia02.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/846/ciezarnasunia03.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/8007/ciezarnasunia03.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/10/ciezarnasunia04.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/4189/ciezarnasunia04.jpg[/IMG][/URL] Zobaczcie ciąg dalszy cudu pod tytułem "Adopcja niewidomego Juranda" : "[I]Sylwestra spędziliśmy z Jurkiem bo baliśmy się zostawić samego w tą "wystrzałową" noc, bał się ale nie było najgorzej. Teraz już z Jurka zrobiło się Panisko :) szczeka jak ktoś wchodzi na klatkę, wszędzie chodzi po domu, czuje się swobodnie, jest czestym bywalcem łożka :) wkółko chce się bawić... w załączeniu przesyłam zdjęcia oraz linki do filmu z poczynań Jurka :)[/I]" [video=youtube;c3Sgby2SKaY]http://www.youtube.com/watch?v=c3Sgby2SKaY&feature=related[/video] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/600/jurand.jpg/][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/1563/jurand.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/221/img0774bka.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/3532/img0774bka.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/img0773vo.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/2856/img0773vo.jpg[/IMG][/URL]
-
[B]Trikolorek [/B]nowy w typie [B]colie [/B]ma żółty kamień na zębach, więc młody nie jest. No i chudy jest bardzo... Jakby psów było mało, pani Jola planuje jeszcze wyłapać i [B]wysterylizować sukę[/B], która wraz z paroma psami koczuje gdzieś w okolicy. Ktoś je raczej dokarmia, bo dobrze wyglądają i długo tam już są. Ale to suka, więc trzeba ciachnąć. I być może będzie to sterylka aborcyjna. Jakby kosztów było mało, to jeszcze [B]Bill [/B]zafundował pani Joli emocje, bo wyrwał sie jakoś z kojca i skaleczył tak, że trzeba go było zszyć. Ola pisała, że Bill jest super mądry, ekspresowo nauczył się komend, co widać na fotach tych z co Ola z koleżanką wczoraj robiły. Potrzeba mu ogłoszeń. Jest młody, około roku. Bardzo mądry. Toleruje suki. [B]Junior [/B]z nowymi fotami też do nowych ogłoszeń. I [B]Benek[/B], śmiszny niskopodłogowiec (i szczekacz, który nie da przez tel. pogadać :evil_lol: ) Psy trzeba odrobaczyć, potrzebny [B]Aniprazol[/B], może ktoś ma nadwyżki i zechce oddać? Przy tylu czworonogach to spory wydatek. Wkrótce do Pauli82 trafią [B]Rudzia i Bipek[/B].... będzie potrzebna kasa... Ale im założymy nowy wątek jak już będą u Pauli. Tattoi, napisz coś o Bipku jesli zajrzysz, jaki jest, jak do Ciebie trafił, cokolwiek? To by było na tyle w skrócie telegraficznym.
-
Zenuś za TM - dług pozostał...
bric-a-brac replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Piromanko, wróciłaś :) Kochana, jakie masz perspektywy bytności na dogo? Będziesz ogarniać? -
Ola, czy koleżanka mogłaby gdzieś w ustawieniach albumu umożliwić pobieranie całości? (Chyba w picasa jest taka opcja). W tej formie musiałabym klikać każde zdjęcie osobno i zapisywać. A to zajęłoby mi wieeeeeeki... Ewentualnie, jeśli masz je zgrane już u siebie, czy mogłabyś forwardować mi na pocztę cały folder? edit: foty są super, jak zawsze ;) edit2: Albo niech sama mi pchnie na pocztę, jak ma swobodny net ;)
-
Jest ogólny wątek pomocy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/211596-Pomocowy.PILNIE-potrzeba-og%C5%82osze%C5%84-transportu-jedzenia-pieni%C4%99dzy-nowe-zdj-str1[/url] Inka i Bawarka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/216703-Inka-i-Bawarka-%C5%82adne-ma%C5%82e-roczne-sunie-w-typie-JRT-pilnie-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w[/url]
-
Nowy nabytek piękny, kolorystyka trochę jak collie, tyle że sierść krótka. Jakby collie z jakimś terrierem skrzyżowany? Dobrze mu z oczu patrzy. Strachliwy, ładny, może faktycznie ktoś go szuka? Może ma chipa? Tak samo ten kociak, parę słów o nim potrzeba do ogłoszeń. Był u weta, zdrowy jest? Junior ma ogłoszenia, ale ze słabymi zdjęciami. Jak Ola prześle więcej zdjęć, potrzebny będzie nowy pakiet na Juniora. Tylko dajmy im chwilę, obróbka zdjęć zajmuje trochę czasu ;)
-
[quote name='Annaa4']Bric nie bój się hyhy :D[/QUOTE] Aniu, aniele...... Dziękuję Ci już po raz enty! Jesteś psim aniołem! Z tym baniem się, to pewnie chodzi o to co skopiowałam w opisie bazarku :evil_lol: Jak yuma otworzyła boks i powiedziała żebym wchodziła śmiało, to miałam mieszane uczucia :lol::lol::lol: Ja cykor jestem. Ale kazała wchodzić i się nie bać, to posłuchałam. A Biały skoczył, oparł mi łapiska na ramiona i był gotowy do pocałunków :evil_lol: Wszelkie obawy prysły. On jest cudowny! Szczerze nie rozumiem czemu tak długo nie ma domu...
-
Cuddoooooo :loveu: Dziękujemy za zdjęcia!!! Lakuś powodzenia od ciotki chrzestnej! Będę się cieszyć, że to imię przyniosło szczęście :lol::lol::lol: A tak poza tym, to w mojej wsi wysyp psów.... nie wiem czy to nie przez te durne sylwestrowe strzały... Dzisiaj dwa łaziły. Jednego karmię od kilku dni, już przed sylwkiem się pojawił. Dramat :shake:
-
Masz piątaka? Kup CEGIEŁKĘ! - Wątek zbiorczy z linkami.
bric-a-brac replied to Viris's topic in Bazarek
[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]Zapraszam na bazarek cegiełkowy dla Białego, który ma dług w hotelu: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220537[/URL][/SIZE] [/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/51/zzzzzzzzzv.jpg/"][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/3228/zzzzzzzzzv.jpg[/IMG] [IMG]http://www.warsza.pl/uploads/images/2/12650_1307528138_big.jpg[/IMG][IMG]http://www.warsza.pl/uploads/images/2/12647_1307528137_big.jpg[/IMG][/URL][/SIZE] [/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3] [/SIZE] [/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3] [/SIZE] [/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3] [/SIZE] [/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220537[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/CENTER] -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Kochani, zaproszę na cegiełkowy bazarek dla psa, który jest naprawdę świetny, a tak długo tkwi w hotelu. Nie znajdkowy, ale ma zadłużenie w opłacie za hotel, więc każdy grosz cenny. Podrzucanie także ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/220537[/url] -
Zenuś za TM - dług pozostał...
bric-a-brac replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Piromanka do tej pory może nie klikała codziennie, ale była obecna cały czas. Nie było żadnych obsuw czasowych. Raz na jakiś czas aktualizowała kasę. Teraz widzę długo nie logowała, oby wszystko u niej było w porządku. Ja weszłam dzisiaj, bo właśnie chciałam uregulować za grudzień i styczeń. Wstrzymam się z wpłatą, ale tak czy siak moja deklaracja na pewno dotrze. PS. Cieszy mnie jak tu wchodzę czasem, że od Lilu są wieści, jest kontakt, wiadomo co u Zenusia słychać. Przez pewien okres ten wątek był smutny, bo gadało się nie o psie, a jedynie o kwestiach technicznych. Dziękujemy, Lilu! -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
bric-a-brac replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Dzir tu dobrą energię posłał/-a, Spajkiemu ostatnio przybyło ciut w deklaracjach. Czyli że dobra passa, nic tylko zaraz domek się pojawi! ;) -
Ufffff, czekałam na wiadomość o Lakim, bo byłam pewna, że szybko znajdzie dom! :multi::multi::multi: Ola, Twoje zdjęcia były rewelacyjne, więc pewnie podziałały na wyobraźnię nowego domku :loveu: Niedługo ferie, może znajdziesz chwilkę na jakąś mini sesję zdjęciową u Znajdek? :cool3: Jolam dzięki za ogłoszenia dla Lakiego!!!!! :loveu: Która to jest Kuleczka/Kulka? :roll: