Jump to content
Dogomania

bric-a-brac

Members
  • Posts

    13929
  • Joined

  • Days Won

    1

Everything posted by bric-a-brac

  1. Na wątku może miło, bazarki itd. Ale powiem, że ja to jestem osobiście przerażona ilością dodatkowych bid w sytuacji, gdy nie ma dla nich miejsca... Suka + 8 szczeniaków, plus jeszcze trzy czy cztery... Co z tego, że był wolny kawałek kojca, przecież p.Jola w taki mróz była zmuszona zabrać je do domu. A tam nie ma warunków przy tulu psach (trzeba oddzielać od reszty stada), ani funduszy. Rodzinka na antybiotykach, one zaczną rosnąć i co dalej? Wszystkim na hurra się domy nie znajdą... :shake:
  2. [quote name='bric-a-brac'] Z bazarku, na który fanty podarowała wadercia, a jolam przejęła i wysyłała fanty zebrało się 210zł, które właśnie przelałam. Dzięki waderciu, jolam :Rose: Link do bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219321[/URL][/QUOTE] [quote name='bric-a-brac'] - Bazar fotograficzny [URL]http://www.dogomania.pl/threads/218625[/URL] 60zł - Bazar Lupo (fanty od kejciu i paros) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/218848[/URL] 576,58zł - Bazar Znajdkowy (fanty od waderci, kejciu, OlgaW, paros) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219723[/URL] 263,65zł Co daje w sumie[B] 900,23zł [/B][/QUOTE] Pani Jolu, może się już problemy techniczne dały opanować? ;) A przy okazji jeszcze ten do rozliczenia: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220093[/URL] Zebrane 263,55zł. Zamówiona karma na adres pauli82 267,30zł (już dotarła). A [B]kejciu [/B]już mi kolejne fanty zdjęciami przysłała :loveu: [B]Ula [/B]jeszcze ma fanty, tylko problem czasowo-logistyczny z przejęciem mamy :lol:
  3. Yyyyyyyyyyy..... Trzymam!
  4. Nie pisałam ostatnio, ale głupio się nie odezwać, jak już nowina ogłoszona. Cichutko trzymamy kciuki, aby wszystko było super! Paula, ja wiedziałam, że te zdjęcia zaspane z Twoimi dzieciakami trzeba dodawać do ogłoszeń :lol: One są rozbrajające po prostu!
  5. Podrzucę. [B]Potrzebny jest tymczas...[/B] Kto ją przygarnie? :(
  6. Ola jest szybsza niż moje myśli ;) Super! 8 szczeniąt.... rety :(
  7. Plicha, przyślij mi dane. Napisałam do silann zapytane o jej fanty z tamtego starego bazarku. Moje są do dyspozycji (razem z kalendarzem, który dexterka przeznaczyła na dalsze bazary). A może ktoś jeszcze skombinuje jakiś bazarek, fanty? ....
  8. A ten bazar, co był? To, co się z tych rzeczy nie sprzedało można by wystawić ponownie chyba? Może coś się sprzeda jeszcze... Nie raz schodziły mi fanty wystawiane po trzeci czy czwarty raz nawet. O ten: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/218767-Rozliczamy-Super-ksi%C4%85%C5%BCki-i-bardzo-kobiece-sukienki-dla-Inki-i-Bawarki[/URL] Ciotka silann, jesteś tu? To jak, te fanty można dalej na dziewuchy pchnąć czy się rozeszły po innych bazarach?
  9. [quote name='Plicha']Bardzo się cieszę arielko bo jeszcze nam brakuje do rachunku za styczeń :([/QUOTE] Ile im brakuje do opłacenia stycznia?[COLOR=dimgray] (Nie ogarniam rozliczenia na 1wszej stronie)[/COLOR]
  10. I jeszcze pinczerek: [IMG]http://znajdki.pl/images/Pinczer-02.jpg[/IMG] [url]http://znajdki.pl/2012/adopcje/pinczer/[/url]
  11. Paros... :( Zrobiłaś dla niego, co mogłaś... Wczorajsze "nowości" z lecznicy... Szczylki: [video=youtube;JCC2YwjsPCg]http://www.youtube.com/watch?v=JCC2YwjsPCg[/video] Więcej na www: [URL]http://znajdki.pl/2012/adopcje/szczeniaki/[/URL] I kotka: [IMG]http://znajdki.pl/images/kotka-01.jpg[/IMG] [URL]http://znajdki.pl/2012/adopcje/kotka/[/URL]
  12. Czy Pęcice i Michałowice to jest ta sama impreza?
  13. Paulaa. Wcale nie nie na temat ;) Fajnie, że jesteś! Ola, super, że koleżanki się angażują w wolontariat! :loveu: Bill, przesłodki! Jak ogarniesz foty prześlij mi i paros ;) Pani Jola w lecznicy, znowu jakieś szczyle nowe kilkutygodniowe...:shake:
  14. Kurka.... zwariuję.... [URL]http://znajdki.pl/aktualnosci/dozynki-pecice/[/URL] To może te górne trzy to Pęcice, a dolne z szychami to Michałowice? Ja w ogóle pierwszy raz teraz spotykam się z miejscowością Pęcice... Jakoś nie kojarzę kompletnie żeby wcześniej była mowa o festynie w Pęcicach... Zgłupiałam, nie wiem jak to uporządkować :mdleje: edit: dobra, powoli ogarniam. Ula, chyba masz rację, ta strona mi to potwierdza: [url]http://www.dogomania.pl/threads/173686-Przytulisko-p.Joli-czyli-jest-taki-ma%C5%82y-domek-wype%C5%82niony-mi%C5%82o%C5%9Bci%C4%85-po-dach/page161[/url] Wklejałam tam foty te same, Michałowice! I nikt nie prostestował, znaczy że było dobrze. Tylko teraz nie wiem co jest tu: [url]http://znajdki.pl/aktualnosci/festyn-michalowic/[/url] ???
  15. Paula, fotki niezmniejszone na maila podeślesz? Trzeba ją na www wrzucić.
  16. Ola, w ciuchlandach bluzy polarowe są niemal na free ;) Sama kupowałam do pocięcia i docieplenia budy.
  17. Dobra mam, w celu szczegółowym "Zwierzaki w potrzebie - Klembów" też przejdzie? W końcu kasa z 1% i tak wpłynie minimum za pół roku pewnie, kto wie, co wtedy będzie się działo, ale skoro ktoś jest chętny wpłacić tak na Klembów.... lepiej skorzystać.
  18. Kochana, a masz to gdzieś nie w formie zdjęcia, żeby tekst zaznaczyć i przekleić? edit: Jak masz, to wlep ;) Jak nie, to przepiszę.
  19. Aktualne zdjęcia z DS siostry Niry, Daszy: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/31/dasza.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/5170/dasza.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/26/dasza156.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/3417/dasza156.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/254/dasza153.jpg/][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/3156/dasza153.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/194/dasza121.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/8904/dasza121.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/526/dasza099.jpg/][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/2307/dasza099.jpg[/IMG][/URL] Dziękujemy za zdjęcia, aż miło popatrzeć na szczęście we własnym domu!
  20. W W-wie wydaje mi się, że to było 4 czerwca, bo mam jeszcze z tego dnia smsy wymieniane z Igam. A wtedy były dwie równocześnie imprezy właśnie. Teraz powinno być już wszystko ok: [url]http://znajdki.pl/aktualnosci/2944/[/url] [url]http://znajdki.pl/aktualnosci/festyn-michalowic/[/url] [url]http://znajdki.pl/aktualnosci/dozynki-pecice/[/url] [url]http://znajdki.pl/aktualnosci/festyn/[/url]
  21. Ula, teraz dopiero widzę, że edytowałaś posta. [quote name='UlaFeta'] jeszcze raz 1 link to Pecice i 3 pierwsze zdjecia z Pęcic 2 ostatnie Michalowice 2 link Michalowice to wtedy co byly 2 imprezy nasza i Igam:evil_lol:[/QUOTE] Kurka, mam nadzieję, że to ogarnę jakoś, żeby właściwie wstawić i opisać.
  22. Miałam na myśli, że była tam reszta ludzi, bo na Warszawskiej byłam tylko ja i Igam, potem jolali. Ale to nieważne. Chodzi o to, żeby móc odpowiednio opisać te festyny, które się odbyły i z których są zdjęcia.
  23. To następnym razem niech pojedzie p.Celina razem z policjantem. Ja wiem, że to go może nie zmusić, ale taki policjant, który potwierdzi zasadność wydania zgodnie z prawem działa na wyobraźnię. Tylko p.Celina musi mieć przy sobie f-rę na fundację, żeby nie było wątpliwości. Musi dziad wydać....
×
×
  • Create New...