Jump to content
Dogomania

bric-a-brac

Members
  • Posts

    13929
  • Joined

  • Days Won

    1

Everything posted by bric-a-brac

  1. Że są inne, to wiem. Ale dla porządku, ja pytam o te tu, do których linkowałam powyżej. Skoro drugi link jest z Michałowic, to pokręciłam. To może to drugie to jest to z czerwca, co były dwie imprezy jednego dnia. Ja wtedy pojechałam do W-wy z Igam, a druga impreza wiem że była równolegle, gdzie była reszta.
  2. Dziewczyny, które jeździły na festyny w 2011 roku, potrzebne jesteście :evil_lol: Kto był w Michałowicach? [url]http://znajdki.pl/aktualnosci/michalowice-2011/[/url] Potrzebna mi data konkretna, kiedy to było. Może jakiś opis? I nazwisko tego pana z ostatniej foty na dole. No i jeszcze ten wójt, to był wójt gminy .... jakiej? I druga impreza: [url]http://znajdki.pl/aktualnosci/festyn-chyba-wrzesien-2011/[/url] Gdzie to było? Nie możemy z p.Jolą zlokalizować konkretów, a coś trzeba w opisie dodać ;)
  3. Ta kastracja była droższa, bo nietypowa. Junior miał jąderko w środku, to trochę bardziej skomplikowany zabieg niż i zdrowego psa. Paulaa., super pomysł z bazarkiem!
  4. [quote name='mimiś']a ja na Bipka i Rudą : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221695-Na-Bipka-i-Rudzi%C4%99-spodnie-sweterek-XXL-chusta-bluzeczka-46-do-30.01.g22.00?p=18468072#post18468072[/URL][/QUOTE] Mimiś, pięknie dziękuję za bazarek dla Rudego dwupaku! :Rose: Nawet się nie spodziewałam, że tyle osób zechce pomóc... Dziękuję! Oby to był dobry początek krótkiej historii bezdomności i oby szybciutko znalazły domy!
  5. [quote name='AGA35'][B][COLOR=black]Kochani , po raz kolejny prosiłyśmy o wydanie makaronu dla schroniska w Klembowie na podstawie faktury za która zapłaciłyśmy z konta fundacyjnego , pan odmówił - pieniądze przesłane zainkasował na konto długu schroniska !!!!!! Pan stwierdził że już ma dosyć tego tematu i na tym zakończyła sie nasz rozmowa[/COLOR][/B][/QUOTE] Czy on nie wydał komuś kto osobiście przyjechał czy to tylko odmowa telefoniczna? Podejrzewam, że gdyby ktoś osobiście pojechał, mógłby poprosić w najbliższym komisariacie o asystę patrolu i gość by na pewno spotulniał. Jak to mięso ma być logistycznie wysłane? ktoś po to jedzie, oni własnym transportem przysyłają?
  6. To Fryga jest moją faworytką, bo jest właśnie taka poczochrana :lol: Haha, cudna jest! Ciekawe czy ja jestem uczulona na świnki? :roll:
  7. Aniu, super! Kochana jesteś! Znowu bazarek robisz? Masz jeszcze fanty? :cool3: Wciągnęło Cię pomaganie na dogo :))) Fajnie :)
  8. Zapraszam na bazarek dla koleżanki rudego dwupaku, Samby: [SIZE=3][COLOR=red] [/COLOR][/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/threads/221652"][COLOR=red][B][B]Kubek NICI >> Książki o snach, ziołach dla dzieci, A.Christie >> Gazety Mój Pies[/B][/B][/COLOR][/URL][SIZE=3] [/SIZE]
  9. Mnie śmieszą zawsze świnki takie co mają nierówną sierść, takie poczochrone. Strasznie wesoło wyglądają :lol: Ale nie znam się zupełnie na świniaczkach :) A przy okazji, nowy bazarek dla Samby, zapraszam serdecznie! Fanty podarowała Sambie kejciu :)))) Dziękujemy! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/221652"][COLOR=red][B][B]Kubek NICI >> Książki o snach, ziołach dla dzieci, A.Christie >> Gazety Mój Pies[/B][/B][/COLOR][/URL][SIZE=3] [/SIZE]
  10. Właśnie otworzyłam nowy bazarek (na Sambę, co by jej kruszące się finanse poprawić). [U]Kolejny raz[/U] fanty podarowała [SIZE=4][B]kejciu[/B][/SIZE] i kolejny raz ona je będzie wysyłać. Piękne dzięki kochana! :loveu: A wkrótce kejciu sama osobiście odwiedzi p.Jolę i Znajdki :) Fajnie, że Znajdki mają takich nowych ludzi, którzy działają, jak kejciu! Zapraszamy z kejciu na bazar: [SIZE=3][COLOR=red] [/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/221652"][COLOR=red][B][B]Kubek NICI >> Książki o snach, ziołach dla dzieci, A.Christie >> Gazety Mój Pies[/B][/B][/COLOR][/URL][SIZE=3] [/SIZE]
  11. Na nasze rude konto wpłynęło dzisiaj 50zł od danusiadanusia :loveu: Dziękujemy pięknie! :iloveyou:
  12. Jeśli ktoś administruje stroną w jakiejś prozwierzęcej organizacji (lub zna kogoś kto się tym zajmuje), wrzućcie w swoich organizacjach na www prośbę o głosy. W zasadzie to może być jakakolwiek strona www, może ktoś z Waszych znajomych ma stronę w necie?
  13. Haha, Ola Ty wiesz dlaczego jeszcze nie skomentowałam :oops: :lol: Wrzuciłam od razu na stronę, ale... jeszcze nie obejrzałam :diabloti: Ale obiecuję, że dzisiaj to zrobię!
  14. [quote name='bric-a-brac'] Z bazarku, na który fanty podarowała wadercia, a jolam przejęła i wysyłała fanty zebrało się 210zł, które właśnie przelałam. Dzięki waderciu, jolam :Rose: Link do bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219321[/URL][/QUOTE] [quote name='bric-a-brac'] - Bazar fotograficzny [URL]http://www.dogomania.pl/threads/218625[/URL] 60zł - Bazar Lupo (fanty od kejciu i paros) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/218848[/URL] 576,58zł - Bazar Znajdkowy (fanty od waderci, kejciu, OlgaW, paros) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219723[/URL] 263,65zł Co daje w sumie[B] 900,23zł [/B][/QUOTE] Pani Jolu, zacytuję i przypomnę, żeby linki były pod ręką :evil_lol: Przy okazji, na bazarku trafił się koci RC Urinary 1,5kg, który kupiłam i przyjdzie na adres ten co ostatnio wysyłałam. Na bazarku przynajmniej dwie korzyści w jednym.
  15. Zapomniałaś jeszcze o świniaczkach ;)
  16. Przelałam do yumy kasę z bazarku 60zł [url]http://www.dogomania.pl/threads/220537[/url] Plus swoją deklarację 10zł styczeń. Yuma potwierdź proszę w wolnej chwili, żebym mogła zamknąć rozliczenie bazaru. anett, a czemu Ty tych wyników rozliczeń nie dopisujesz w rozliczeniowym? Jakby ludzie widzieli jaki jest stan finansów w sumie, po podliczeniu, to może chętniej by pomogli? Tak jest tylko suma wpłat i wydatków, brak informacji ile jest pies w danej chwili na minusie. Ja rozumiem, że kasą otozu ratujecie comiesięczne niedobory, ale to też warto wyłuszczyć w rozliczeniu, że jest minus. Nie wiem, mi się wydaje, że to byłoby i bardziej przejrzyste i bardziej do wyobraźni przemawiało, bo jednak Wasz otoz ma psów z potrzebami finansowymi zapewne po kokardki...
  17. Aaaa, to ta... I jeszcze zaciążona... :(
  18. [quote name='UlaFeta']bric czy na znajdkach w "wiesci z nowych domow'' sa jakies zdjecia?,a zdjecia z festynow to gdzie beda?na watku czy na znajdkach.[/QUOTE] Ostatnio dodajemy wieści pod fotami, kilka psów ma wklepione wieści z nowych domów: [url]http://znajdki.pl/w-nowym-domu/adopcje-2011/[/url] Uzupełnianie festynów będzie na www w aktualnościach, powoli się za to biorę. A na wątku i tak zwykle wrzucamy jakieś foty po festynach. [quote name='paula82']Zapraszam na wątek kolejnej suni, nad którą p. Jola trzyma pieczę. Proszę również o pomoc w zaproszeniach ludzi na wątek. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/221605-Suzi-ofiara-tegorocznych-ferii.-Potrzebne-na-sterylk%C4%99%21?p=18457032#post18457032"]http://www.dogomania.pl/threads/221605-Suzi-ofiara-tegorocznych-ferii.-Potrzebne-na-sterylk%C4%99!?p=18457032#post18457032[/URL][/QUOTE] Lecę zobaczyć co to za bida znowu...
  19. Ups, posta z tekstem przeczytałam już wcześniej, ale nie odpisałam od razu, a potem zapomniałam. Paula tekst ok! Ja już sama nie wiem w którą stronę iść tekstowo. Samba miała już chyba 3 wersje tekstu w ogłoszeniach. Najpierw łzawa, potem po sugestii, żeby może odejść od takiej smutnej, a przejść na lekką i przyjemną, potem znowu jakaś korekta. Póki co żadna, ani smutna, ani lekka nie przyniosła efektu, więc nie wiem co lepsze:roll: Może faktycznie spróbować z taką smutniejszą... Z ostatnich ogł. znowu cisza, Paula? :( A, i nie mam nic przeciwko offtopom świniowo-króliczym :evil_lol: W końcu Samba mieszka także ze świniaczkami :)
  20. A co z ogłoszeniami, (chyba był pakiet?), zero odzewu?
  21. Nie wiadomo czy krakvet na bieżąco usuwa nieuczciwe głosy, czy może zrobi to hurtem, tak jak w zeszłym miesiącu. Podejrzewam, że raczej hurtem, bo to trochę pracy z tym sprawdzaniem. Tak więc wierzę, że wynik musi być na korzyść Klembowa. Niektórzy z dogo też czekają ze swoimi uczciwymi głosami na koniec. Postawa firmy od mięsa żenująca. Ale oni i tak tych pieniędzy nie ugrają tym sposobem, skoro f-ra była na fundację. Będą musieli oddać, albo wydać żarcie. Zagalopowali się, zapominając, że inny podmiot ma dług, a inny jest płatnikiem.
  22. Na FB C. Wyszyński dał konkretny wpis na temat Klembowa. Kago, osoby w kontakcie z ludźmi ze schronu, nie przeoczcie tego, bo ważne: [url]http://www.facebook.com/fundacjaviva[/url] [LIST] [*] [*][URL="http://www.facebook.com/profile.php?id=100000695058796"][/URL][URL="http://www.facebook.com/profile.php?id=100000695058796"]Cezary Wyszyński[/URL] proponujemy żeby ktoś ze schroniska skontaktował się z nami na przykład (albo jednocześnie z kilkunastoma największymi organizacjami) - to prowadzi jakaś organizacja pozarządowa czyli jest zarząd - napisał czego potrzebuje i do czego się zobowiązuje (np do wydawania zwierząt, nieprzyjmowania nowych do czasu kiedy sytuacja będzie opanowana, etc. Moglibyśmy pomóc ale musimy wiedzieć, że ta pomoc nie będzie zmarnowana (jak na przykład w Korabiewicach) - w końcu dysponujemy pieniędzmi powierzonymi przez osoby, które ufają, że zostaną wykorzystane dla zwierząt jak najlepiej. Chcesz porozmawiać na ten temat - masz mojego maila. [/LIST]
  23. Paula, od którego rude u Ciebie siedzą? 8 stycznia? Były jakieś telefony z ogłoszeń?
  24. Kochani, macie jakiś kontakt z DS? Wiadomo co u Rysiulca może? Dzisiaj robiłam porządki na koncie w stałych odbiorcach i zauważyłam, że mam jeszcze zdefiniowanego odbiorcę "Rysio" :lol: Patrzę, patrzę i po chwili zakontaczyło o którego Ryśka chodzi :)
×
×
  • Create New...