-
Posts
5332 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by psiulka
-
[quote name='joanika'] "Jeśli chodzi o rozmiar S-M 16mm to dolny pasek 12,5 cm -15,5 cm to jest tak mniej więcej" ja potrzebuje aby dolny pasek był z regulacją do 16 cm, [U][FONT=Arial Black][COLOR=purple]Proszę niech mi ktoś zmierzy dolny i górny pasek w rogzach szelkach "M" chce [/COLOR][/FONT][FONT=Arial Black][COLOR=purple]zamówić vive [/COLOR][/FONT][/U]plissssssss zmierzcie!![/quote] Jutro Ci zmierzę jak mi dojdzie paczka, ok? Chyba, że już ktoś inny poda. ;)
-
Cześć! Przyszłam się przywitać, mam nadzieję, że powitasz mnie jakimiś zdjęciami... :lol:
-
Narazie chyba troszkę za duże. :loveu: Może mi ktoś powiedzieć jaką dł. min. i max. ma dolny pasek w szelkach M Rogza? ;)
-
[quote name='McDzik']Domowników, przecież napisałam :roll:[/quote] Źle zrozumiałam.. ;)
-
Rzeszowkie psiaki z "Kundelka" - zdjęciowy wątek zbiorczy
psiulka replied to psiulka's topic in Już w nowym domu
Reksio jest chudszy, a Kropa taka grubsza od Reksia. Charakterystyczną cechą Reksia jest to, że pakuje się do zbyt małych legowisk. :evil_lol: -
[quote name='McDzik']A bo Arni... to taki Szwarceneger mały :eviltong: Stół mu nie straszny :lol: Wystarczy się zapomnieć i krzesło zostawić niedosunięte :roll: .. A okienko z parapetem to juz w ogóle bajka dla niego :lol: Mógłby tak siedzieć godzinami :lol: Czasem jak rano wszyscy do szkoł / pracy wychodzą, to ta mordka do szyby przyklejona wypatruje :lol: ... [/quote] Ciekawe kogo tak wypatruje.... :razz:
-
Ale wyrosła. :loveu: Oczka ma cudne! :iloveyou:
-
Jaka śmieszna :evil_lol: [URL]http://lh5.ggpht.com/Moniek193/SMQEgxrNLhI/AAAAAAAAALY/bid19hUY0Kc/s512/P1040871.JPG[/URL] - Co Ty robiłaś na tym zdjęciu? :lol:
-
[quote name='Chefrenek']A co to za konkurs i jakie są nagrody?:diabloti:[/quote] [URL]http://telezoo.pl/material2/konkurs_82.html[/URL]
-
[quote name='Cavy']Już widzę foty. Fajna ta sarna :razz: A lisa nie widzę :shake: Może [U]kiedyś[/U] umówiłybyśmy się na jakiś spacer z piesami? :razz:[/quote] Szukaj lisa, nie tak trudno dostrzec. :razz: Kiedyś, jak Czika przestanie kłapać zębami na inne psy bardzo chętnie. :evil_lol: Chyba muszę założyć o tym temat w 'Wychowaniu'...
-
[quote name='Cavy']Zależy, ale z psem nigdy tam nie jeżdżę. Akurat wczoraj byłam na lotnisku w Jasionce :razz: A Ty gdzie mieszkasz, koło jakiegoś bardziej "znanego" miejsca? Może skojarzę. A Ty wiesz gdzie Brzozów jest? :cool3:[/quote] Mieszkam kilometr od 'Makro', jakieś 10 min. drogi busem do Tesco i Eclerca. :lol: Nie wiem, nawet nie słyszałam o takiej miejscowości wcześniej. :evil_lol: Edit: Zedytowałam posta ze zdjęciami. Teraz widać? ;)
-
[QUOTE]A mi się zdjęcia nie pokazują :shake: [SIZE=1]A wiesz że my mieszkamy zaledwie 53 km od siebie? [/SIZE][/QUOTE][SIZE=1]:razz:[/SIZE] Ooo, to czemu nie? :crazyeye: Taak? A jesteś często w Rzeszowie? :razz:
-
[quote] Jakaś taka nietrzeźwa na tej fotce :lol: Fajne ma uszyska :razz: [/quote] Pierwszy raz słyszę, żeby ktoś nazwał Czikę nietrzeźwą. :lol: [quote]ależ ona ma fotogeniczny pyszczolek :loveu::loveu::loveu: [/quote] Taaaa... :evil_lol: [quote] [URL="http://i37.tinypic.com/14vjja8.jpg"][SIZE=2][COLOR=#000000]http://i37.tinypic.com/14vjja8.jpg[/COLOR][/SIZE][/URL] [SIZE=2][B][I]Fajne jest to zdjęcie :loveu: identyfikator bardzo pasuje do psa :p[/I][/B][/SIZE] [SIZE=2][B][I]Tak w ogóle to dzień dobry :eviltong:[/I][/B][/SIZE] [/quote] Witamy! :loveu: A mi się odwidział ten kolor i teraz poluję na niebieski/fioletowy. ;) A teraz nie będzie Cziki tylko lis, którego spotkałyśmy na dzisiejszym spacerze. Słabo widać, bo szybko biegł, ale coś tam można zauważyć. [IMG]http://i36.tinypic.com/33xabtj.jpg[/IMG] I sarenka, też dzisiejsza. Nawet nie zdążyłam zmienić ustawień w aparacie, bo już spylała. [IMG]http://i35.tinypic.com/a9tkxw.jpg[/IMG] Nie wiem czemu na tym zdjęciu tło jest poruszona, a sarna praktycznie nie? :crazyeye:
-
[QUOTE] psiulka Ty masz jakiegos rogza Lke? bo pokazywalas zdjecie jak powinna byc dobrze zalozona, ja chce zobaczyc na psie jakby co ;-) [/QUOTE] Mam, ale to nie było kupowane z myślą o Czice, a na nią to jest za duże. :razz:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Cudna Kropusia :loveu: [URL]http://i34.tinypic.com/2qlc0bb.jpg[/URL] - Taka malutka, bezbronna. :loveu: Wycałuj ją ode mnie :loveu: :loveu: -
Co tam u Rudzia?
-
[B]drzalka[/B] - Postaram się zrobić jak będzie ładna pogoda. ;) [B]xXx_ElastynA_xXx - [/B]W Krakvecie już dłuugo nie ma Dry Bedów.
-
[QUOTE] No Psiulka jak wiesz to ja tez jestem z Rzeszowa :diabloti: heh i stwierdzam ze dzis jest u nas sliczna pogoda:diabloti:wiec czekamy na fotki:loveu: [/QUOTE] Ok. :cool3: [QUOTE] ja już zagłosowałam na ślicznotkę to drugi mnie też nie wychodziło może spróbuj dodać jeszcze raz :loveu: [/QUOTE] Dziękuję :loveu: Drugie już usunęłam, narazie zostaje jedno. ;) [QUOTE]Witam, zaraz przejrze Wasza galerie dokladniej ;-) [/QUOTE] Witamy u nas! :) Dzisiejszy Czik ze starego Canona: [IMG]http://i35.tinypic.com/idyr1k.jpg[/IMG] A tak wogóle to coraz lepiej nam idzie komenda równaj! Czika już chyba zaczęła czaić po co ta komenda jest. :lol:
-
RZESZÓW - wątki i ogłoszenia psów ze schroniska Kundelek
psiulka replied to Cambel&Megi's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewatr']Bo sie albo godzine otwiera albo w ogole mnie wywala i jest jeden wielki Error :-( . A zebym juz była w pełni zadowolona to dzisiaj mi schroniskowe kociaki kamizelke z aparatem fotograficzny wrzyciły z ramach zabawy :mad: do miski z woda ........ no i jestem bez zdjec i bez aparatu :placz:[/quote] Mi już wszystko dobrze działa dziś na dogo. Toż to nasze koty są takimi zbujami? :-o Pięknie się spisały. :mad: :evil_lol: -
Przyszłam po raz pierwszy i od razu zamiatam galeryjne pajęczyny... :razz: Jak tam się Czarek miewa z jego łapką? Lepiej?
-
RZESZÓW - wątki i ogłoszenia psów ze schroniska Kundelek
psiulka replied to Cambel&Megi's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewatr']I dodaj ze jeszcze od piatku ? To bede Ci zazdrościć bo ja od kilku dni nigdzie wejsc nie moge :placz:[/quote] Dopiero dzisiaj przeglądałam wątki, więc od dzisiaj. A to czemu nie możesz wejść? :crazyeye: -
Deer - tak ma być: [IMG]http://i36.tinypic.com/i2iwoy.jpg[/IMG] A z tego co widzę u Ciebie jest tak: [IMG]http://i35.tinypic.com/hrbp05.jpg[/IMG] Widzisz różnicę?
-
RZESZÓW - wątki i ogłoszenia psów ze schroniska Kundelek
psiulka replied to Cambel&Megi's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewatr']Oczekujemy i co ? :eviltong:[/quote] Ja już je widzę na wątkach.... :cool3: -
[quote name='deer_1987']to jak powinno byc w takim razie?[/quote] O tak. [IMG]http://i33.tinypic.com/2ebs3l3.jpg[/IMG]