-
Posts
5332 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by psiulka
-
I co tam u Was? Dalej odcięte?
-
[quote name='RCookie']Ooo... no to muszę poważnie zastanowić się czy sprzedać ten komplecik skoro już pewna osoba się znalazła :razz:. W tym tygodniu postaram się jeszcze dać odpowiedź ;).[/quote] [I]To proszę o PW jak coś. ;)[/I]
-
[I]Witamy! Zdjęcia jakieś będą? :cool:[/I]
-
Cudne zdjęćia :loveu: Ale fotograf mógłby troszkę więcej zdjęć tutaj wstawiać. ;)
-
[quote name='RCookie']A czy któraś z Was przygarnęłaby hibiskusy razem ze smyczką? :razz: Jakbym już zdecydowała się na sprzedaż to wolałabym "pozbyć" się od razu całego kompletu ;).[/quote] [I]Dla mnie no problem. Przynajmniej Czik będzie miała niebieski komplecik, bo jeszcze takiego nie ma. ;)[/I]
-
[quote name='Tede_girl']:P a ja na Xlki :][/quote] [I]Z tego co wiem, to jest jakiś bazarek z rogzowymi Xlkami. ;)[/I] [quote name='deer_1987'][B]Nowy nabytek, ale tylko do uzytku dla Niuni, dla Sherry jamnika jest za duza :( brakuje tylko kolka zeby w razie co zaczepic smycz[/B] [URL]http://www.wrzuta.pl/film/8c8wwzob5R/mvi_3702[/URL] [/quote] [I]A mogłabyś zrobić filmik jak świeci w ciemnościach? ;)[/I] [quote name='RCookie']Doszłam do wniosku, że na pewno chcę sprzedać obrożę fioletową rogz z odblaskową nitką (na zatrzask) i zastanawiam się co zrobić z hibiskusami :lol:.[/quote] [I]Fioletową już mam, ale hibiscusy!! Jestem na nie chętna bardzo. Widzę, że nie tylko ja, to może ew. jakiś bazarek, to się policytujemy. :diabloti:[/I] [quote name='drzalka']Kolejna nowosc lupine, tym razem dla średniaków Dapper Dog [/quote] [I]Ładny wzorek. :loveu: Bardzo lubię niebieskie![/I]
-
[quote name='gops'] a obroze psu kupie jak ktos bedzie chcial tu sprzedac jakiegos rogzika :diabloti:[/quote] [I]Jeśli ja Cię nie uprzedzę. :diabloti: Bo ja poluję na eMki! :cool3:[/I] [I][SIZE=1]ps. wysłałaś? ;)[/SIZE][/I]
-
[quote name='RCookie']Mam fiolet i pomarańcz z odblaskową nitką, ale obie obroże są na zatrzask ;). Chcę sprzedać tylko fiolet. Pomarańcz bardzo lubię, chcę dokupić do niego smycz i pomarańczowe szelki (tylko z serii "miękkie i lekkie"). Zastanawiam się też czy kupić różowe szelki :evil_lol: (też z serii "miękkie i lekkie"), ale to nie teraz :p.[/quote] [I]Aaa, myślałam, że masz dwa łańcuszki. ;) Nie za dużo tych różowych? :evil_lol:[/I]
-
[quote name='Cambel&Megi']Miłe :eviltong: Za duża jednak jest....:lol:[/quote] [I]Śmieje przecież. ;)[/I] [quote name='RCookie']Tak niedawno wcale jej nie kupiłam ;). Tośka rzadko w niej chodziła i ta obroża w ogóle taka... "zimna" mi się wydaje :lol:. Chyba jutro zrobię przesiew, bo raczej nie ma sensu trzymać czegoś, w czym pies prawie w ogóle nie chodzi... Z drugiej strony nie chcę, żeby to później znów mi się spodobało :lol:. Ale ze mnie zmienna baba :evil_lol:.[/quote] [I]A drugi łańcuszek też sprzedajesz (bo wydaje mi się, że miałaś)?[/I]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']No dopsz, to tak a'propos kropeczek i tajemnicy :lol: [/quote] [I]Pochwal się, która kluska będzie ta Twoja? :loveu:[/I] [I]Gratuluję :multi:[/I] -
[quote name='dog_master'][URL]http://dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10935242&postcount=538[/URL][/quote] [I]Chwila spokoju. :diabloti:[/I] [quote name='gops']chcialam rogza sport niebieskiego...no ale w najgorszym wypadku kupie dwie obroze :razz:[/quote] [I]Jak Ci się znudzi sport blue, to wiesz do kogo pisać. :lol:[/I] [quote name='gops']hmmm sory za offfa ale jak sie cytuje post ze zdjeciem ?[/quote] [I]Nie cytuje się zdjęć. ;)[/I] [quote name='wiq']rogzowy łańcuch rdzewieje?[/quote] [I]Nie. Ja mam odkupywanego, nowy nie jest, był prany i wszystko jest ok. ;)[/I] [quote name='RCookie']Potrzebujesz fioletową obrożę, czy szelki? Ja się chyba pozbędę naszego fioletowego rogza z nitką :cool3:. Wczoraj wymyśliłam sobie fajny komplet, ale coś czuję, że nie kupię takich szelek jakbym chciała :placz:.[/quote] [I]Po co kupować i za chwilę ją odsprzedawać? :evil_lol:[/I] [quote name='Amber']Ludzie, to obroże wcale nie są jakieś niezniszczalne. Tutaj dowód - do tego jak widać w czasie prania, przez zepsuty metal, zabarwiła się taśma. Nie jest to oczywiście jakiś ogromny mankament ;) [/quote] :crazyeye: [quote name='Cambel&Megi'][U][B]Może ktoś chętny na czarną sznurową smycz przepinaną z Dingo?[/B][/U] Wiem, że jakiś czas temu kilka osób taką chciało. :eviltong: Wygląda tak: Jest na dużego psa, wymiary: Średnica sznura: [I]ok. 1cm[/I] Regulacja: [I]110cm - 150cm -180cm - 210cm[/I] Karabińczyki: [I]większy 8cm, mniejszy 6.[/I] Miękka, wygodna, nie jest ciężka. Użyta dosłownie kilka razy, nie ma żadnych śladów użytkowania, stan idealny. [/quote] [I]A czemu już sprzedajesz?[/I]
-
RZESZÓW - wątki i ogłoszenia psów ze schroniska Kundelek
psiulka replied to Cambel&Megi's topic in Już w nowym domu
[I]Super! Ja też się dzisiaj dowiedziałam, ale od P. Haliny. Postaram się jeszcze dowiedzieć na jak długo, Ulko18. :) [/I] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='Cambel&Megi'][URL]http://i37.tinypic.com/155kimq.gif[/URL] Qrde...jestem maniaczka...Drzał ma to samo.... pierwsze, co widzę na zdjęciu psa to obroża - metka rogz :roll: :diabloti: Jak się nas ktoś zapyta, co widzisz na zdjęciu? ooo ładny rogz :lol: [URL]http://i33.tinypic.com/11uyyyf.gif[/URL] Co to za bajgiel z tyłu? [/quote] [I]Hihi, też tak mam :diabloti:[/I] [I]Mi to wygląda na coś większego... No ale w końcu Filoś był wtedy mały.. ;)[/I] [I]Filonek cudniasty - i w wersji dużej i małej :loveu:[/I] -
[quote name='BBeta'][CENTER]Nowe Rogzy + Hilton ;)[/CENTER] [/quote] [I]BBeta, nie dość, że uwielbiam patrzeć na Twoje zdjęcia, to jeszcze tak ślicznie te obróżki są pokazane, że och i ach. :loveu::loveu:[/I]
-
[I]Rogz_Polska - będziecie może na targach zoologicznych w Rzeszowie 4-5.10.2008r? :)[/I]
-
[quote name='basia bonnie'] nie,miałam nosić, nie nosiłam,niby się poprawiło, ale teraz się pogorszylo, więc chcę soczewki, okularów nosić nie będę choćby nie wiem co:cool3:[/quote] [I]Ja znowu słyszałam, że soczewek nie powinno się nosić dopóki nie przystaniesz rosnąć (etc.). A co Cię tak od okularów odstrasza? :evil_lol:[/I] [I]Bonnie jaka mina :loveu: [URL]http://i33.tinypic.com/wujgb4.jpg[/URL][/I]
-
[quote name='RCookie']Najwyższy czas poprawić kondycję :eviltong:.[/quote] [I]Hahah to nie takie łatwe, wskoczyć na snop także... :mad: :evil_lol:[/I] [I]Jutro postaram się dać więcej zdjęć z tego spacerku. :)[/I]
-
[I]Czika lubi sobie ułatwiać życie. ;)[/I] [IMG]http://i33.tinypic.com/2i03r0h.jpg[/IMG] [I]A na taki snopek (wys. ok. 120cm) Nela wskakuje z miejsca. Oo Ja ledwo co na to wyszłam, a ona tak po prostu sobie skacze.[/I] [IMG]http://i35.tinypic.com/2hmcwa9.jpg[/IMG]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[I]Gonia :loveu: [/I] [I]Filoś jaką ma miodzio zabaweczkę, ła :D [URL]http://i37.tinypic.com/24b915i.jpg[/URL][/I] -
[I]Justa, w obu jej ślicznie :loveu: Ja jednak ją widzę w niebieskim. [/I]
-
[quote name='anitaaa i bartis']witamy :lol: Śliczna jest Czikusia [URL="http://lh5.ggpht.com/psiulka/SMvpDe2siAI/AAAAAAAAGSQ/GDobbEATMuA/s640/11.JPG"]http://lh5.ggpht.com/psiulka/SMvpDe2...uA/s640/11.JPG[/URL] a jaka słodka:loveu::loveu:[/quote] [I]Witaj! :multi: Dziękujemy! Zapraszamy częściej.[/I] [quote name='ewatr']Cała jestem w skowronkach :eviltong::loveu: [URL]http://lh3.ggpht.com/psiulka/SMvpAv4l_aI/AAAAAAAAGSA/jPZAlvSJSBc/s640/09.JPG[/URL] Bomba :loveu:[/quote] [I]Dziękujemy :multi:[/I] [I][img]http://i37.tinypic.com/2uikufk.jpg[/img][/I]
-
[I]Paranoja :shake: A co pisze na tej kartce na pierwszym zdjęciu? Bo nie widać za bardzo.[/I]