-
Posts
5332 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by psiulka
-
Ile zdjęć, jestem w szoku! :crazyeye: I na dodatek jakie super. :loveu: [URL]http://img76.imageshack.us/img76/5963/las12ez4.png[/URL] Ładnie tak psa liściami poobrzucać? :mad: :evil_lol:
-
[QUOTE]To pokazuj natychmiast na modelu :cool3:[/QUOTE] [QUOTE]mało mam, ja dopiero zaczynam przygodę z rogziem :evil_lol: daj zdjęcia choc femine[/QUOTE] Dziś już nie zdążyłam, ale postaram się w najbliższym czasie. :razz: [QUOTE] teraz mam dylemat niewiem czy kupic szele z lekkich i miekkich czy te szele wzorek niebieski sport ? :razz: [/QUOTE] Sport kup!! :loveu: Ty się zastanawiasz nad szelkami L? :-o Jak Czika się mieści w M i jeszcze zostaje taśmy, to na 200% się zmieści w to Baster! RCookie - a nie masz regulacj dolnego paska?
-
Small, ile Ty tego masz. :-o I wszystko piękne! :loveu: Do mnie dziś doszły szele Choc Feminine i Czika się w nie mieści! :multi: Nawet jeszcze zostaje taśmy, żeby poluzować. Dostałam też breloczek Planet Rogz i chyba sprawię Czice taką obrożę, ale to kiedyś... :cool3:
-
Chyba zginęłam w tłumie :(( ...tu jestem zwyczajna Burka / Rzeszów /
psiulka replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Burcia do góry! :multi: -
[QUOTE]Zapewne miłości :evil_lol: Co tam u was ? [/QUOTE] Czika ma cieczkę i dom jest otoczony przez napalone samce. :evil_lol: [QUOTE] Piękne foty ,tłusty pies :evil_lol::lol: Czika nie chciała pogonić sarenki ani liska?:cool3: [/QUOTE] Za niedługo zaczniemy misję odtłuszczającą, tylko niech jej ta cieczka minie. :razz: Nieee, ona sie takich boi. :evil_lol:
-
[quote name='smallpati']nie chce rysować na zamówienie, bo boje się ze mi nie wyjdzie ;)[/quote] Nie rozśmieszaj mnie. :diabloti:
-
[quote name='Tinka:)']to się ze sobą zgodziłyśmy :evil_lol::evil_lol:[/quote] Hahah, nie ma to jak zgodność. :evil_lol: EOT. :evil_lol:
-
[quote name='Majka:)']A ja chciałam zapytać, czy ktoś z Was ma może taką obrożę albo smycz? [URL="http://futrzakowo.pl/index.php?products=product&prod_id=2087"]ZOOleszcz obroża odblaskowa w PIESKI 20mm/45cm[/URL] Jest mięciutka, wygodna i wytrzymała? Bo z wyglądu to mi się strasznie podoba :loveu:[/quote] Moja koleżanka ma taką obrożę niebiesko-różową w pieski. Jest wytrzymała, mało się brudzi i jest miękka. I nie farbuje. ;)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
psiulka replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Doginka']Co to jest pwp?:oops::oops::oops:[/quote] Dział 'Psy w potrzebie' chyba. Ale dawno tu nie zaglądałam.. :oops: [URL]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/Jesien%202007/wiosna2008/Kojoty/2299cz1l189-2.jpg[/URL] - Świetnie się prezentuje! :loveu: -
[quote name='Asia & Ginger'] Może mi kiedyś, kiedyś narysujesz Dzińdzioła? :cool3:[/quote] Albo Czike może.... :lol:
-
Sarcia cudna!!! :loveu: A najkochańsze ma te fafle, wczoraj ją wymiziałam porządnie. :lol: I zdjęcia są, ale jeszcze nie ułożone, więc spodziewaj się za kilka dni. ;)
-
Takim ładnym zdjęciem mnie przywitałaś, a teraz co? :mad:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
psiulka replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Bry wieczór :multi: Taką starą fotkę musiałam sobie odgrzebać, bo nowych nie ma.. :mad: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0176-2.jpg[/URL] - Zagięte usio... :loveu: -
[quote name='RCookie']Robiona na miarę ;). W 4cm by mi się przecież utopiła :lol:.[/quote] Aaaa, myślałam, że taką szeroką chcesz dla Tosi wziąć. :evil_lol: Ja czekam na te moje szelki Choc Feminine i doczekać się nie mogę. Myślę, że jutro już będą. ;)
-
[QUOTE]No ja też myślałam że one są takie milusie ale przestałam tak myśleć jak kiedyś sobie taką większą złapałam i tak trzymałam a onazaraz wystawiła mi język i chyba chciała dziabnąć :crazyeye::evil_lol: [/QUOTE] To była oznaka jej miłości do Ciebie. :lol: [QUOTE]Psiulka piekne zdjecia :loveu: Oczywiście zapraszamy razem z Lux-em :multi: [/QUOTE] Na pewno skorzystamy z zaproszenia. Tylko pogoda musi być ładna. :razz: [COLOR=#0000ff][QUOTE][COLOR=#0000ff]Lux[/COLOR] piękny, [COLOR=magenta]Czika[/COLOR] piękna:loveu:I sie na patrzec nie mozna więc prosimy więcej fotek:grins: [/QUOTE][/COLOR] [COLOR=#0000ff][/COLOR] Narazie to muszę jeszcze powstawiać schroniskowe i te Sarci. ;) [QUOTE] kurcze ale piekne zdjecia robisz! [/QUOTE] Dziękuję. :loveu:
-
[quote name='RCookie']A ja w tym tygodniu wysyłam hibiskusowy komplecik i fioletowego rogza, a sama kupuję charcią obróżkę od taks :loveu:. Jak będę składała zamówienie w telezoo to kupię czerwoną obrożę z odblaskową nitką, a za jakieś dwa tygodnie zamówię do niej smycz i komplet daisy :cool3:.[/quote] Charcią dla Tosi? :crazyeye:
-
Czemu nie spuszczasz Tofika w parku? :razz: [URL]http://i33.tinypic.com/4l2b0n.jpg[/URL] - Buziaczki w cudny pycholek :buzi:
-
Ale mnie tu długo nie było, a tu tyle zdjęć zaległych. :loveu: A Frytucha czemu nie biega sobie z Chili i Koko? :cool3: http://www.e-corgi.pl/dogo/c043.JPG - Twórcze. :diabloti:
-
[quote name='anitaaa i bartis']Czemu nie bedzie tyle Cziki ?:crazyeye: No widze że to bardzo miły i kochany psiak Piekne jesienne fotki i krajobrazy a z tymi jaszczurkami lepiej uważać ;)[/quote] Bo Czika nie jest taka fotogeniczna. ;) A czemu uważać z nimi? Ona taka milusia była. :loveu:
-
[IMG]http://lh4.ggpht.com/psiulka/SPornMX9III/AAAAAAAAHJ0/Hi4d3umufWk/s640/92.JPG[/IMG] Koniec. :loveu: Mam nadzieję, że teraz będą często zdjęcia! :lol: