-
Posts
5332 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by psiulka
-
[quote name='McDzik']Przestała wypadać w ogóle :cool3: I zgęstniała :cool3: deszczóweczka służy :evil_lol:[/quote] [I]O, to lux. :razz: A kolor się nie zmienił na czarno-szary przez to błoto? :diabloti: [/I]
-
To ja - złoty cocker spaniel Duduś! MAM NOWY DOM!!!
psiulka replied to psiulka's topic in Już w nowym domu
[I]Dudu słodziaczku, co tam robisz tyle czasu w tym boksie...... Już dawno powinieneś grzać tyłek w domku... :shake:[/I] -
[I]No nareszcie doczekamy się jakiegoś wysypu zdjęć Arniowych :loveu: Ciekawa jestem jak wygląda sierść Arniego po tym deszczu, który pada już od tygodnia? :diabloti:[/I]
-
[I]Raz już pytałam, ale nikt nie odpisał - czy Wam otwiera się pierwsza część tematu? [/I]
-
[quote name='RCookie']A ja bardzo dziękuję za fotkę składu :). Mogę zamieścić to na innym forum?[/quote] [I]Tak, nie ma sprawy. ;)[/I]
-
[quote name='RCookie'][URL]http://lh5.ggpht.com/psiulka/SMvpDe2siAI/AAAAAAAAGSQ/GDobbEATMuA/s640/11.JPG[/URL] Śliczny psiak w ślicznej obroży :loveu:.[/quote] [I]Dziękuję![/I] [quote name='Kaya93']Mmm nowe foteczki:loveu: śliczaste:loveu: PS Psiulka kiedy sie widzimy? Bo coś ostatnio ... nie było okazji:roll: Trzeba sie będzie wybrać do schronu RAZEM:cool3:[/quote] [I]Dzięki. :)[/I] [I]No pasuje, tylko musi się pogoda poprawić.[/I] [quote name='basia bonnie']hahaha jakie miny :evil_lol: jak corgi wyszła :)[/quote] [quote name='psiara1996']sweetaśna ta twoja psinka :)[/quote] [I]Dziękuję. :)[/I] [quote name='RCookie']Banner ukończony! :multi: [/quote] [I]Bardzo ślicznie dziękujemy. :multi:[/I] [I]Cziks[/I] [IMG]http://i33.tinypic.com/w9a9n6.jpg[/IMG]
-
[I]Bardzo dziękuję za bannerek - jest cudowny! :iloveyou: Zaraz go sobie ustawię.[/I] [I]Obiecany skład RC. I właśnie teraz patrzę i widzę że przeoczyłam to BHA (bo chyba o to chodziło :evil_lol:):[/I] [I][url=http://i34.tinypic.com/23qyx03.jpg]Klik[/url][/I]
-
[quote name='RCookie']Minimum? :crazyeye: To by na moja pasowało, tylko nie wiem czy czasem nie wyglądałaby w tym zbyt topornie :lol:. Lupine 18mm i rogz 20mm bardzo się od siebie różnią?[/quote] [I]Jak dla mnie sporo. Mam lupine'a i miałam eLkę Rogza i jest spora różnica, bo ten Rogz jest jakby 'grubszy' i 'masywniejszy'. :evil_lol:[/I]
-
5zł przelane do Gosi. Proszę napisać czy doszło. :)
-
[I]Co tu tak pusto? :mad:[/I]
-
Ja mogę 5zł dać, tylko wysyłać na to konto wiosny podane w 2. poście? Bo ja tam widzę tylko te dane do niej.
-
[I]A co to za efekt na dwóch pierwszych zdjęciach? :cool:[/I] [I]Mizianko dla Bonnie i Warki ^^[/I]
-
[quote name='BBeta']Na razie czekam aż dojdą nasze nowe Rogzy :cool3:[/quote] [I]Jeśli dobrze pamiętam, to ostatnio czekałaś na Lupine'y. Potem mam nadzieję, że nie będziesz mówić, że na coś czekasz... :mad:[/I]
-
[quote name='Malina.']Dobrze, zaczekam :).[/quote] [I]Przepraszam, że dopiero teraz, ale nie nadążam oglądnąć wszystkich tematów. Na opakowaniu nie widzę, żeby coś o tym było, chociaż może ślepa jestem. Jutro jak będzie w miarę jasno to zrobię Ci zdjęcie składu. ;)[/I]
-
[I][B]BBeta [/B]- chciałam Ci przypomnieć, że miałaś dodać zdjęcia całej swojej kolekcji. :diabloti:[/I]
-
[I]To czekamy na tą pogodę, oby jak najszybciej się udała. :loveu: A zdjęcia stare - sprzed 2 dni :diabloti:[/I]
-
[quote name='Moniek193']Nie ma sparwy:loveu:Sara będzie zachwycona:multi:Bedziesz se ja mogla za fafle wymiziac:loveu:I porzucac jej kostke do przynoszenia:evil_lol: Ona to uwielbia:loveu::loveu:W takim razie czekamy na Ciebie:diabloti:[/quote] [I]Już się nie mogę doczekać! Tylko się poprawi pogoda, biorę aparat, zabawkę i jadę. Jeszcze Paula [U]musi[/U] być i bez żadnych wymówek! Sarcia będzie wymiziana za wszystkie czasy! :evil_lol:[/I] [SIZE=1][I]Sarcia, weź tam namów Pańcię, żeby jakieś nowe zdjęcia wstawiła.... :eviltong:[/I][/SIZE]
-
[I]Meguska jaka chętna do nauki... :diabloti: :loveu:[/I]
-
[quote name='McDzik']Jak to wchodziłam i widziałam , że ostatni post 'psiulka', to już przeczuwałam awanturę o futro i zdjęcia :eviltong: Ostatnie foty Arniego są w dziale "Przemyśl" z wystawy krajowej :cool3: Nie ma co ich po raz kolejny kopiowac i wklejac, skoro są 'pod ręką' :cool3:. A cóż to takiego co mi proponujesz? Podrzucić zawsze można :razz: A ze spacerem nie ma za co, przy okazji zobaczyłaś jak tam Duneczka się chowa :lol: Przyznam, ze spontanicznie wyszło, ale pogoda się udała i przy okazji ta całą siatkę książek i artykułów z Tibbies i leonkami wreszcie Ci oddałam, bo już mi głupio było tak długo to trzymać:oops:[/quote] [I]Nie widziałam tam żadnych zdjęć Arnika, albo pomyliłam działy. :eviltong:[/I] [I]A obadasz sobie jak przeczytasz, całkiem fajne. ;)[/I] [I]No Dunia śliczna :loveu: Szkoda, że mi Czika wariowała, a tak to się nawet dobrze psy nie przywitały. :shake: [/I] [I]A tak wogóle....[/I] [I]Arnusiu - wszystkiego najlepsiejszego z okazji 1-szych urodzinek! Życzymy Ci z moim psem agresorem dużo sukcesów wystawowych i zadowolenia z Pańci. :evil_lol: I nie obrażaj się na Czike, za to, że Ci zęby pokazuje. :oops:[/I] [CENTER][FONT=Microsoft Sans Serif][COLOR=purple][B]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!![/B][/COLOR][/FONT] :BIG:[/CENTER] [CENTER]:tort:[/CENTER] [SIZE=1]Może z tej okazji Pańcia dałaby jakieś zdjęcia urodzinowe? :diabloti:[/SIZE]
-
Słodka amstaffka Jawa acha i da sie nosic na rękach MA DOM !
psiulka replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[I]Jaka śliczna amstaffka, cudo :loveu: Do góry![/I] -
[quote name='Moniek193']Ja Cie zapraszam ale to Ty odmawiasz:mad:Więc.....:diabloti:[/quote] [I]To jak ona odmawia to ja chętnie przyjade. :diabloti:[/I]
-
10-letni pudelek Walet - JUŻ W NOWYM DOMU! :))
psiulka replied to psiulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='pati']dziewczyny a mozecie mi podac wymiary psiaka? Ja zapytam moja mame moze miala by czas uszyc cos dla malego.[/quote] [I]A o jakie rozmiary dokładnie chodzi, gdzie go zmierzyć?[/I] -
[I]Cześć :multi: Co u Was słychać?[/I]