Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. Sarcia :loveu: [IMG]http://lh6.ggpht.com/psiulka/SQOlmxcHwnI/AAAAAAAAHXw/YrhhBeWeJQ0/s640/01.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/psiulka/SQOln63eDFI/AAAAAAAAHX4/u8nHfOXQ9RM/s640/02.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/psiulka/SQOloeN4QVI/AAAAAAAAHYE/wRzHQFJuH9s/s640/03.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/psiulka/SQOlqIl54uI/AAAAAAAAHYM/UTFY0hXopAY/s640/04.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/psiulka/SQOlqgSslsI/AAAAAAAAHYU/UiluACIx1Tc/s640/05.JPG[/IMG]
  2. Gratulacje, byliście świetni! Zagłosowałam na Was. :loveu:
  3. Polska rzeczywistość..
  4. [quote name=':: FiGa ::']Pocieszaj :placz:[/quote] Już się nie smuć..... :diabloti: [IMG]http://media.potterfilm.info/data/media/201/e13qr3.jpg[/IMG]
  5. [quote name=':: FiGa ::']Ilonaaaaa :placz: No ja Cię zamorduję normalnie :placz:[/quote] Pocieszyć Cię? :diabloti:
  6. [quote name=':: FiGa ::']Ilonka cicho Ty być i mnie nie załamywać :mad: Nie wiem czy on się zakochał ale niewątpliwie zakochałam się ja :placz::placz: [/quote] Ja wiem, że tak, bo chyba nikomu innemu nie zasnął na kolanach...... :loveu: Jaki to był cudny widok ^^ [IMG]http://lh5.ggpht.com/psiulka/SLMd8aswe8I/AAAAAAAAGKQ/lNpToReerlo/252.JPG?imgmax=640[/IMG]
  7. Coś mi się wydaje, że on by się idealnie nadawał do rolkowania, taki młody, niewybiegany.... Z resztą on się chyba w Tobie zakochał. :cool3:
  8. [quote name=':: FiGa ::']U nas ogólnie jest OK, bo jakże inaczej mogłoby być :eviltong: Figowa, odkąd wróciła moja mama, jest w nią zapatrzona jak w obrazek, miejscami aż jestem zazdrosna :evil_lol: Starzeje się moje słoneczko, za kilka dni stuknie jej już 6 latek :lol: i na rolkach już razem nie pośmigamy, krowa się buntuje i nie chce biegać :shake: Widzę że na dogo tyyyle się pozmieniało, aż się boję pomyśleć ine czasu zajmie mi nadrabianie wszystkiego, a czasu tak malutko...[/quote] Co?! Już 6 lat? Przeciez dopiero co dawałaś zdjęcia z 5 urodzin. :crazyeye: Ale to szybko zleciało.... Za duże jej tempo narzucasz na rollach, to już prawie babcia. :cool3:
  9. [quote name=':: FiGa ::']Witajcie kochani :multi: Bardzo dziękujemy Wam za odwiedzinki u nas, jak zwykle cudnie jest tu wrócić i widzieć że jeszcze o nas ktoś pamięta :loveu: Choć grono osób bardzo się skurczyło, ale my to rozumiemy bo sami zalatani jesteśmy jak nigdy.. Mamy dla was wiadomośc. Czy to będzie dobra czy też zła zadecydujecie sami ;) [COLOR=paleturquoise]Mamy już neta w domuuuu[/COLOR] :multi:[/quote] Hej Figowe :loveu: Oczywiście, że dobra wiadomość. :multi: Co u Was słychać? ;)
  10. Czemu zmienił się tytuł wątku? :roll:
  11. Przelew wykonany. ;)
  12. [quote name='olekg18']No Kajuni wezme Rogzette ,a Czarkowi chyba ten co ma Brutus od Rinuś .Czarny w ciapki:loveu:[/quote] Czarkosiowi weź Pink Hearts. :diabloti:
  13. Mnie się nie pokazują. A co to za zdjęcia? ;) 4?! :crazyeye: Rozmnożyła się. :lol:
  14. [quote name='Magdalenkl'] A no zapraszamy A baneren zrobilam mi Cambel :multi:[/quote] Strasznie ładny. :loveu: A szukałaś mojej koleżanki(kolegi) w tej trawie? :cool3:
  15. Ja też się pisze, a co. :evil_lol: Kto Ci zrobił taki śliczny bannerek? :loveu:
  16. [quote name='gops']czyli nowa seria to takie z mozliwoscia zmiejszenia/zwiekszenia paska na klacie? wsumie to juz za pozno zamowilam u taks kubraczek moro :loveu: a szele zamowie w przyszly tygodniu i wezme sport blue Mke w najgorszym wypadku odsprzdam komus psiulka no wiem no...ale ja tak mam musze duzo gadac..:eviltong:[/quote] W najgorszym wypadku pisz do mnie. :evil_lol: Ale na pewno się zmieści, spokojnie. :razz:
  17. Proszę o dane do przelewu... :razz:
  18. [quote name='gops']:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: swietne one sa :razz: ale ja sie boje ze mi pies w nie nie wlezie...co mam robic? jak beda za male? ma 48 w klacie a one sa niby do 48 wlasnie...a Lka taka szeroka...mozesz zalozyc swojemu czarnemu szelki Lki ? plz...:diabloti:[/quote] Kurna no! :mad: Mówiłam wczoraj, że jak Czika się zmieści w Mki to Baster na 200% się zmieści!! U Cziki jeszcze zostaje 5cm luzu (a Czika ma 50-52cm), więc sama widzisz. :evil_lol: PS. Mam szelki na zbyciu... :) 'podpis'
  19. Mi nie zanikają. :diabloti: Nawet nie wiem co to jest. :razz: Takie stare kopy się psimi zabawkami bawią. :evil_lol: No nie mogę tego przeboleć. :lol:
  20. [quote name='gops'] narazie sobie jeszcze przwemysle i chyba jutro zamowie szele z lekkich i miekkich :evil_lol:[/quote] Niee, zamów sobie sport :loveu:
  21. Dogowariatki. :evil_lol: Zabawkami swoich psów się bawią. :diabloti:
  22. BBeta nie wiedziałam, że tak lubisz zabawki w Twoim wieku. :evil_lol:
  23. [quote name='Carry']Chyba kapuje :D, ale i tak bym musiała to na żywo zobaczyć :lol: Bo nie wiem jak by moja sucz w tym wyglądała, chyba głupio :evil_lol:[/quote] Kilka stron temu nawet ktoś dawał zdjęcie. A jak nie znajdziesz to poproś Gops lub Agacię. :cool3:
  24. [quote name='RCookie'] Ma różne zabawki, sznury do przeciągania, małe i większe piszczałki lateksowe, piłki, snackballa... i jedyne czym się bawi to snackball (wiadomo, w końcu żarcie tam siedzi), ale ciągle przecież nie będzie szturchać go nosem, bo i to się jej znudzi.[/quote] Musisz chwalić za każdy najmniejszy kroczek, np. jak weźmie zabawkę do pyska i nią potarga, ale najlepiej pieszczotami, a nie jedzeniem, żeby sobie tego z żarciem nie kojarzyła. Ja tak z Cziką robię i jak się nakręci to wydziera mi miśka, targa nim na wszystkie strony, rzuca się po niego. :evil_lol: A normalnie to tak się niezbyt lubi bawić. ;)
  25. [quote name='Carry']Ale Moli ślicznie w tych nowych "ciuchach":loveu: [URL]http://www.pelna-miska.pl/sklep/_var/gfx/72e56bf4ba0339b87790a7ed33711adf.jpg[/URL] :loveu: Powie mi ktoś jak to się zakłada :evil_lol: Bo planuję niebieskie szelki. Miałam zamówić Rogza ale sama nie wiem, bo mam teraz te fioletowe [URL="http://telezoo.pl/pies/akcesoria/smycze-i-szelki/szelki-lumberjack-straightjacket_6023.html"]Szelki Lumberjack Straightjacket - Telezoo.pl[/URL] I ledwo się w nich piesa dopina, jak na razie rozmiar szelkowy odpowiada mi w szelkach Trixie, ale niestety w tym sklepie co ostatnio zamawiałam nie mają ich teraz w hurtowni. Jak znacie inny sklep niż futrzakowo z szelkami Trixie to słucham :)[/quote] Ten szeroki pasek jest na dole, a te dwa cieńsze tak jak w normalnych szelkach, tylko po prostu są złączone i nie ma górnego paska. ;)
×
×
  • Create New...