Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. [B]deer_1987[/B] - to kółeczko na tym zdjęciu jest źle 'zapięte' - [URL]http://www.sherry-niunia.home.pl/sherry12/7335.jpg[/URL] ;)
  2. [quote name='Cambel&Megi'] dodam, że możecie głosować przy każdym uruchomeniu komputera :razz: [/quote] A to nie oszustwo i łamanie regulaminu? "Każdy może oddać jeden głos na jednego zwierzaka podczas jednego konkursu".
  3. [URL]http://i36.tinypic.com/2vnns7n.jpg[/URL] Straszydło! :evil_lol: Co on tam znalazł w tym bajorku? :loveu:
  4. Pewnie, że się ucieszy! I poprosi Cię, żebyś dodała jej zdjęcia do galerii.... :lol: :mad:
  5. [URL]http://i33.tinypic.com/1z2ehyc.jpg[/URL] - Nosecek. :loveu: A Tofiś czego poszukiwał na drzewie? :razz:
  6. Już jutro mała u Was będzie...... Czekamy :loveu:
  7. [quote name='Cavy']Myślisz że nas dwoma zadowolisz? :angryy: Zagłosowałam na zdjęcie Czikusi na telezoo ;)[/quote] Jak jutro będzie ładna pogoda to postaram się jakieś zrobić... Chyba, że teraz dam jakieś starsze. :razz: Dziękujemy!! :multi:
  8. Small - boski komplet! :loveu: Ale mi smaka narobiłaś! :mad:
  9. Jak to nie ma, jak są? :mad:
  10. Cavy - BBeta niedawno pokazywała żółtą RD - [URL]http://i302.photobucket.com/albums/nn85/sabotazystka/DSC_120.jpg[/URL] ;) Fajne te kropki Hiltona, pierwszy raz takie widzę. :)
  11. [URL]http://images40.fotosik.pl/18/b589884d0de50b42.jpg[/URL] - Przekochany :loveu: Cudne są takie puchate olbrzymki... :iloveyou:
  12. [quote][URL="http://i33.tinypic.com/mav6lu.jpg"][COLOR=#000000]http://i33.tinypic.com/mav6lu.jpg[/COLOR][/URL] "Błagam, tylko nie gilgotki" :lol: [/quote] :lol: [quote]Śliczne focie ale malo:diabloti:Wez sie w garsc i wstaw ze 100:evil_lol: [/quote] Dziękuje. :loveu: Kiedyś wstawiałam po 40 i efektów nie było.. :diabloti: [quote][URL="http://i33.tinypic.com/mav6lu.jpg"][COLOR=#000000]http://i33.tinypic.com/mav6lu.jpg[/COLOR][/URL] haha swietne :loveu::loveu: Czikusia jest taka słodzitka [/quote] Dziękujemy :) [quote]Hej kochana :buzi: No troszkę mnie nie było. A bo to wakacje i nie było czasu za bardzo (dlatego też zrezygnowałam z funkcji moderatora) Potem szkoła, awaria komputera i takie tam. Potem otrząsałam się z rozłąki z moją kochaną Zibi. Ale postaram sie jak najczęściej tu byc :smile: [URL="http://i33.tinypic.com/mav6lu.jpg"][COLOR=#000000]http://i33.tinypic.com/mav6lu.jpg[/COLOR][/URL] mmmm boska fotka :loveu::loveu::loveu: [/quote] Cześć :buzi: W każdym razie dobrze, że już wróciłaś. :loveu: A tak wogóle to doszło Ci PW? Chyba właśnie gdzieś na wakacjach pisałam. *~~~~~~~*~~~~~~~~*~~~~~~~~*~~~~~~~~*~~~~~~~~* [SIZE=4]Bierzemy udział w konkursie i prosimy o głosy na to zdjęcie:[/SIZE] [URL="http://telezoo.pl/galeria/czikusia_224.html"][SIZE=4]http://telezoo.pl/galeria/czikusia_224.html[/SIZE][/URL] :cool3: PS. A to drugie zdjęcie Wam wchodzi, czy nie? Bo mi nie i nie wiem czy to tylko mi.
  13. Panie Michale, już trzeci dzień czekam na odp. w sprawie tych szelek... ;)
  14. BBeta, ale K&M mają garderobę. :razz: I mówiłam, że Jelly Roll jest ciemniejszy, właśnie na tym ogólnym zdjęciu to widać. ;)
  15. Nasze Green Tartany. [IMG]http://i37.tinypic.com/spyhow.jpg[/IMG] A tu widać różnicę kolorów. [IMG]http://i33.tinypic.com/6egbyc.jpg[/IMG]
  16. My też życzymy! Daj znać jutro jak 'poszło' Kelli. ;)
  17. [I]No proszę, mnie Pańcia pogania, a sama zdjęć nie daje.... :mad:[/I]
  18. [quote name='ROGZ_POLSKA']paczka do 2kg - 8zl za pobraniem rowniez nie trzeba wpisywac dogomania[/quote] [I]Panie Michale, nadal czekam na odpowiedź dotyczącą szelek. ;)[/I]
  19. [I]Ano mam. :razz:[/I] [IMG]http://i33.tinypic.com/mav6lu.jpg[/IMG]
  20. [I]Już wstawiam zdjęcia. :)[/I] [I]Monia - kiedy do mnie przyjeżdżacie z Pauliną? :loveu:[/I] [I]ChiQuiTa - witaj znowu u nas :buzi: Czemu Cię tak długo nie było na dogo?[/I] [IMG]http://i37.tinypic.com/14vjja8.jpg[/IMG]
  21. [I]Raczej taka 'chłodna', ale intensywna, a te żółte paski dodają jej 'ciepła'. ;) Jak jutro będzie ładna pogoda to zaprezentuję. :)[/I]
  22. [I]Wstaw to, co mówiłam, że najlepsze. :evil_lol: Jak już pisałam Lisica ślicznie się prezentuje w nowych wdziankach! :loveu: Mizianka :)[/I]
×
×
  • Create New...