Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. [quote name='RCookie']Ślicznie Megi wygląda w tych nowych obrożach :loveu:. Niby miałam nic więcej kupować, ale dzisiaj oglądałam sobie zdjęcia pewnej czarnej psiny w obroży green tartan i niestety kolejny wzorek mi się spodobał :evil_lol:. Jak nie zdążę już kupić, to najwyżej kupię obrożę z bandamką w szkocką kratkę :p.[/quote] [I]Green tartan są śliczne na żywo. Takie 'algowe' :loveu: Myślę, że jeszcze gdzieś dostaniesz, może na PM będą mieli.. ;)[/I]
  2. [I]Nie, w eLce to bym psa utopiła. :evil_lol:[/I] [I]Ale Megowej do pyszczka :loveu: Szczególnie w Peacock ;)[/I]
  3. [QUOTE]Widzisz, łatwo jest człowieka skrytykować, nie wiedząc dokładnie o co właściwie chodzi, i dlaczegto tak jest. [/QUOTE] [I]No właśnie, jak widać bardzo łatwo.[/I] [I]Może zamiast mówić, że w przeszłości nie zrobiłaś tego i owego to pomóc gops znaleźć jakieś metody, żeby wszystko się ustatkowało i było ok? I nie w sposób taki, że 'ja robię tak i jest ok', bo nie każdy pies tak samo reaguje na dane polecenia. [/I] [I][B]x19marta92x [/B]- czy nie masz możliwości, żeby [U]stopniowo[/U] nauczyć Kellę zostawania samej w domu? Albo żeby przez te pierwsze dni zawsze ktoś był w domu?[/I] [I]Gops, spróbuj porozmawiać z rodzicami na ten temat na poważnie, czy nie dałoby się znaleźć jakiegoś sposobu żeby oba psy były zadowolone? Może jak razem to przemyślicie, to rodzice się zgodzą? Przecież tu chodzi o życie, bagatelizować tego nie można. [/I]
  4. [I]Coś mi nie działa cytowanie ani szybka odpowiedź, może znowu jakieś prace.[/I] [I]RCookie - Jakoś 52-53cm, czyli z tego co czytam byłoby na styk.[/I] [I]Cambel - Pokaż na Megu :loveu:[/I] [I]Infortune. - Mogę Ci zmierzyć łańcuszek M, za chwilkę Ci napiszę. ;)[/I] [I]Edit:[/I] [I]Taśma max. 28cm + łańcuszek "na luzie" 10-12cm (zależy czy liczyć z tymi kółeczkami łączącymi taśmę z łańcuszkiem). Chyba jednak L weź. ;)[/I]
  5. [I]Aaaaa :loveu: Moje słoneczko :loveu: Nie wierzę, że to zrobiłaś i wstawiłaś aż tyle zdjęć! :o Jak ją poznam to wymiziam ją za te fafluny, bo one są takie słodkie. :iloveyou: Zrób z bliska zdjęcia fafli. :loveu:[/I] [I]PS. Jak tam książki idą? [/I] [I]PS2. Opowiadała Ci Paulina jakiego miałyśmy fajnego kolegę, po tym jak już poszłaś w niedzielę? :evil_lol:[/I]
  6. [quote name='RCookie']W klacie ok. 50cm ;).[/quote] [I]Hmmm... A możesz podać bardziej dokładny wymiar? ;) Bo u niektórych jest 53 i chcę wiedzieć, czy u wszystkich. ;)[/I]
  7. [I]A od P. Michała nie dostałam jeszcze PW co do szelek, a czekam, bo będę robić zamówienie.. ;)[/I] [I]RCookie - a jaka jest max. długość w klacie Mek?[/I]
  8. [quote name='smallpati']no coś ty, ciemno jest i musiałabym użyć lampy, a przecież nie będę błyskać mojemu słoneczkowi prosto w oczy :evil_lol: mam tam jakieś zdjęcie, to jak mi się będzie chciało to dodam później ;) moje duńskie wypociny ostatnie :) [/quote] [I]Łaaa, small witamy znów wśród żywych. :multi:[/I] [I]A co to za rysunek śliczny? Ale masz talent!! Chciałabym, żeby kiedyś taki portrecik Cziki zawisnął u mnie na ścianie... :loveu:[/I]
  9. [I]Kinguska - Śliczne![/I] [I]RCookie - Cudny jest ten kolor różowych 'miękkich i lekkich' :loveu: Mmmmm... Kusicielko... :diabloti:[/I]
  10. [I]Super! Oby dobrze trafił :loveu: [/I] [I]Jeszcze trzeba tytuł zmienić, żeby wszyscy zobaczyli taką nowinę!!! :multi:[/I]
  11. [I]Na targach zoologicznych w oba dni... [/I] [quote][B]Zebraliśmy prawie 3230 zł[/B] ![/quote] [I]Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam taką kwotą uzbierać :multi:[/I]
  12. [I]Cześć Liski. :loveu: Jak tam Megowa po zrywaniu łańcuchów? Już odzyskała siły? :evil_lol:[/I]
  13. [I]Mam nadzieję, że do wakacji znajdzie się dla Kelli jakiś domek dobry... Musisz pytać znajomych, porobić ogłoszenia na internecie, może ktoś będzie chętny? Trzeba działać...[/I]
  14. [I]Panie Michale, już 3 raz pytam o szelki Rogza M, zapinane od góry. Może mi Pan podać ich długość maxymalnie zwiększoną w szyi i klatce? ;)[/I]
  15. psiulka

    Rzeszów

    [I]Ja w sumie byłam jako 'fotograf', ale pod koniec się wiązałam. Postaram się jakieś zdjęcia wstawić w najbliższym czasie. ;)[/I]
  16. [I]Pamiętaj, że jakbyś kiedyś miała Sport Blue i by Ci się znudziły to wiesz do kogo pisać. :diabloti:[/I] [I]A Czika nie je świńskich ucholów. Kiedyś musiałam oddać psu sąsiada, bo wybredna sucz nie zjadła. :evil_lol: [/I] [I]A na zdjęcia jakieś można liczyć? :)[/I]
  17. [quote name='RCookie']Przecież ja nic takiego nie robię :eviltong:. Właśnie coś mi się przypomniało :multi:, czy kolor takiego czegoś: [URL]http://www.pelna-miska.pl/sklep/_var/gfx/c27b59d26bb2408fb6c045a542da5129.jpg[/URL] na tym zdjęciu jest w miarę realistyczny? Jak myślicie, ładnie by moje kudłate w takich szelach wyglądało? :cool3: I ostatnie (prawie :lol:) pytanie, obroże w rozmiarze L są ciężkawe, czy tylko sprawiają takie wrażenie? :lol: Pod względem "wielkości" bardzo różnią się od lupine dla średnich?[/quote] [I]Mogę zrobić zdjęcie porównujące jak chcesz. ;)[/I] [quote name='ROGZ_POLSKA']Szelki zapinane od góry [URL="http://telezoo.pl/szukanie/?Name=zapinane+od+g%F3ry&keywords=zapinane+od+g%F3ry&imageField.x=10&imageField.y=10&ina=%2Fszukanie%2F"]klik ![/URL] no i ANYK z Hiszpanii ! :) ROGZ LifeLine Collar [URL="http://telezoo.pl/pies/akcesoria/obroze/lifeline-collar-rozmiar-medium-to-large-antyk_6323.html"]klik ![/URL][/quote] [I]A co z tymi szelkami? Nie doczekam się odpowiedzi...[/I] [I]Ile mają Mki w szyji i klatce na max.? [/I]
  18. [I]Witajcie :multi: [/I] [I]Arniś jaki wielki przy tym maluchu. :evil_lol:[/I] [URL="http://images36.fotosik.pl/12/3d6a36e5d757bea6med.jpg"][I]http://images36.fotosik.pl/12/3d6a36e5d757bea6med.jpg[/I][/URL][I] - A kociambrów nie wolno zjadać :mad:[/I] [I]Pozdrawiamy :loveu:[/I]
  19. [I]Ja słyszałam, że "Zerwijmy Łańcuchy" ma być pod Galerią Grafficą.[/I]
  20. [quote name='ROGZ_POLSKA'] z nowosci tez przyszly szelki zapinane od góry w roznych rozmiarach ,ktorych wczesniej nie bylo SSJ 05 , SSJ 06 , SSJ 11 i SSJ 14 [/quote] [I]Właśnie, a co do tych szelek mam pytanie. ;) Chodzi o rozmiar M. Jaka jest długość maxymalnie rozciągniętej w szyji i klatce?[/I] [I]PS. Szkoda, że nie będzie telezoo na targach rzeszowskich :([/I] [quote name='vpassione']Dostałyśmy brzydkie gratisy z telezoo :placz: A tak poważnie, ekspresowo przyszła paczka. Tylko niepokoi mnie to, że obroża jest sto razy gorszej jakości, niż smycz. Nie jest dużo noszona, a strasznie blada. Czy ktoś też ma takie różnice? To jest komplet rogza floral.[/quote] [I]Ja też widzę różnicę w kolorze z kompletu rogzowego, ale minimalną, dopiero jak się przyjrzeć to widać. Tylko u mnie smycz jest bledsza, a obroża taka bardziej 'ciepła'.[/I] [I]A tak wogóle to doszedł komplet green tartan od Gops. :loveu:[/I]
  21. [I]Hej, hej :) Doszła dzisiaj wyczekiwana paczka :D Może dlatego tyle szła, bo była 'zwykła', a nie priorytetowa, ale nie szkodzi, ważne że doszła. Nie wiem ile Ty razy tego kompletu używałaś, bo wygląda jak nowy :loveu: [/I] [I]A co tam u Bastera? :cool3:[/I]
  22. [I]A Rogzów dalej nie ma :shake:[/I]
  23. [I]Ja na pewno będę w oba dni jako widz i pewnie jako wolontariusz... ;)[/I]
  24. [I]Wozy na bazarku. [/I][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117155"][I]>klik<[/I][/URL][I] Może ktoś się skusi? ;)[/I]
  25. [I]Proszę mi tu wszystko skrócić co to za psina do Ciebie zawita, bo mnie tu dawno nie było i nie jestem w temacie. :)[/I]
×
×
  • Create New...