-
Posts
5332 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by psiulka
-
Nikt nie wie jak pomoć? :shake:
-
[quote name='smallpati'] [SIZE=2][FONT=Verdana]Piękna [B]obroża[/B] angielskiej firmy [B]BURBERRY[/B].[/FONT][/SIZE] cena 999 zł :evil_lol: (droższa niż mój svarowsky :eviltong: lubię tą firmę, gdyby tylko nie ta cena :razz: bo obroża ładna) [URL="http://allegro.pl/item478509813_burberry_dla_twojego_psa_york_whestie_chihuahua.html"]BURBERRY DLA TWOJEGO PSA YORK WHESTIE CHIHUAHUA!!! (478509813) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/quote] Też wczoraj ją widziałam na allegro, myślałam może, że to jakaś elektroniczna, bo skąd taka cena. :crazyeye: Dla mnie to przesada, podobne robi Taks. :razz: A Twój Svarowsky ile kosztował? :eviltong:
-
Gratuluje ognika. :razz: Ale Moli dostanie prezentów. Ja jeszcze nawet o tym nie myślę, a Ty już wszystko kupiłaś. :lol:
-
[B]JustynaJK [/B]- czy mogłabyś wymienić chociaż część swoich książek? ;) Moje skromne zbiory: [I]"Border Collie"[/I] - Ewelina Budek [I]"Border Collie"[/I] - Ursula Birr [I]"Dlaczego mój pies?"[/I] - John Fisher [I]"Księga psów"[/I] - David Taylor [I]"Mój pies jest grzeczny"[/I] - Adam Zaremba-Czereyski [I]"Mój pies jest piękny"[/I] - Ewa Grabowska [I]"Mój pies jest zdrowy"[/I] - Artur Dobrzyński [I]"Nowofundland"[/I] - Małgorzata Nowak [I]"Pies z nadwagą"[/I] - Brigitte Eilert-Overbeck [I]"Pieskie wyspy"[/I] - Paweł Kubisztal [I]"Psy"[/I] - Eva-Maria Krämer [I]"Sygnały uspokajające"[/I] - Turid Rugaas [I]"Szkolenie psów" [/I]- Celina Del Amo & Dieter Kothe [I]"Wielka encyklopedia PSY"[/I] (tomy: 1-16) - Bruce Fogle [I]"Zapomniany język psów"[/I] - Jan Fennel
-
Przez kilka stron tematu trwa nieskończona, bezsensowna wymiana zdań, która wg mnie raczej do niczego dobrego nie doprowadzi. Przyczyną było pytanie o odpowiedni rozmiar Rogza dla laba, a rozmowa rozwinęła się do metod wychowawczych, do cech ras i nie wiadomo jeszcze czego. To chyba nie jest odpowiedni na to temat, więc może skończymy już ten OT? ;) A ja wybieram obrożę Lupinową i nie mogę się zdecydować, który wzorek wybrać (Moo Cow, Vintage, Suzie-Q czy Picnic Basket)?
-
Super, oby Rudzik się tam u Pani zadomowił. :multi: :loveu:
-
Ładnie Megowej w tych szelach. ;) Teraz już jakoś lepiej wyglądają.
-
A nie są one za daleko w klatce?
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Bry Figowe! :razz: A co to za nowy domownik? I jak ma na imię? :loveu: Gadać! :diabloti: -
Gratulacje!! Arni się spisał :loveu:
-
[B]dog_master[/B] - jak rozproszyć to światło, żeby nie świeciło po oczach psa? Da się to zrobić bez dyfuzora? I jak zrobić taki efekt, że zdjęcie jest z lampą, ale wygląda jakby nie było? :razz:
-
Choc Feminine [IMG]http://i35.tinypic.com/2le5ni1.jpg[/IMG]
-
[quote name='Kamila']Nie pamietam czy ktokolwiek pisal cos na temat tego aparatu ale chcialam zapytac czy ktos go moze ma i czy jest to dobry sprzet czy beznadziejny. [URL="http://www.amazon.co.uk/Sony-DSLR-A200K-Digital-18-70mm-F3-5-5-6/dp/B0011U9U9A/ref=sr_1_2?ie=UTF8&s=electronics&qid=1225462194&sr=1-2"]Sony DSLR-A200K Digital SLR Camera + Zoom Lens Kit: Amazon.co.uk: Electronics & Photo[/URL][/quote] Jak chcesz to zajrzyj do mojej galerii, tam są zdjęcia z Sony A100, ale z innego obiektywu, jeśli to Ci pomoże. ;)
-
Śliczne. :loveu: A Mki za małe były? :razz:
-
[quote name='SZPiLKA23']Psy zagłodzone to jemu moze tez jesc nie daja :diabloti:[/quote] Nie, bo to on wszystko psom zżera. :cool3:
-
[quote name='SZPiLKA23']Mama kupiła juz te pampersy do 60 kg?[/quote] Żeby to do 60 tylko. :diabloti:
-
Rzeszowkie psiaki z "Kundelka" - zdjęciowy wątek zbiorczy
psiulka replied to psiulka's topic in Już w nowym domu
Nodi [IMG]http://lh6.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SQoO1lBJ_tI/AAAAAAAAH6I/SGVlkYpLPxM/s640/01.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SQoO27J6hVI/AAAAAAAAH6Q/-Abl5sHSl3E/s400/02.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SQoPFvfUc7I/AAAAAAAAH8A/wS9gorEr-fY/s640/16.JPG[/IMG] Dziadeczek [IMG]http://lh4.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SQoO3gAzLDI/AAAAAAAAH6Y/tfHtcB181TI/s640/03.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SQoO47OT-AI/AAAAAAAAH6g/y0suhGhCwWY/s640/04.JPG[/IMG] -
Mamy z Cziką pewien problem. Otóż na spacerach z innymi psami jest wszystko ładnie i pięknie dopóki pies-kolega/koleżanka do niej nie podejdzie i zacznie np. wąchać. Wtedy zaczyna warczeć i kłapać na niego zębami, a nawet gryźć.. Gdy piesek idzie obok jest wszystko ok, nie zwraca na niego większej uwagi.. Nie zachowuje się tak jedynie do psa, którego dobrze zna. Czy to jest agresja wywołana przez strach? Czy da się temu jakoś zaradzić?
-
Olek, nie wmawiaj mi, że Ty jesteś nie śmiały, bo już Ci mówiłam, że w to nie wierzę. :razz: [QUOTE] o co mnie podjeżdżasz? :cool3: ja tylko miałam na myśli że nogi Olka można wykorzystać to wy macie skojarzenia :evil_lol: [/QUOTE] A do czego tak chcesz je wykorzystać? :diabloti:
-
[QUOTE] Ja pamiętam te czasy jak mały Oleczek mi się włączał na gg i swoje zdjęcia mi wysyłał i żalił się :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] Teraz wysyła i się chwali. :diabloti: [QUOTE] widziałam :multi: o rzesz w mordę jakie zgrabne nogi :evil_lol: nic tylko cię wykorzystać :diabloti: [/QUOTE] small i Ty też? :evil_lol: Ciebie bym o to nie podejrzewała. :mad: Ja tu przyszłam na te zdjęcia psów co to niby miały być (a są pewnie z 10 stron w tył), a tu jakieś zdjęcia Olka sprzed 3 lat wstawiacie. :diabloti:
-
Co to za OT. :mad: Koniec dziewczyny! :razz:
-
[quote name='gops']byly na allegro ale juz dawno temu....kilka miesiecy temu ;)[/quote] No właśnie wiem. :mad: Ale nawet nie wiem jaka to była firma i stoję na niczym.
-
Kto mi pomoże znaleźć Mkowe obroże w misie polarne? Ktoś kiedyś kupował. Szukam i szukam i znaleźć nie mogę. :shake:
-
Cześć! Przyszłyśmy się do Was przywitać razem z Cziką, nasze suczki mają tak samo na imię to wypada się pojawić w galerii u tej drugiej. :evil_lol: [URL]http://images27.fotosik.pl/288/553a5fe5140c2692med.jpg[/URL] - Słodka kuleczka. :loveu: