-
Posts
5332 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by psiulka
-
Słodka amstaffka Jawa acha i da sie nosic na rękach MA DOM !
psiulka replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[I]Do góry Jawko. :)[/I] -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
psiulka replied to arima's topic in Foto Blogi
[I]Bry wieczór :loveu: Co tu tak cicho, gdzie się właścicielka galerii podziała? ;)[/I] -
[I]I jak tam Bibula się czuje po sterylce? Odzyskała siły? :razz:[/I] [URL="http://i36.tinypic.com/2l8adyb.jpg"][I]http://i36.tinypic.com/2l8adyb.jpg[/I][/URL][I] - Bejbi, Mati i Patuszy nosek :loveu: Ślicznie![/I] [I]Pozdrawiamy serdecznie!![/I]
-
[quote name='matinestka']ależ słodki nochalek z traweczką :loveu: [URL]http://i37.tinypic.com/2uikufk.jpg[/URL] pozdrawiamy :D :bluepaw:[/quote] [I]Cześć Ekipo! :loveu:[/I] [I]Dziękujemy, my też pozdrawiamy Was. :razz:[/I] [quote name='gops']czesc :razz: fotki piekne te co widzialam a te ktorych nie widzialam pewnie tez piekne ;) gdzie Ty jestes? mnie odwiedzasz a we wlasnej galerii Cie niema :diabloti:[/quote] [I]Witaj! [/I] [I]Nie mam czasu dużo, żeby tu wchodzić na galerię... :razz:[/I] [quote name='Moniek193']Mam Cie:diabloti:Mowisz mi ze u mnie zdjec dawno nie bylo a u Ciebie to juz nie wspomne:evil_lol:Cale 5 dni:mad:Czekam na fotki Cziki:loveu:[/quote] [I]Nie będzie Cziki, ale będzie Nela zaczajona na Czikę. Pasi? [U]:cool3:[/U][/I] [IMG]http://i36.tinypic.com/fdg4cy.jpg[/IMG]
-
[quote name='Olusia']Ponawiam pytanie, czy [URL="http://telezoo.pl/pies/akcesoria/smycze-i-szelki/szelki-fanbelt-straightjacket_6024.html"]te szelki[/URL] będą dostępne również w kolorze różowym? Zależy mi na rozmiarze L ;)[/quote] [I]Są, w Pełnej-Misce [url=http://www.pelna-miska.pl/sklep/index.php?products=product&prod_id=1825]klik[/url].[/I]
-
[I]Są twarde! :mad: [/I] [I]Czekamy na zdjęcia. Idziemy we 3 we wtorek do schronu? :)[/I]
-
[I]No i jak tam Arniś we Wrocku się pokazał?[/I]
-
[URL="http://images38.fotosik.pl/14/33c2bbc35b281eb7.jpg"][I]http://images38.fotosik.pl/14/33c2bbc35b281eb7.jpg[/I][/URL][I] - Cud, miód :loveu: Dobrze, że już Basti się lepiej czuje, oby całkiem 'wyzdrowiał'. ;) [/I] [I]PS. Mam nadzieję, że moje Rogzy dojdą w poniedziałek, bo już się nie mogę doczekać. :loveu:[/I]
-
[quote name='Marihuana']Super dzieki, nie wiecie czy jest smycz do tej obrozy???[/quote] [I]Nie ma. Są tylko ID'y.[/I]
-
[quote name='Marihuana']Czy mogłby mi ktos powiedziec gdzie moge zakupic te sliczna obroze Rogza PURPLE PAW 16 mm???[/quote] [I]Proszę. ;) [url=http://www.pelna-miska.pl/sklep/index.php?products=product&prod_id=2567]Klik.[/url][/I]
-
[quote name='ROGZ_POLSKA']dla pocieszenia moge napisac ,ze wczoraj bylem tu w zoologu ( Hiszpaniskim :diabloti: ) stal caly stojak ROGZa ..ale znalazlem i kupilem dwie oboroze ROGZa ktorych nigdzie nie widzialem w czarno rozowe kwadraciki mozna powiedziec EMO obroza ROGZA po metkach widac ze jest jakis antyk ROGZOwy :cool3: obroze sa w rozmiarze M , jutro postaram sie wrzucic ich fotki :p a od poniedzialku beda do kupienia ! :razz: pozdrowienia z Costa Brava[/quote] [I]O, to musimy je koniecznie zobaczyć. :razz:[/I] [I]A ja napisałam do Pana PW, ale nie dostałam odp... [/I] [I]Obrożomaniacy też pozdrawiają. :D[/I]
-
Owczarki niemieckie w rzeszowskim schronisku ! aktualna 1 strona
psiulka replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[I]Może poproś Panią, żeby spróbowała jeszcze raz zadzwonić. Albo może Pani tutaj coś napisze.... ;) [/I] -
[I]Hej :loveu: Jak tam się Basterek czuje po wczorajszym?[/I] [I]A co do karmy to jest Eukanuba light - [url=http://www.krakvet.pl/advanced_search_result.php?keywords=eukanuba+light+small&search_in_description=1]klik[/url]. :) Nie uwierzyłabym, że Baster może ważyć tyle co Czika! Przecież to to malusie jest.[/I]
-
10-letni pudelek Walet - JUŻ W NOWYM DOMU! :))
psiulka replied to psiulka's topic in Już w nowym domu
[I]Modniacha :evil_lol: :loveu:[/I] -
[quote name='RCookie']Masz na myśli rogzowe? Ja fotek "porównawczych" nie mam, ale widziałam Ski na żywo i moim zdaniem są strasznie cieniuśkie, bałabym się na tym psa prowadzić :lol:.[/quote] [I]Ja mam zwykłą "Skę" przepinaną czarną, na której prowadzę Czikę i wszystko jest w porządku, jeszcze się nie zdarzyło, żeby się urwała czy coś, a mam ją od lutego. ;)[/I] [quote name='Olusia']Aj, ślicznie mu :loveu: Niebieski dobrze wygląda na białym ;)[/quote] [I]Niebieski do wszystkiego prawie pasuje. :loveu:[/I]
-
[I]O szyderka, to psiara była tym Tedem? oO Myślałam wczoraj, że jak pokazała tego bernardyna to że to jej jest, ale teraz rozpoznaję po tych jej ':]'. Ale się wpakowała, jeszcze do tego kłamie, pfff.[/I] [I]Ma ktoś może zdjęć smyczy S i M, żeby porównać? Bo wydaje mi się, że Ski mi wystarczą, a mam zamiar coś kupić... :)[/I]
-
[I]Może faktycznie coś zjadł i mu zaszkodziło. Poczekaj jeszcze trochę i zobacz czy się nie polepszy, a jak nie to do weta.[/I] [I]Zdjęcia fajne ^^ Basterek widze ma mnóstwo piłeczek :evil_lol:[/I]
-
[quote name='deer_1987']za 109 kr Ci moge kupic, zolta albo pomaranczowa tam bylo chyba 31-41 cm obwod ;) to bedzie 36 zl ale nie wiem ile przesylka do Ciebie ;) firma ktora ja robi jest szwedzka i raczej nie znana w polsce :([/quote] [I]Popatrzę jeszcze u nas, a może na targach coś będzie. Wiem, że kiedyś były Visiglo i może coś takiego bym sobie sprawiła... Zobaczymy. ;) Ale jak coś to będę pisać.[/I]
-
[quote name='deer_1987'] Filmik sprzed chwili: [URL]http://www.wrzuta.pl/film/czn6H6z4Ln/mvi_3703[/URL][/quote] [I]Dziękuję. ;) Przydałaby się nam taka.[/I]
-
Onka PODKARPACIE!już szczęśliwa!!.. wśród lasów:))
psiulka replied to aganela's topic in Już w nowym domu
[I]Do góry hop!![/I] -
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
psiulka replied to BooBC's topic in Border Collie
More, more! Oczywiście! Zdjęcia super :loveu: