Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. [url]http://images34.fotosik.pl/408/7a4391368afa9f0a.jpg[/url] - Small, tu na tej frogowej obroży wisi taka adresówka. Czyżby ona była z allegro? Taka niebieska łapka? Możesz mi wysłać jej zdjęcie na gg albo PW? :razz: Głównie chodzi mi o to, żeby zobaczyć jaki ma kolor.. Gdzie są do jasnej ciasnej te obroże w bałwanki, co były w tamtym roku na allegro? :-( Sama się sobie dziwię, że nie mam jeszcze jakiejś ładnej niebieskiej obroży (poza starą, wyblakłą Karlie i własnoręcznie robioną :eviltong:)
  2. [quote name='Holly__']Mam pytanie gdyż kupuje małego szczeniaczka i troche nie orientuje sie i prosze was o pomoc. Co powinnam sprawdzić u takie pieska żeby był wymiarowy i było z nim wszystko wporządku oraz jakie żeczy będą mi najbardziej potrzebne. Jaką karmą go karmić suchą czy z puszki? Jakie szczepienia musi mieć a jakie musze mu zrobić. Jak sprawdzić czy nie będzie zbyt wysoki. Ogólnie kupuje pieska bez rodowodu dlatego tyle pytan :*[/quote] Kup pieska z rodowodem, hodowcy rola, żeby Ci wszystko wyjaśnił i z wszystkim zapoznał.
  3. [quote name='smallpati']ma 49 (teraz 52 bo w zimie jest zarośnięta bardziej :evil_lol:), no ale przecież nie kupię jej aż tak dopasowanych szelek, bo będą ją ogniatac.[/quote] Poważnie ma tyle? Nie chce mi się w to wierzyć. :-o A ile waży? :crazyeye:
  4. Jak Ci idzie głosowanie? :razz: [url]http://images32.fotosik.pl/407/d4006a2e12adaf61.jpg[/url] - Cudna!!! :iloveyou:
  5. [quote name='smallpati']to co ja mam powiedzieć :evil_lol: Ma ktoś szelki rogza zapinane od góry rozmiar M? zdjęcia i wymiary bym prosiła. ;) Kurcze chciałam jakieś szele kupic, ale M rogza są za małe a L za duże, podobnie w RD i innych firmach :razz:[/quote] :-o Co Ty wygadujesz? Moli NA PEWNO nie jest większa w klacie od Cziki, a jej jeszcze zostaje wolne z 5cm. Mka na pewno będzie na nią dobra. Zobacz sobie zdjęcia Cziki i porównaj ją z Moli. :diabloti:
  6. psiulka

    "marley I Ja"

    Może "Dobry Pies" Jon Katz'a? Czytałam "Marley'a" i obie książki opowiadają o wspólnym życiu człowieka z psem. Wiem, że jest też druga część tej książki "Psi Rok", tego samego autora, ale jej nie czytałam, więc się nie wypowiem. Jeśli podobał Ci się "Marley", to myślę, że "Dobry Pies" też się spodoba. ;)
  7. [QUOTE]dopiero się okaże czy jest trwałe czy nie. Na pewno będzie bardziej trwałe od zakręcanych beczułek z karteczką w środku. Te gwiazdki sa grawerowane i w rzeczywistości wyglądają bardzo fajnie. Jak na razie jestem zadowolona. [/QUOTE] Ktoś kiedyś na wątku o obrożach i smyczach wstawił zdjęcie takiej samej adresówki, tylko o kształcie łapki, która była noszona przez kilka dni i już była cała przetarta. Pokażesz nam jak wygląda po kilku dniach? Bo ładnie wygląda ta gwiazda, a jakby miała być trwała, to czemu by nie kupić. ;) Co do beczułek - ja miałam prawie przez 2 lata i tylko raz się odczepiła, ale że moja koleżanka ją znalazła, to mi oddała tą drugą część. Teraz ja już beczułce nie ufam, bo może się nie otwierać przez kilka lat, a jak pies zginie i się wtedy otworzy, to co? Mniejsze prawdopodobieństwo jest, że zgubi się grawerek. ;) PS. Nera, nie cytujemy zdjęć. ;)
  8. Ja mam taki identyfikator (z allegro): [IMG]http://i35.tinypic.com/291kvis.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2m6s8c1.jpg[/IMG] W miejscu gdzie pisze 'telefon' jest nr telefonu, jakby ktoś nie wiedział. :evil_lol:
  9. Nie chwalisz się nawet? :mad:
  10. [quote name='basia']Kopiuję z zaprzęgowego forum: [B][COLOR=red]W trójmieście (okolice Pruszcza Gdańskiego) grasuje złodziej psów rasowych. Ma na swoim koncie kilka husky z Juszkowa, owczarki, psy małe, zawsze rasowe! Apeluje, żeby nie zostawiać psów samych przypiętych przy sklepie, nie spuszczać ze smyczy na spacerach, czy zostawiać niepilnowanych na podwórku. Psy sprzedawane sa na giełdzie w Pruszczu. Dzisiaj miałam okazje porozmawiać z trzema osobami które to spotkały. Dwie z Pruszcza, trzecia z Juszkowa. [/COLOR][/B] [COLOR=red][SIZE=1][COLOR=black]Jeżeli temat już jest to proszę o jego usunięcie.[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/quote] Pomyślałam, że dobrze byłoby poinformować.
  11. Cześć! Co tam u Was słychać? :razz:
  12. [QUOTE] Do suk i szczeniąt nie ma. :cool: A tak w ogóle to co Ci do tego? skoro twierdzisz że Twoja suka jest "grzeczniutka" to ja też mogę powiedzieć o moim psie co chce. Raczej lepiej znam swojego psa niż Ty i wiem że nic nie zrobi Nerce. :shake: [/QUOTE] Nie miałam nic złego na myśli, po prostu spytałam, bo może jakoś ten spacer kiedyś udałoby się zorganizować. [URL]http://i36.tinypic.com/awt0zn.jpg[/URL] - Cudo! Ale jak już ktoś wcześniej pisać, staraj się nie używać lampy błyskowej (szczególnie centralnie w oczy), bo teraz ma te problemy, to lepiej dmuchać na zimne. ;) Duuuuużo zdrówka małej, niech już się odczepią od niej te 'paskudztwa'. :loveu:
  13. [quote name='Nera-']Kojarze park kojarze :diabloti: No ja Psiulke już znam jakiś czas ;), jednak wiem ze Czika nie za bardzo toleruje psy, [B]szczególnie szczenięta[/B]- nie chciałabym jej narazić na to żeby się potem bała :roll:[/quote] Nie wiedziałam, że Czika nie toleruje szczeniąt. :eviltong: Chyba, że mówisz o tych młodych, a nie szczeniakach, które lubią zaczepiać, to wtedy się zgodzę. Ale takie małe pyrdki toleruje. No no, jakie zdjęcia artystyczne :razz: A Tofik jako Mikołaj świetny :loveu:
  14. [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/185334/00000002.JPG[/URL] - Jaka różowa :loveu: To wdzianko od Taks jest? ;)
  15. [URL]http://i36.tinypic.com/23ste36.jpg[/URL] - Cudny pysio :iloveyou: [URL]http://i33.tinypic.com/n4fszb.jpg[/URL] - Biedny Filoś :evil_lol: Co za wzrok. Więcej Gonia, wiem że potrafisz. :razz:
  16. [quote name='Nera-']Ja mam raczej przekonanie do Hillsa :lol: Co do próbek- owszem dostałysmy jednak Nera niema za grosz ochoty ich zjesc poz możliwoscia jako smakołyki :razz: Co do szelek- zastanawiam się wlasnie nad szeleczkami z Red Dingo badź z Rogza :razz::diabloti:[/quote] A hillsa już próbowała? Hills też ma linię weterynaryjną, więc wspólnie z wetem na pewno coś wybierzecie. A jakiego RC dostałyście? I czemu nie będzie dziś zdjęć małej?
  17. [quote name='Nera-']2 pytanka :oops: Czy ma ktoś może do odsprzedania obroże rogza badź RD rozmiaru S? i czy RD jest wytrzymałą obrożą? Bo wlasnie mamy zamiar albo od kogoś odkupic albo samemu kupić bo mniej wiecej wiemy jakie bedziemy ogromne (bedzie mixem pekinczyka)[/quote] Dla mixa pekińczyka to raczej M bym brała, S jest wąski. A w jakim sensie wytrzymałą? Taśma czy zatrzask?
  18. Hej! :multi: [URL]http://i35.tinypic.com/2qd1q9y.jpg[/URL] - No, no jakie zgrane towarzystwo, nie pogada. :razz: Ja też czekam na te zdjęcia. :loveu: :loveu: :loveu:
  19. [QUOTE]Moja psina tez będzie pekinczykowata ;-) Co do Royala zobacze jak bedzie z pieniedzmi gdy skonczy sie ta karma ;-) [/QUOTE] Dla mniejszego psa to raczej nie taki duży wydatek - np. 3kg worek karmy RC na miesiąc to nie takie duże koszty jakby się zdawało. A co polecił wam weterynarz? Dał próbki RC? Nam dał, jeszcze kiedyś. [quote name='Cavy']Mam nadzieję :razz: my na pewno też się będziemy świetnie bawiły :diabloti: Może jakieś nowe fotki? :cool3:[/quote] O proszę, Tofik już nie ma złości do innych psów? :razz: Nera - jak mówisz, że prawie by Ci się wyrwała dziś na spacerze, to może kupisz małej szelki? Trudniej jej będzie z nich wyjśc, więc raczej będzie mniejsze prawdopodobieństwo, że Ci ucieknie. ;)
  20. [quote name='Cavy']Gdzież tam nowa, stara... już 3 miesiące ma :evil_lol: U nas wszystko w porządku, po za tym że jestem cała zdrapana po rękach, przez kota, bo chciałam go trochę "umyć". :shake: Pogoda nam nie dopisuje, na spacery chodzimy tylko 10 minutowe, bo bajda wszędzie. Chyba jeszcze jedna suczka na ulicy ma cieczkę, więc jeszcze lepiej :angryy: Jakieś fatum normalnie wisi nad nami. Ale pocieszam się tym że mam 2 dni wolnego :multi:[/quote] A to jest Rogz krowi czy ja jestem już całkiem ślepa? :cool3: U nas też pogoda deszczowa, ale na spacerki wychodzimy, szczególnie, że doszła niedawno nowa, a właściwie używana smycz Flexi. Stara Flexi zaginęła bezpowrotnie, niestety. :diabloti: A Tof nie jest wykastrowany? Tylko 2 dni! :placz:
  21. [URL]http://www5.picfront.org/picture/AD0HBczBJ2/img/img_29697.3[/URL] - Jeju, jakie cudoooo!!! :iloveyou: [URL]http://www5.picfront.org/picture/m3sxP3Oe/img/img_bartlej.13[/URL] - Kość większa od niego. :razz: Gratulujemy 100 strony!!! :multi: :multi:
  22. A to masz nową lampę? :cool3:
  23. Heej :multi: Co tam u Was? Nie zaglądacie do nas wogóle... :shake: [URL]http://i38.tinypic.com/2ebwfht.jpg[/URL] - Czy mi się wydaje, czy to nowa obroża? :razz: [URL]http://i35.tinypic.com/25pmlnm.jpg[/URL] - 'Wstydam' :loveu:
  24. Heej :) [URL]http://i35.tinypic.com/2zjm7wh.jpg[/URL] - Na tym zdjęciu mała ma oczy jak Ty, poważnie. :eviltong: Śliczna jest!! :iloveyou: A jak tam po wizycie u weta?
×
×
  • Create New...