-
Posts
13288 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ulvhedinn
-
Ale jedno mu trzeba przyznać: jest wyraźnie hetero:evil_lol: za to chyba ma kłopot z określeniem gatunku... no fakt, preferuje suczki, ale kotka też go mocno pociągała, a i czasem na dziewczyny ludzkie sie ogląda:evil_lol: a ja mu mówię i mówię: ty sie chłopie zamień wreszcie w tego księcia, to pogadamy:evil_lol: Aksula jakaś grzeczna... dorasta panna, czy co? Co prawda załatwiła drugą książkę (zaczęłam zamykać klapę od sedesu) i wywlokła śmieci... ale to nic:cool1: No dobra- mało sie nie zabiłam na tej piekielnej piłce od Ani-Soni, wiecie wrażenie piorunujące... Idę przez ciemny przedpokój, cicho, bo współlokatorka śpi ( 5 rano) i nagle coś mam pod nogą i taki straszliwyyy piiisk!!!!! Oczywiście wywinełam orła, a potem musiałam powalczyć z Aksą, która ratowała piłeczkę (oczywiście piszcząc niemiłosiernie)... :diabloti:
-
Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']
ulvhedinn replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No to macie dobre wieści: Mila czuje się dobrze, ma dobry humor. Wet mówi zresztą, że na jajnikach miała rzeczywiście paskudne guzy i że to mogło jej dokuczac i bolec... Stąd poprawa samopoczucia jest tak wyraźna :p -
[URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://load.imageshack.us/"][IMG]http://img274.imageshack.us/img274/7708/image001ia7.jpg[/IMG][/URL] ...wstydzę się... [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.imageshack.us/"][IMG]http://img160.imageshack.us/img160/3826/nakrzelesw3.jpg[/IMG][/URL] ...chrrrr... [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://img201.imageshack.us/"][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/5548/wtoalecieqh2.jpg[/IMG][/URL] ...skupienie... Jak widać trochę mi się psy uczłowieczyły...
-
Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']
ulvhedinn replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W ogóle teraz na dogo same jakieś hardcory... -
Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']
ulvhedinn replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hej, zagląda tu ktoś jeszcze?:-( -
Wstyd żyć w kraju, w którym: -umarza się postępowanie w sprawie bezzasadnego uspienia 500 psów w schronisku -sędzia potrafi się wypowiedzieć "w okresie przedświątecznym karp nie jest zwierzęciem" -zabija się krowy w wysokiej ciąży (8m-c) bo więcej ważą -pies może zostać wyrzucony 7 razy przez okno z drugiego piętra -(....) [B]BO TO[/B] [B][COLOR=red]TYLKO[/COLOR][/B] [B]PIES/KOT/KOŃ/ŚWINIA....[/B]
-
ech Aksa się chyba nie obrazi... Latający pies: [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://load.imageshack.us/"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/7471/dsc08610ze1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://load.imageshack.us/"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/4485/dsc08613an7.jpg[/IMG][/URL]
-
KrAksa własnie dostała cieczkę:roll: rany kota... muszę za kilka dni wyekspediować Pałka do cioci na "tymczas", jak się już będzie bardzo interesował panną... Swoja drogą- zauważyłam, że Pao mieszkając z sukami, nie skacze tak idiotycznie na dziewczyny od początku cieczki, tylko bardziej ich pilnuje i wyraźnie czeka na odpowiednią porę... No to się niestety nie doczeka, nie ma tak dobrze!!!!:diabloti:
-
Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']
ulvhedinn replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mila ze względu na rozmiary i siłę jest zdecydowanie najwyżej w hierarchii psiej- pozycja druga po pani daje przywileje... wystarczy ciche mrukniecie, żeby Aksa natychmiast sie uspokoiła:evil_lol: Misiasta ma sie nieżle, tylko dzisiaj pojawiło się niewielkie plamienie z pochwy:roll: nie wiem czy sie bardzo martwić czy nie... Apetyt ma, gorączki zero, łazi chetnie... no nic jakby do jutra nie przeszło albo sie nasiliło to popędzimy do weta. -
KRECIK już nie szuka, ZOSTAJE Z GAMONIAMI NA ZAWSZE!!:D:D
ulvhedinn replied to Folen's topic in Już w nowym domu
Jaki piękny krecik... malutki taki- na kanapę idealny i na poduszkę, a nie do budy:shake: -
Moja Kora ['] podnosiła łapę ale nie tak wysoko jak pies... Za to kiedy się spotkały Dianą, taka jej przyjaciółkorywalka potrafiły przez kilka minut robic "taniec sikany" tzn jedna pokropiła, druga podeszła powąchała pokropiła,obrót, pierwsza podeszła powąchała pokropiła- tak kilkanaście razy... kręciły się przy tym w kólko... a potem szły sie bawić:roll: Ewidentnie po męsku siusia Kasia-Misia:evil_lol:
-
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
ulvhedinn replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
Ja jestem niestety za daleko...:shake: Kolejny raz propnuje, zeby spróbować pożyczyć klatke-łapke. może straż dla zwierząt użyczy? Nie wiem jakie macie z nimi układy, ale łapkę maja na pewno. Pomóżcie Agnieszce, żeby nie skończyło się łzawym tekstem na TM "białe cudo zamarzło, nie zdążyliśmy"... -
Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']
ulvhedinn replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Misiaczek czuje się wyraźnie lepiej, nie wzdycha w nocy... coś mi się wydaje, że mimo zapewnień poprzedniego weta, to ropomacicze musiało jej w jakiś sposób dokuczać- może ją bolało? bo teraz wyraźnie śpi spokojniej i w ogóle jest taka odprężona... Łóżeczko ma wyscielone mięciutko jak księżniczka:cool3: Apetyt ma świetny, wtrąbiła wczoraj cała kolację jak odkurzacz i jeszcze patrzyła żałośnie, czy pani nie da więcej:evil_lol: