Jump to content
Dogomania

ulvhedinn

Members
  • Posts

    13288
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by ulvhedinn

  1. Aga, nie pokazuj mi takich nieszczęść, bo potem nie mogę spać sopkojnie:shake:
  2. [quote name='jaszczurka']Pewnie, ze jest ale nie tylko male pieski mieszkaja w blokach ;P[/quote] Ale chihuahua, ani yorka nikt nie trzyma w budzie:evil_lol:
  3. Trochę się boję... ale ten kaganiec spory jest, więc mam nadzieję, że nie będzie problemów... A na KrAksę innej metody chyba nie ma:shake: ona rozrabia nawet przy mojej współlokatorce. I niestety, ale są chwile, kiedy człowieka diabli biorą- po kolejnej zeżartej rzeczy. Jak mi pogryzła zapięcie od wymarzonego paska-saszetki (prezent gwiazdkowy), to się prawie poryczałam ze złości... Przymierzam sie do kupienia jej kagańca z maszera, one są bezpieczne;) No i nie znikam na całkiem cały dzień, a ta bestia narozrabiać umie i w 15 minut:mad:
  4. Uspokoiłam się i mogę już napisać, co zrobiła KrA, nie warcząc na nią... Otóż: mniejsza, że zjadłą nogę od pufa, mniejsza, że sam puf nie ma obicia... nawet można przeboleć stan zagipsowanej tydzień temu ściany i zmaltretowana framugę... ale ta cholera, ta małpa, ten wstrętny potwór ponadgryzała swoje szwedzkie posłanko!!!! :-( No... da sie uratować, ale będzie połatane:-( W związku z rozrabianiem znowu zostaje w domu w kagańcu... szczęśliwa to nie jest, ale ja może nie dostanę za to nerwicy:mad:
  5. :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: Ja chcę więcej takich wiadomości!!! Całe mnóstwo!!! Jesteście cuudowne dziewczyny.... Jakby się któraś znalazła we Wrocku, to sie proszę nie migać, ma u mnie dużą kawę i co chce ;) ...a Pikusi proszę przekazać mizianko i parówkę od ciotki ulv!!!
  6. :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( Dżekuś Celinki nie żyje............... <'>
  7. Misiaczku, przywitaj Dżekiego... jego też zabrało chore serduszko:-(
  8. Celinko, kochana, trzymaj się!!! Jesteśmy z tobą, serduszko... Wiem, jak to strasznie boli... ale on już jest z Milą na tęczowych łąkach, znowu młody i zdrowy... Zrobiłaś dla niego wszystko, co mobyło najlepsze... był szczęśliwy z Tobą .......cholera nie mogę pisać, bo łzy mi kapią:-( :-( :-( [B][SIZE=3][COLOR=black][I]['][']['][/I][/COLOR][/SIZE][/B]
  9. Pikusia, ale z Ciebie wesołka:loveu: Niesamowite, że tak sponiewierany psiak ma tak wielką wolę walki i chęć do życia... A te parówki hihihi... to chyba wszyscy kochają:evil_lol: Aksa też się da pokroić za parówkę:evil_lol: GoniaP, bardzo dokładnie wyraziłaś to, o czym często myślę... że warto walczyć zawsze, bo jak się nawet przegra, to wcale nie jest to stracony czas, energia, czy pieniądze, bo przynajmniej zwierzak odchodzi czując się kochany i potrzebny!!! Ale tutaj, kurcze, musi być inaczej!!! Pikusia musi wygrać swoją szansę, nie? Wierzę, że będzie dobrze;)
  10. Proszę... powiedzcie mi , że jeszcze będzie lepiej:-( Dzisiaj miałam kolejny paskudny dzień... Pałek miał dwa ataki... rozcięłam sobie palec na stawie... a KrAksa narozrabiała tak, że lepiej nie mówić. W dodatku mam taką zawieszoną sytuację, nic nie mogę, nie wiem co dalej... :shake: I okazało się, że mam płacić za neta prawie dwa razy więcej, więc nawet nie wiem jak długo będę na dogo:-( mnóstwo innych rzeczy... Myślałam, że wyczerpał się limit złych rzeczy w święta, ale chyba nie...
  11. Telefon do mnie jakby coś... 609 325 217 :p
  12. Jak mówię, że horror, to horror, nie? Ale można bez strachu oglądać, bo wiadomo, że się dobrze skończyło... To Bilbo, straszna sierotka od nas:shake: Trafił do schronu pobity z wybitym okiem, a w schronie był kilka razy pogryziony... gdzie by go nie dali, to obrywał. Pewnie dlatego, że histeryk, wrzaskun i do tego lekko niedorozwiniety hormonalnie... Pewnie, gdyby nie fufro i sadło, to byłoby gorzej, bo miał też szramy na karku i szyi. Spróbuję cyknąć jakąś fotkędoopska Pałka, ale na razie chłopak źle się czuje, miał atak i nie chce wstać z wyrka...:-(
  13. Tak to wyglądało: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/1498/image008bg7.jpg[/IMG][/URL] ...w dniu zabrania ze schronu... [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/5484/35ej9.jpg[/IMG] ...trochę później... [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.imageshack.us/"][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/5669/image021ep3.jpg[/IMG][/URL] ...i jeszcze później... Teraz Bilbon, już zagojony, za to odjajczony ma nowy domek:lol: Niestety nie mam zdjęć zdrowej już tłustej doopki...
  14. ulvhedinn

    Metamorfozy

    [quote name='ulvhedinn']Jeszcze niepełna metamorfoza, ale juz niewiele brakuje;) Konga- Kora po przyjściu do schroniska... (zdjęcie ze strony schronu) [IMG]http://www.psy.info.pl/schronisko_wroclaw/dr/dr_20061025_lucy_po_przyjeciu_400_320.jpg[/IMG] Troche później (jeszcze w schronie): [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][IMG]http://img172.imageshack.us/img172/3181/show3kw0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.imageshack.us/"][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/2238/show1hq4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/4605/showgo5.jpg[/IMG][/URL] W dniu, kiedy ja zabrałyśmy z Rebellią... [IMG]http://www.psy.info.pl/schronisko_wroclaw/dr/dr_20061025_lucy_z_nowymi_opiekunkami_200_300.jpg[/IMG] I zdjęcia cztery tygodnie później: [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/6775/2te8.jpg[/IMG] Z tymczasową(?) opiekunką [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/8789/3te5.jpg[/IMG] [IMG]http://img125.imageshack.us/img125/2153/1wq9.jpg[/IMG] Drap mnie,drap....[/quote] A teraz: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/1391/image044adw4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/7774/image025so3.jpg[/IMG][/URL]
  15. http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35686 Śmieszek odszedł na spotkanie ze swoim panem:-( [']['][']
  16. [quote name='yewcia1']No i panny ciekawskie pewnie - grasowanko po kuchni co by opędzlować się dało:evil_lol:[/quote] A jak się nic innego nie da, to chociażby orzechy pogryziem!!!:evil_lol:
  17. Jak już będziecie wiedzieć, co gdzie i kiedy, to proszę o info:evil_lol:
  18. A horror doopkowy ciotki widziały? Na szczęście z happy endem... chcą?
  19. [quote name='brazowa1']ulv da doopke na kibelku i zgarnie nam wszystkie 3 miejsca i jamniki...........:placz: niesprawiedliwe.[/quote] A proszę::diabloti: [IMG]http://img459.imageshack.us/img459/6049/agf00058a2qq.jpg[/IMG] Wygranymi jamnikami moge sie podzielić....
  20. Gruba poopka i chuda poopka: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img76.imageshack.us/img76/2465/image026atr0.jpg[/IMG][/URL]
  21. Eeee... jak to poobgryzane?? Jakie szczury???? :crazyeye:
  22. Na razie domek nierozmyślony... oczka juz zdrowe, za to uszy gorsze- ale leczymy:mad: No i Kora wygląda jak siostra Aksy:evil_lol: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/1391/image044adw4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/3746/image026akg7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img409.imageshack.us/img409/7430/image045abs9.jpg[/IMG][/URL]
  23. Jakby co to ja was chętnie złapię i popilotuję:evil_lol: A przy okazji sobie jeszcze obejrzę kolejne ciotki:evil_lol:
  24. Albo pociąg. Z reguły taniej wychodzi. Jeżeli konsultacja będzie po g. 14, to mogę pojechać z Agnieszką i sunią. Może się rzeczywiście nic nie da zrobić, a może nie. Lepiej sprawdzić i dać suni szanse na, jakby nie patrzeć, normalniejsze życie i większe szanse na adopcję...
  25. No wiesz... ja mam 15 stopni max:evil_lol: bo póki miałam bernardynę, to jej było za gorąco, i jakś tak się przyzwyczaiłam:evil_lol: A tak poważnie, jednak jest różnica między psem który miesza w budzie (choćby najcieplejszej), a psem z bloku...
×
×
  • Create New...