-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='_ChiQuiTa_']AAaaaa.a... ta baba mnie doprowadzi do pasji :mad: zdjecie jest dobre i nie mow o jakis zamazach... nie badz taka wymagająca :eviltong: zreszta ja tych kropek i zamazow nie wydze... jedyne kropki to na Fidze :loveu:[/quote]TO się przyjrzyj lewemu ucholowi Figowej i wróć uwagę na niebo tuż przy uchu :placz::placz: -
[quote name='_ChiQuiTa_']moj nie lepszy, chociaz stabilizacje obrazu ma, ale jak mam opcje makro czyli robienie z bliska to przy poruszeniu ręką robi sie cos takiego jak na ostatnim zdjeciu :roll:[/quote]Narzekasz? TO SIĘ ZAMIEŃ! :razz: Ja bardzo chętnie pozbędę się tego zgreda :roll: Mój nawet o opcji makro nie słyszał :D:D:D
-
I co u małego..??
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Czytam sobie własnie Lochę Snejpa :lol: [QUOTE]PO jakimś czasie byłem na błoniach i czekał tam na mnie Samin. (bez skojarzeń) [B]Skojarzenia przyszły parę minut później i wszyscy razem udaliśmy się do lasu[/B] Poczułem się nagle bardzo dziwnie budzę się otworzyłem oczy nad sobą widziałem biały sufit gdzie ja jestem przecież byłem w lesie. [B]Dlaczego ktoś mi zawiązał rękawy na plecach?[/B] [/QUOTE]:megagrin: -
Cześć ;) Świetna przeróbka :klacz:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='_ChiQuiTa_']i co te zdjecia moze mają złą ostrość?? głupoty gadasz :mad::mad: ślicznie tu Figutka wyszła i jak łapusie daje :evil_lol::loveu::loveu: PS. Ramki dodajesz pojedynczo do każdego zdjęcia??[/quote]Taaa ostrośc cudna :lol: A przypatrz się chociażby temu zdjęciu [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/91/aa432f3ee07e38b6.jpg[/IMG][/URL] Widzisz tę badziewną jakość? Wszędzie sa małe kropki, dziwne zamazy :shake::shake: [quote name='Ewa&kumpel'] Zdjęcia cool, a to ostatnie to już w ogóle.[/quote]Dziękujemy :multi: [quote name='Rinuś']bo Panca o nia ladnie dba:lol::lol::lol:[/quote]Stara się :lol: -
Aha i dodam jeszcze [IMG]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/tinaa-1.jpg[/IMG] Że ta fotka jest bossska :loveu: A mój aparat nigdy takiej ostrości nie uzyskał ;) Branoc.
-
[quote name='_ChiQuiTa_']który i tak uwaga ...... . [I][B][SIZE=4]robi świetne zdjęcia !!!! [/SIZE][/B][/I][/quote]:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: [SIZE=4]Ty chcesz mnie zabić?! [SIZE=3]Nie wiem gdzie uroiłaś sobie te [SIZE=6]świetne[/SIZE] zdjęcia, ale widocznie tak się stało. Ostrośc z jaką on robi jest... :angryy: O zdjęcia w ruchu nie pytaj :shake: DOBRANOC :buzi: [/SIZE][/SIZE]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Branocka goopolku :buzi: -
[quote name='pidzej']Z hotelikiem termin odbioru ustalony jest na 8 marca......[/quote] A ten dzień zbliża sie wielkimi krokami :shake: Kilka stron wcześniej [B]fox_india[/B] proponowała DT na tydzień/dwa, możeby tak do niej napisać?
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Samturia']a czym ty tam w psa rzucasz? szyneczka? pasztecik? :)[/quote]Kiełbaska :cool3::cool3: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']A kuku :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/6/93fe1fdb6da7f700.jpg[/IMG][/URL][/quote] O ja cieeeeee :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/91/43d36fe29e6830fb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/91/1a9609112d1cd9b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/22/173022b3f24475bf.jpg[/IMG][/URL] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/22/1779c48b91be3fb2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/91/8650f0da31cdbbb1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/91/9a8360ac0203b022.jpg[/IMG][/URL] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/91/aa432f3ee07e38b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/22/b3117eb02ab75b36.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/91/b9a3c30cca2b47b3.jpg[/IMG][/URL] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='arystokratka']cześć dogo gaduły ;) ;)[/quote]Hello ;) [quote name='_ChiQuiTa_']Ty nie dostałaś przypadkiem Bana??:cool3:[/quote]Dostałą na tydzień :cool3: [IMG]http://images20.fotosik.pl/91/68417072c011827d.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/91/7cfc41253f511d04.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='evaxon'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/22/0036f833f9df2e92.jpg[/IMG][/URL] doopka tak przymarzla [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/91/c829fa957b9455fc.jpg[/IMG][/URL] że az dziecko zawylo:shake: :evil_lol:[/quote]:megagrin: :megagrin: :megagrin: [quote name='_ChiQuiTa_']Heej :buzi: u Was też nagadane jak nie wiem co ale za to fotki siom ::bigcool: FiGulec ślicznie na śniegu się prezentuje :loveu: PS. kotku w jakim programie robisz ramki ??[/quote]Photo Filtre :p [quote name='_ChiQuiTa_'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/91/c829fa957b9455fc.jpg[/IMG][/URL] widać cień twojej łapy już wiemy dlaczego Figa tak wyje... po pache podniosłaś :evil_lol: PS. [COLOR=Yellow][SIZE=1]trzymają sie mnie dzisiaj głupie żarty :D wybacz :buzi:[/SIZE][/COLOR][/quote]Nie, po prostu podiosłam do słoca, żeby lepiej widzieć, Twoje zdęcie... Nie wiem dlaczego nagle zaczęła warczeć, szczekać, wyć i rozszarpała je na strzepy :niewiem: -
[quote name='_ChiQuiTa_'] Ty nie narzekaj krowo bo masz świetny aparat :eviltong:[/quote]:mdleje: O mało mnie nie zabiłaś! :lol: Zaksztusiłam sie herbatą :lol: Chcesz mi wmówić że ten 4letni zgred to UWAGA! świetny aparat? Najstarszy typ soniaka, który... 3... 2... 1... :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt:
-
Schroniskowa weteranka Jaga znalazła swój DOM, przenosimy!!!
:: FiGa :: replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
Szczęśliwe zakończenie :loveu: Trzeba będzie usunąć Jagulca z podpisu, a serce mi się kraje :lol: Jagulcu kochany! :loveu: -
[quote name='Stella']Myślałem że trafiłem na forum dla miłośników beagli, wszystkich beagli, tych z metryką i tych bez metryki. [/QUOTE]Jaki miłośnik rasy... :roll: Cóż, miłośnicy beagli są przede wszystkim miłośnikami psów, więc o dobro całej społeczności czworonogów powinni się martwić zamiast byc slepo wpatrzonym w swojego piesia.
-
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
:: FiGa :: replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
:mad: Że z telefona to doczytałam, ale że letnie to mi gdzieś umknęło :niewiem: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='Samturia']bo babcia to jest prawdziwy ZIOOOOOOOOOOOOOOM[/quote]O! Słyszysz Gosiu? Patrz i ucz się! Kanalio... -
A może tak jeden pokaz cyrkowy byś nam nagrała..?? :cool3:
-
Cześć dziewczyny ;) [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/3144/9misiecy011bp3.jpg[/IMG] Jaka mina :grin:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Ładna :loveu: Tak myslalam, niemozliwe, ze u nas juz tylko resztki zasp :cool3: zostały, a tu tyle śniegu u Was :evil_lol: Dobrze, ze Figutka wraca do zdrowia :p Mam prośbę - powiesz mi coś o tych tajemniczych kroplach? :cool3:[/quote] U nas jeszcze troche sniegu jest :eviltong: Co do kropelek to zwią się one DICORTINEFF-VET. Są to kropelki zarówno do oczu jak i uszu. Jako że Figowa ma czesto problemy z uszami to nasz wet dał nam jedno opakowanie więcej do domu, żeby przy następnych problemach [jeśli nie bedę mogła do niego dojechać] szybciutko uchola wyleczyć. Kropiam Figowej 3x dziennie po 4 kropelki, przed kropieniem czyściłam uszy z tego śmierdzącego czegoś :oops: Jedna buteleczka ma pojemność 5ml, a kosztowała 10zł. [quote name='Samturia']Figulcowa prawie zdrowa dobra była wizyta u doktora Kropka piękną obroże ma zamiast zasranego kagańca :P[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Problem w tym że ładna obroża nie wystarczy by nas pan wpuścił do autobusu :evil_lol::evil_lol: Ale jak dotychczas miałyśmy szczęście, nie było żadnego upierdliwego pana :cool3: