Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. No to Ci się udało :evil_lol:
  2. A ja proszę o ładną sesyjkę pięknej :loveu: Da się zrobić? :razz:
  3. Czy Kropka do domku jedzie już jutro...?? :razz:
  4. [QUOTE]Racja, nikomu jej nie odda. Po tym jak przez tą piłkę potłukliśmy lapmę za 300 zł. to Nett całą ją rozerwał ;]. A tak ogólnie to siemka ;P.[/QUOTE]:crazyeye: Szkodniki :evil_lol: Rodzice bardzo się złościli? Ja potłukłam w zabawie z Figową wazon i musiałam oddać za niego pieniądze z kieszonkowego :roll: Ale mam nauczke, działam szybciej niż myślę, dlatego trzeba ponieśc konsekwencje swoich wygłupów :lol:
  5. Więc co teraz? Bedziecie rozglądać się za innym hotelem? :shake: Ja pieniążki na Figę wysłałam dokładnie 2 tyg temu, poczta polska mnie rozwala :mad: :roll:
  6. [QUOTE] Dzisiaj jedna z nas, była świadkiem kiedy zagryzała inną sunię z boksu.[/QUOTE]Nieciekawie :shake: Ta suka potrzebuje doświadczonego, odpowiedzialnego i stanowczego właściciela, jesli trafi do jakiegoś żółtodzioba to może się to źle skończyć :shake:
  7. Nikt nie nauczył go wychowania to jest jak dzikus. Z tym znaczeniem w domu mogą być problemy, nikt nie lubi patrzeć jak pies sika na jego nowy fotel... Psiak potrzebuje domku! Kogoś kto nauczy go dobrych manier :(
  8. Świetne fotki :multi: Udanego spacerku życzymy ;)
  9. Wiele osób juz dojrzało, dojrzało tego skarba jakim jest Viola.. :( Domku gdzie jesteś..?
  10. A to mnie rozwaliło :megagrin: [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/1751/tn1vr6.jpg[/IMG]
  11. Tak więc mu juz te tłumy przebywające w naszej galerii od godz 18:30 pożegnamy :lol: Dobranoc :bye:
  12. [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/5585/tn10lb8.jpg[/IMG] Takie same minki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/1144/s6000600gfhu8.jpg[/IMG] Jaka sympatyczna mordka :loveu:
  14. Jaki swietny cień :loveu: [IMG]http://images22.fotosik.pl/9/97e74fa343b5c596.jpg[/IMG]
  15. To siądź se kobito i odpoczywaj :evil_lol: Hej ;)
  16. [IMG]http://images20.fotosik.pl/91/2288c0f4cc0564fa.jpg[/IMG]
  17. Piekne laserowe spojrzenie :loveu:
  18. [quote name='Korenia']Cześć wszystkim :loveu: Niestety Koma.. jest taka opcja... :placz:[/quote]Nigdy o czymś podobnym nie słyszałam :-o
  19. Cześc Kasiu :multi::multi: [quote name='fidelek2']Filmików to ja mam pod dostatkiem tylko że nie wiem jak sie takie cuś wkleja aby sie wkleiło :p[/quote]Skoro już wiesz jak wstawiać filmiki to czekamy na pierwsze odcinki z życia F jak Fidelek :razz:
  20. [quote name='g_o_n_i_a'] I te kropelki to bez zdnej recepty, prawda?[/quote]Niestety z receptą :shake: [quote name='_ChiQuiTa_']hahahaha :megagrin:[/quote]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. [IMG]http://images22.fotosik.pl/9/ea960fa860a56881.jpg[/IMG] Jaka mina :lol: :D :megagrin:
  22. [IMG]http://images21.fotosik.pl/35/b9f1c7db17142bdf.jpg[/IMG] Oooops :oops: Świetne fotki :razz: Szczególnie te na trawce :loveu:
  23. Nono Aresik naprawdę świetnie się zachował :multi: Mądre psisko :loveu: Piękne konie, uwielbiam patrzeć na te stworzenia :loveu:
×
×
  • Create New...