Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Jeszcze jedna fotka Figutkowej ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/57/8165ef69eb88702a.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='Rinuś']ale Figusna ma przesliczny ryjek:loveu:[/quote]Dziekujemy ;) [quote name='Ewa&kumpel'] [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/przerrrr2mSfb.jpg[/IMG] Na tej z resztą również. Jest fotogeniczna... i jaka zamyślona...[/quote]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='g_o_n_i_a'][CENTER][B][SIZE=6][COLOR=red]:multi: :multi: J[COLOR=blue]U[/COLOR]P[COLOR=blue]I[/COLOR]:multi: :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][COLOR=red]:multi: :multi: W[COLOR=blue]R[/COLOR]Ó[COLOR=blue]C[/COLOR]I[COLOR=blue]Ł[/COLOR]A[COLOR=blue]![/COLOR] :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER] Naprawdę Ci się podoba? Baardzo się cieszę, choć tak naprawdę to nic rewelacyjnego :oops: Witamy weekendowo [/quote]Nic rewelacyjnego? :crazyeye: To ja się idę schować z moimi 'zdjęciami' :shake: [quote name='Pianka']ładne przeróbki:p[/quote]hmm... :-o:crazyeye: [quote name='_ChiQuiTa_'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/57/be0761ba5ac7e92e.jpg[/IMG][/URL] ta fota jest nieziemska, niemoge sie na nią napatrzec :crazyeye::crazyeye::loveu::loveu: poprostu cudoooo :loveu::loveu: a jak patrzylam na te przerobki to sie stak zastanawialam czy one na prawde sa przerobione czy to zdjęcia :diabloti:[/quote]Jaaaaaasne :eviltong:
  3. [quote name='_ChiQuiTa_']Sprawdzam czy dodają sie footy :) [IMG]http://i165.photobucket.com/albums/u69/mloda_tbg/tn_P3040006.jpg[/IMG][/quote]Dostanę przez Ciebie kompleksów :-( CUDOWNE! :loveu::loveu: [IMG]http://i165.photobucket.com/albums/u69/mloda_tbg/tn_P3040034.jpg[/IMG] :grin: :grin: :grin: :grin: :crazyeye: [IMG]http://i165.photobucket.com/albums/u69/mloda_tbg/tn_P3070054.jpg[/IMG] Ide się zabić :placz: :placz: [IMG]http://i165.photobucket.com/albums/u69/mloda_tbg/tn_P3070069.jpg[/IMG] Po tym zdjęciu umarłam... :( GRATULUJĘ TALENTU :loveu:
  4. [quote name='_ChiQuiTa_']Cześc kochana Strassssnie sie ciesze ze Cie widze :multi::multi: :buzi: [COLOR=Red][B]A to niespodzianka :crazyeye::crazyeye:[/B][/COLOR] Wiadome czytałas o oglądałaś to co najwazniejsze :D:D:D:diabloti: A ja sobie biegam co 2 dni bo nie wyrabiam normalnie... [COLOR=Red][B]A ja sobie jeżdżę codziennie, jeśli pogoda pozwoli, dziś nie pozwoliła :angryy:[/B][/COLOR] i nie gadaj ze u Was nudy patrz jakie u nas :crazyeye:[/quote] [COLOR=Red][B]Ta nudy straszne... :evil_lol: Tyle że od wczoraj mam do nadrobienia kilka stron, a u mnie nie przybylo prawie nic :cool3: Ale mi tam na popularności nie zależy :lol:[/B][/COLOR]
  5. [quote name='g_o_n_i_a'][B]A ten, jako że chyba najlepiej ufocony, dedykuje mojemu Misiowi, o[/B] :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/36/2b47c344fcad0f9c.jpg[/IMG][/URL][/quote]Dzień dobry :loveu::loveu::loveu: Kurcze ja sie tu boję wchodzić, szkoda że nie potrafie zrobić cos podobnie pieknego i zadedykować Tobie :loveu::loveu::oops::oops: [QUOTE][IMG]http://images22.fotosik.pl/36/f54f7ebd60d12e65.jpg[/IMG][/QUOTE]No proszę:evil_lol: Jak się ładnie wygina :evil_lol: [quote name='g_o_n_i_a']AA! Kto tu do nas wpadł! Bob Budowniczy we własnej osobie!! [/quote]:x Piękne chmurki :loveu:
  6. Masz pecha :evil_lol: A w linku? [url]http://images21.fotosik.pl/48/d939880a16b70f4c.jpg[/url]
  7. Mocno wierzymy i trzymamy kciuki więc oby się udało a wyżełek się dziewczynce spodobał :razz:
  8. Gazon? :evil_lol: Na jekiej pocztówce? :-P A tak w ogóle to przylazłam tu jeszcze by Wam coś pokazać.. Pierwsza przeróbka jaką w życiu swoim krótkim zrobiłam :oops: [img]http://www.imagemule.com/uploads/przerrrrr1FleN.jpg[/img] I druga :oops: [img]http://www.imagemule.com/uploads/przerrrr2mSfb.jpg[/img] Nudziło mi się to złapałam dwie totki i coś takiego mi wyszło, ale ja jestem w tym totalnie zielona, węcej się za to nie biorę :roll:
  9. :megagrin: Jakby się tak dłużej wpatrywać to serio widać krawat :megagrin: A tam w lewym górnym rogu szyja :diabloti: Ale błysnęłam inteligencją :evil_lol: [CENTER]:B-fly::B-fly::B-fly:[/CENTER]
  10. [quote name='Samturia']Wszytkiego naj z okazji dnia pań :)[/quote]Dziękujemy :loveu: My do Was nie zaglądnęłysmy jeszcze :oops: ALe to z braku czasu, wszędzie tyle nadrabiania a nie chcę wpadać do czyjejś galerii i patrzeć tylko na ostatnią stronę, jak juz odwiedzam to szczerze :oops: Odwiedzę Was jutro jak znajdę czas dobrze? :oops: [quote name='Marta_Ares']Witam :* a dlaczego to nienawidzisz czw i piatkow???[/quote]Bo mamy takie lekcje że sie załamać idzie :placz: CZW Jez. niem Jez. pol Matma Matma Biologia Historia PT Biologia Fizyka CHemia Historia Rel Jez. niem Ja nie chcę iśc jutro do szkoły :placz::placz:
  11. Cześć Edytko :loveu: Ale wy jesteście plotkary :shake: Nadrabiania miałammmm... Szczerze powiedziaszy wszystkiego nie czytałam :diabloti: Tylko wypowiedzi Edyty i oglądałam fotki bo ileż można :evil_lol: [quote name='_ChiQuiTa_'][IMG]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/7-9.jpg[/IMG][/quote]:mdleje: [QUOTE][IMG]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/40.jpg[/IMG][/QUOTE]No proszę, ta to ma dobrze :evil_lol: [QUOTE][IMG]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/Kopia978__DSCN0147copy.jpg[/IMG][/QUOTE]O ja cie nie moge... :crazyeye::crazyeye: Cudne! :multi::multi: [QUOTE][IMG]http://c.wrzuta.pl/wi15508/3d4bc5e20007df4845eef3c8/55?type=i&key=phpS7gpGeh&ft=f[/IMG][/QUOTE]Jaki głodomor :loveu::loveu: [QUOTE][IMG]http://c.wrzuta.pl/wi15081/fa7679b800289b5f45eef4be/54?type=i&key=cN7vTIIvPq&ft=f[/IMG][/QUOTE]Ozoreeeeeeeeeek :loveu: P.S. Biegaj biegaj :evil_lol: Sport to zdrowie :evil_lol: Ja tez nieraz mam taką zadyszke na rolkach że mało płuc nie wypluje, norma :diabloti: No i gratki z 300 :cool3: Mówiłam że nas dogonicie, u nas nudy więc nikt nie zagląda, nie to co tu:loveu::loveu:
  12. [quote name='_ChiQuiTa_']Czeeeeść kochana :buzi: jak miło Cię widzieć :iloveyou:[/quote]A mi miło że ktoś się cieszy na mój widok :loveu: Witaj kochana :buzi: [quote name='Ewa&kumpel']Czesc. Wszystkiego dobrego dla właścicielek tej galeryjki z okazji Dnia ... dzisiejszego... :Rose::Rose::Rose: życzy Kumpelek[/quote]Dziękujemy za życzenia z okazji dnia dzisiejszego :evil_lol: Macie Figową ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/57/be0761ba5ac7e92e.jpg[/IMG][/URL]
  13. Cześć ;) Jesli chodzi o spacery to my wychodzimy 2 razy dziennie [tzn ja wychodzę 2 razy dziennie :diabloti:]. Rano wypuszczam ja kiedy zbieram się do szkoły, później kiedy jestem w szkole ona cały czas kręci się na podwórku [wiosna idzie, ciepełko.. i psiakowi nie chce sie siedzieć gdzecznie w domku :diabloti:], jak wracam ze szkoły to się z nią bawię na podwórku i wieczorem wychodze jeszcze raz :razz: [quote name='Ewa&kumpel']A to dla wtajemniczonych dogomanaków... Ciekawe co to jest... :niewiem: [IMG]http:///images21.fotosik.pl/48/d939880a16b70f4c.jpg[/IMG][/quote]Ufo :crazyeye: [IMG]http://images22.fotosik.pl/27/1b1395581b476047.jpg[/IMG] Uwielbiam to :loveu: Łaciata tez tak robi, gdy chce wejść na łóżko :loveu::loveu:
  14. [quote name='fidelek2'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/7801/tn1xa0.jpg[/IMG][/URL] Sylwuś mówisz o tej fryzurce? :cool3: Mnie też sie bardzo podoba ale to i tak nic, musiałabyś go widzieć jak wygląda po ściagnięciu czapki kiedy wracamy ze spaceru....:diabloti: wtedy to dopiero mu stoją :evil_lol: [/quote]Tak mówię o tej fryzurce :evil_lol: A z fryzem po ściagnieciu czapy chyba da sie coś zrobić? [czyt. ufocić] :cool3: [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/6690/tn2sj3.jpg[/IMG] No proszę :diabloti: Najpierw chusteczka karmiła, a teraz biedny pilota wcina :loveu: [quote name='Moniś']No nie? :evil_lol: Zawsze była pierwsza, a teraz coś nas olewa :mad:[/quote]Na stos :ylsuper: Dziewczyny dziś dzień kobiet, ja tam myślę że chłopcy cos Kasi zgotowali i nie ma czasu na dgm :cool3:
  15. No proszę pisałam nażarty a trafiłam :evil_lol: Choc wcale się nie dziwię że nie lubi być Miczysko noszone, moja Figowa tez woli brykac niż siedzieć w ramionach u panci, ot co! ;)
  16. [url]http://img85.imageshack.us/img85/9944/dsc0319yj9.jpg[/url] Jaki czyścioszek :evil_lol:
  17. Cała Usia :evil_lol: Cóż nie miałam na myśli żandej kreskówki, przeczytaj jeszcze raz :diabloti:
  18. Cześć Goniu, piekne fotki latającej Azulkowej i te przebiśniegi :loveu: A jak to niebo :loveu: jest skąpe to ja jestem Bob Budowniczy :mad: [quote name='g_o_n_i_a'] Swoją droga ciekawe jakby wyglądała Azulkowa w kokardce :evil_lol:[/quote]Ja Ci dam :mad: No i ja też mam coś dla Goni.. :oops: Wiosenny kwiatek ufocony wczoraj... Nie jest niestety tak piękny jak ten tulipanek od Goni... :loveu: [CENTER][IMG]http://www.imagemule.com/uploads/dla-goni-8-ZhEi.jpg[/IMG] :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: [/CENTER]
  19. Cześc Wiktoria :multi: [no kurcze wytłumaczcie mi dlaczego tak bardzo podoba mi się imie tej krowy :loveu: i dlaczego ja mam takie wiejskie "sylwia" :mad:] Nadrobiłam zaległości, fotki były, nie.. [U]piękne[/U] fotki były, więc to nadrabianie przebiegało b miło ;) A oto dwie które najbardziej mi się podobują :razz: [quote name='wiq'][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/7236/m070307019af2.jpg[/IMG][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/9163/m4250207047oi3.jpg[/IMG] [/quote]Uwielbiam takie zbliżenia :loveu: Przepraszam że dyskryminuję czarne :evil_lol: tym razem po prostu ruda bardziej wpadła mi w oko :loveu:
  20. Cześć ;) Wszyscy wpadają na cześć i nie zajrzą nawet na filmiki które sa na poprzedniej stronie :shake: Naprawdę denerwuje mnie jak ktoś odiwedza jakiś wątek tak naprawdę go nie czytając :roll: ALe ja żyę w innym świecie, pewnie nie powinnam się w ogóle odzywać :-P Na pierwszysch trzech widzę ładne ognisko, na czwartym dwie wariatki [zadziory to one są niezłe :cool3:], a oglądając czwarty przekręciłam łebek w bok :evil_lol: Piękne te Twoje wstręciochy :razz: ALe czy pozwalanie na takie hulanki przy ogrodzeniu nie uczy ich agresji w stosunku do innych psów? :razz:
  21. Zadowolona? Przerażona prędzej :evil_lol:
  22. Pousuwałam swoje hopki by zrobiło się tu przjerzyściej, bo nie da się tu nic konkretnego odczytać :roll: Kto przygarnie takiego pięknego psiaka?
×
×
  • Create New...