-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[quote name='_ChiQuiTa_']wykałaczka :D:D:D ta jak cos walnie to masakra :D[/quote]A ty cicho siedź :mad: [IMG]http://images21.fotosik.pl/26/f5bf26032e23d76e.jpg[/IMG] Dziewcynke zobaczyl? :cool3: Nasz dogomacho?? :evil_lol::evil_lol: -
[quote name='g_o_n_i_a']Zgłaszam sie do pilnowania galerii Sylwii :evil_lol:[/quote]Nieee.... tylko nie TY :placz::placz::placz:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='_ChiQuiTa_'][COLOR=Red]nie tylko nie tooo :placz::placz::placz: [COLOR=SeaGreen]jasne :D[/COLOR] [/COLOR][/quote] [COLOR=Red]No nie udawaj że się tym przejmujesz :evil_lol:[/COLOR] [quote name='g_o_n_i_a']I dobrze. :p Ja nie pisiujem bloga, kiedys pisalam (jakies 3 lata temu), to sie ludzie bojali :evil_lol: A przeciez to byly tylko moje przemyslenia... :shake: A Ty sie Figusiowa z czego smiejesz? :mad:[/quote]Wesoło mi :p [quote name='Marta_Ares']ja tak nie na temat. Wybieracie sie moze na zlot w tym roku????[/quote]Za daleko :-( -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='_ChiQuiTa_']a no wstydam bo mało osob o nim wie i ja sobie tam tak swobodnie pisze.... :roll:[/quote]Ajj no nie zmuszamy... :evil_lol::evil_lol: [quote name='justys95']no fajniee...opuściłam tyle stron...:roll: jestem nie na czasie!!![/quote] Wystarczy że się z nami napijesz, bo to głównie o tym było i będziesz w temacie :lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='_ChiQuiTa_']Dobre :D potem se poczytam :D a mojego adresu nie dam :eviltong::oops:[/quote]:mad::mad: Foch? [quote name='_ChiQuiTa_']dobra zapisałam sobie w kajecie :evil_lol:[/quote]To wpadnij kiedys :razz: [quote name='g_o_n_i_a']Edytka sie wstyda! :evil_lol: A ja sobie zostawie do poczytania... Na sobote :evil_lol:[/quote]:turn-l: [quote name='haska_12']Czesc Figusiowa :)[/quote]Cześć ;) [quote name='Kamcia_14'][B][I]Ja się mogę przyłączyć do picia :diabloti:[/I][/B][/quote]:multi: Zapraszamy :multi: -
spójrz jak jesień złoci listki.....czyli=>Tigrosławskie zapasy w błocie ;)
:: FiGa :: replied to e.v.a's topic in Galeria
[IMG]http://images21.fotosik.pl/25/355b409e8c75673a.jpg[/IMG] Ziuuummm... zwariowany boksiowy samolocik wystartuje z pasu trzeciego.... Świetne foty :cool3: -
A u nas też popilnujecie..?? :(
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Edyta Ty chyba nie wiesz co znaczy być niesmiałym... :roll: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='_ChiQuiTa_']ok dawaj adres :D[/quote]Grodzisko Górne ul. Pajacyka 666, most nad rzeką Leszczynką :razz: -
[IMG]http://images21.fotosik.pl/25/6ecee1d34b0e3619med.jpg[/IMG] Moje maleństwo :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Za nowego Avka :pepsi:[/quote]:pepsi: [quote name='_ChiQuiTa_']o kurde poczytam później bo teraz nie mam czasu... a ja tez mam bloga na mylogu :D:D:D[/quote]Podaj adres... :razz: To nie jest mój blog ale czytac kocham :loveu: Niektóre cytaty: [quote]Lupin wyszedl mówiąc, że musi iść do lazienki lecz nikt go nie sluchal. [B]Biedny Remus. Musiał czuć się taki porzucony… [/B][/quote][quote]Gdyby ktoś przeczytal cokolwiek zapisanego w tych zeszytach to Lilly na pewno żywcem by go spalila. [B]A ja myślałam, że Inkwizycji już nie było w tamtych czasach. Kto by pomyślał…[/B][/quote][quote]- Jakbyśmy niewiedzieli. [B]Jakbyście nie wiedzieli, że „nie” z czasownikami pisze się osobno. [/B][/quote][quote]Dorcas splonęla rumieńcem na widok Syriusza... a zresztą on także. [B]Zawsze rumienił się na swój widok. Narcyz jeden. [/B][/quote][quote]James zrzucil malego chlopca (tego samego którego wczoraj wieczorem Lilly przewrócila kiedy biegla do pokoju) i delikatnie popchnąl Lilly na fotel. [B]No tak, biją dzieci, a potem robią różne rzeczy na fotelu. Wstyd![/B][/quote][quote]A teraz jeśli pozwolisz to zjem do końca. [B]Nie! Zostaw mi trochę! [/B][/quote] -
[quote name='kamila-dog']To dobrze :razz: Nie wiem czy beda,zobaczymy.Ale we wtorek znow jade do Marty wiec bedzie sesja :multi: A jeszcze nie wstawilam wszystkich fot z ostatniej wizyty :roll:[/quote]A to pokaż, nie mam nic przeciwko :evil_lol: ALe wam kurcze zazdroszczę takich spotkanek :-(
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Kochani chcę Wam cos pokazać [url]http://jan.mylog.pl/[/url] Jest to mój poprawiacz humoru, uwielbiam to czytać :multi: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='_ChiQuiTa_']teraz tak tylko mówisz jak sie zczaiłam ze mnie nie lubita :obrazic:[/quote]O kurcze.. :crazyeye: Kto Ci wygadał?? :mad: -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[IMG]http://images20.fotosik.pl/95/525144333723e26a.jpg[/IMG] Jaka fajna wykałacka :multi: -
Ja araz zmykam więc nie popilnuje :placz:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='_ChiQuiTa_']HA no to super :multi: a bekasz i pierdzisz przy jedzeniu ? jak tak to zaraz jestem :evil_lol:[/quote].... :cool3::cool3: No to wpadaj :multi::multi::multi: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Samturia']nie wiem o co chodzi ale jestem za :P[/quote]No to przyłączasz siie? Pijesz z nami? :razz: :pepsi: [quote name='Marta_Ares']oo a ta znowu pije:shake: :shake: chyba bedzie trzeba skontaktowac sie z Twoja mama:evil_lol: :evil_lol:[/quote]Tak tak! Ja moge! JA! :sweetCyb: [quote name='_ChiQuiTa_']Nie tylko nie to :placz::placz::placz::placz:[/quote]:diabloti::diabloti::diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='_ChiQuiTa_']a ja drugie danie mam schabowe :D a wiesz niechce u Ciebie bo ja wile w domowym zaciuszu, miedzy ludzmi nie umiem bo siorpie :D[/quote] A ja mlaskam i dłubię paluchem w zębach, więc byłabyś wśród swoich :razz: [quote name='_ChiQuiTa_'][SIZE=5]Oł jeach !! za nowego ava !! :sweetCyb::laola::popcorn::pepsi::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking:[/SIZE][/quote]No to chla... pijemy! :pepsi::pepsi::pepsi::pepsi: [quote name='Marta_Ares']ja wlasnie wpadlam powiedziec ze masz sliczny avek:loveu: :loveu: :loveu:[/quote]Dzięki :multi::multi: :pepsi: -
[quote name='Gazuś']Słodka sunia ;-) Ale gdzie zdjęcia nowe? :lol:[/quote]NOwe zdjęcia to rzecz w tej galerii niespotykana, nie licz na to :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Cześć gaduły ;)
-
Zamiatac przedpokój? W niedzielę?? :mad: [COLOR=Cyan]Dobra nie odzywam się bo sama przed chwilką pokój odkurzałam[/COLOR] :eviltong:
-
A mnie wieczorem nie bedzie :placz: Ale niespodzianka mile widziana :razz: Do zobaczyska :bye:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='_ChiQuiTa_']ja wiedziałam ze mnie to nikt nie lubi... :lookarou:[/quote] Ja Cię lubię :calus: -
No ładnie codziennie jakies spotkanka :mad: Ale fotki będą? :razz: A od kompa nie odchodzę :eviltong: