Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='Tina.Sara']ale fajnoooooości :loveu:[/quote]Miło że sie chorowitka podoba :multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/22/0036f833f9df2e92.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='g_o_n_i_a']O! Figowa w obróżce! :loveu: Tylko skad macie taki sniego.. :evil_lol:[/quote]Właśnie te obróżkę wzięłam zamiast tego badziewnego kagańca :p A snieg jeszcze mamy, a to zdjęcie jest sprzed dwóch dni :eviltong: [quote name='g_o_n_i_a'] A jak sie dzisiaj Łaciata Panna czuje?[/quote]Pan wet powiedział że Figowa zdrowieje, a ucho jest w b dobrym stanie i dobrze że od razu zaczęłam je kropić i nie czekałam na wizytę u niego :shake: Bo już kropka ma tego [SIZE=3]czegoś [SIZE=2]w ucholu[/SIZE][/SIZE] mniej niż np wczoraj, a nie drapała sie dziś jak narazie w ogóle :cool3:
  3. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/22/0ecdb4f62ae2e4a1.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/91/3304ed6e42c835dc.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='Tina.Sara']co porabiacie :cool3:[/quote] Figowa obrażona śpi :diabloti: a ja szukam materiałów na geografie i przy okazji azglądam co jakiś czas na dgm :razz:
  6. Mamy fotki :) [IMG]http://images21.fotosik.pl/22/a526153e8ec52e07.jpg[/IMG]
  7. [quote name='arystokratka']Cześć kropki[/quote]Cześć ;) Już wróciłaś? :evil_lol: [quote name='Samturia']nooo to trzymamy kciuki zeby kropkowa byłą zdrowa i miłego szpacerku :)[/quote]Dziekujemy ;) Figowa jest na dobrej drodze do pełni zdrówka, będzie dobrze;) [quote name='fidelek2']no tak, ja przyszłam to ta polazła na spacer :p ale nic to - kiedyś w końcu wróci ;) czeeeeśśśśććććć !!!!!! Co u Was? Czytałam że jutro idziesz z Figową do weta...trzymamy kciuki za jutrzejszą wizytę ;) A możemy sie jeszcze zapytać co u Czabika? :lol:[/quote]U Czabika byłam wczoraj. Niedawno miał swoje pierwsze kąpanko i o dziwo wcale się nie bał wody, możliwe że był kiedyś do niej przyzwyczajany, albo ma tak w naturze :lol: [quote name='Xiara']Miłego spacerku :evil_lol: My również :) Pozdrowionka ;)[/quote]Dzieki ;) [quote name='bonita'][B]Witajcie kropkulce :)[/B] [B]Wyspacerowane?[/B] [B]Zdrówka życzymy [/B][/quote]Cześć faflunie :razz: [quote name='g_o_n_i_a']Trzymamy kcuki za Figutkę. :loveu: :kciuki: Branocka :cool3:[/quote]Rónież dzieki :multi: [quote name='Yakubbo']Hejo :) Co slychac :)[/quote] [quote name='fidelek2']dzień dobry Kropki :multi:[/quote] [quote name='Tina.Sara']hej!!!!!!!! :cool3:[/quote] [quote name='Rinuś']witamy z ranca:*[/quote] [quote name='g_o_n_i_a']Dzien dobry! :buzi:[/quote][SIZE=5]Dzień dobry wszystkim :multi:[/SIZE]
  8. Mam nadzieję że Jagulec ma juuz woje 4 kąty.. :multi:
  9. Ide z kropką na spacer :cool3: Buźki :buzi:
  10. [quote name='Guffi']Cześć Figuś Przyszłam pozamiatać[/quote]Zamiatałaś? :crazyeye: Nie widać :evil_lol: [quote name='Ewa&kumpel']Czesc biała w czarne. Co słychac???[/quote]A nic nie słychać :eviltong: Kropkowa dziś rano wymiotowała :shake: ALe przynajmniej lepiej sie czuje :razz: I teraz jeszcze ta sprawa z ucholem :placz: Uszko łaskotka i Figowa jest sobie rozwala, kropelki coś tam pomagają ale mozolnie to idzie :shake: Do tego codziennie czyszczę jej uchole, ale gdy wracam ze szkoły to w lewym jest czarne, gęste cuchnące [SIZE=4]coś[/SIZE] :roll: I nie wiem czy [SIZE=3]coś[/SIZE] jest po prostu krwią która w uchu przeistoczyła sie w cuchnącą maź, czy to jakieś inne świństwo :placz: A wizyta u weta jutro, więc może się czegoś tam dowiem :niewiem: [quote name='_ChiQuiTa_'][COLOR=Red]Czeeeść przyszłam popilnować troche pośmiecić [/COLOR] o czym ty mi tu mowisz o jakiś gopkach latających za piłką :shake::evil_lol:[/quote][COLOR=Red]Ledwo przylazłaś już bałagan się zrobił[/COLOR] :shake: Jakich goopkach :mad: Wczoraj Barca pokazała piekną grę, takie mecze moge oglądać wiecznie :loveu::loveu: A w kosza...?? Co tam się dzieje? Wiadomo dlaczego piłka o nożna jest najpopularniejsza... :cool3::cool3::cool3::evil_lol::evil_lol: [quote name='g_o_n_i_a']Cześc!! :multi::buzi: Edytko, Ty sie nie znasz :shake: Oni fajnie latają za piłeczką. :cool3:[/quote]Dokładnie :razz::razz: [quote name='justys95']a ja jednak nie lubie meczów...[/quote]Nie wiesz co tracisz :evil_lol::evil_lol:
  11. Kika czy wybieracie sie z Bafisia 11.03 na wystawe do Jarosławia ? ;)
  12. Dzień dobry... Przylazłam trochę popilnować galeryjki :cool3:
  13. Cześć gaduło :-P Ja tylko przyszłam powiedzieć że jestem, pilnuje czasamiu Azulkowej galerii gdy już reszta wysiądzie :eviltong:
  14. [quote name='bonita'][B][I]Cześć kropkowate Figulińskie ;)[/I][/B][/quote] [quote name='g_o_n_i_a']Bardzo się cieszę, ze podoba Ci się moj kawałek nieba. :multi: Branocka :buzi:[/quote] [quote name='Paulina_mickey']dobry wieczorek:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]Cześć dziewczyny :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. [quote name='g_o_n_i_a']Łiiii... :oops:[/quote]:buzi: Po pierwszej połowie jest 3:0 dla BARCY :multi: Pierwsza samobójcza :evil_lol:, druga strzelił UWAGA Xavi [od niego Czabik ma imie:razz:], trzecią Eto'o :multi::multi:
  16. Zaczyna się własnie mecz o bezcenne trzy punkty, czyli Barcelona – Athletic.. Ajj nie mogę sie napatrzeć na to zdjęcie :loveu:
  17. Ale Halaszki nie udało mi się poznać na żywo, a Violę tak :loveu: I oby sie dziewczynce udało :multi:
  18. [SIZE=3]Gosiu[/SIZE] :crazyeye::crazyeye::multi::multi::multi::multi: To zdjęcie jest piekne :loveu::loveu::loveu: Jak mogłas w ogóle pomyśleć że mi sie nie spodoba, nie ma takiej opcji :loveu::loveu::loveu: [SIZE=7][COLOR=Purple][COLOR=Blue]Bardzo bardzo dziękuję[/COLOR][COLOR=Blue]![/COLOR][/COLOR][/SIZE] :loveu::loveu::loveu:
  19. Hop Viola :loveu: Powiem Wam że zakochałam sie w jej mordce :loveu:
  20. Do zobaczyska :) Odiwedzajcie nas co jakis czas coby galeria nie upadła :lol: Papa :bye:
  21. Stokrotki :multi: Cudne zdjęcia :loveu:
  22. [quote name='g_o_n_i_a']A prosze bardzo. Z Toba sie nie umawialam, wiec co? :razz: Pewnie znowu sie przykleisz, a jak. :shake: :evil_lol: A ja mam odziwo towarzyskiego psa, gorzej ze mną. :shake:[/quote]Ja się przykleję? :angryy: A u mnie jest tak że ani pies ani pancia towarzyscy nie są :evil_lol::evil_lol: [quote name='evaxon']czesc Figowe stworki:p[/quote]Cześć Tigierkki :p
  23. [quote name='Marta_Ares']niee to byl pewnie listonosz albo rowerzysta:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]:megagrin: Nie powiem co sobie w tym momencie pomyślałam :grin: [quote name='_ChiQuiTa_'] lepiej ty bo moj brat patrzy na mnie jak na opętaną ze sie do monitora śmieje :evil_lol::evil_lol:[/quote]A bo ty goopek jestes :shake: Kto to widział do monitora sie cieszyć :shake:
  24. [quote name='g_o_n_i_a']Ok, sorki, cofam to co mowilam. :shake: Sama se pilnuj[/quote]Ale ja w tyg odpadam z dgm... :shake:
  25. [quote name='_ChiQuiTa_'] a jeszcze za dużo rzeczy sie dowiecie i bedziecie mi zarzucac ze pijak i cpun jestem :diabloti::diabloti:[/quote]To to my już wiemy:diabloti: [quote name='_ChiQuiTa_'][COLOR=Red]dobra :D [COLOR=Yellow][SIZE=1]fo**** sie do woli :diabloti:[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/quote]:mad: [quote name='Marta_Ares']zawsze mozna dojechac pociagiem:eviltong: tak jak ja to robie:evil_lol:[/quote]Ty 18 masz to cwaniakujesz :diabloti: [quote name='g_o_n_i_a']Już myslalam, ze sie cieszysz, ze bede miala co do 4 robić w przyszla sobote. :evil_lol: [/quote]A ja nic nie obiecywałam, jeszcze moge miec inne plany :eviltong: [quote name='_ChiQuiTa_']ja też bym sie zabrała ale nie z Tiną na takie spotkania bo ona by dupą telepała i chciała by być cały czas na rękach :shake:[/quote]Figowa tak samo, tylko by gapiła kiedy wracać będziemy :mad:
×
×
  • Create New...