-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Ładnego mam ava? :cool3::cool3: Dzi[I]ękujemy Edytce za niego :multi::multi::multi: Może pasowałoby go... [SIZE=4]oblać[/SIZE]? :cool3: [/I] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='_ChiQuiTa_']Te ja tez mam rosołek :D to ja zjem u siebie :D[/quote]Ale ja mam lepszy :cool3: A na drugie danie [B]cielęcina[/B] :evil_lol::evil_lol: -
Pijemyyyy :multi: :pepsi:
-
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
:: FiGa :: replied to Samturia's topic in Galeria
[quote name='_ChiQuiTa_']No to dobrze bo jakby to była moja Tina to by psiakowi odgryzła łeb :diabloti:[/quote] Albo jajka :evil_lol: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='_ChiQuiTa_']mnie ??:cool3:[/quote]Chciałabyś! O [SIZE=6]mnie[/SIZE] mówi :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']No to TO cos nie nalezalo do mnie :shake: :evil_lol: Przeciez w domu jest jeszcze kawałek stada oprócz mnie. I to starszego.. :diabloti:[/quote]Ale Aza wie do kogo TO należało :razz: [quote name='leemonca']no, ładnych rzeczy ja się tu dowiaduję :mad:[/quote]Ja tez byłam zniesmaczona :-( Uważałam Gosię za bardziej odpowiedzialną dziewczyne :shake: [quote name='_ChiQuiTa_']ja sie już pogubiłam w ich rozmowach :D chyba zaczynam być głodna :d[/quote]TO zapraszam do mnie na rosołek :razz: [quote name='g_o_n_i_a']Z nią rozmowa prowadzi do jednego - co stalo pod krzeslem :evil_lol:[/quote]Ojj nie, CO stało to już wiemy, czyje toto też, a teraz przejdźmy do kwestii po co TO tam stało/stoi/stać będzie... :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Idem na obiadek :-P -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a'][COLOR=Red]Wiadomo.[/COLOR] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [COLOR=DarkGreen] Moja pomoc? Toż to ja niewinna, siedzialam jak zawsze, a to to sie przykleilo i siedzialo. :shake:[/COLOR] [COLOR=Blue] No przecież nie Ty... Ewelinka! :multi:[/COLOR][/quote][COLOR=Red]Grzesznico[/COLOR] :mad: [COLOR=Green]Ale goopoty opowiadasz[/COLOR] :crazyeye: [COLOR=Blue]Zdrajczyni wstrętna[/COLOR] :placz: -
[quote name='_ChiQuiTa_']No pewnie że Edyta lubi Gonie bo Gonia to fajne stworzenie :buzi::loveu:[/quote][SIZE=6]Zdrajcyyy :placz::placz::placz:[/SIZE]
-
[quote name='_ChiQuiTa_']to był dla Was dwoch :D macie sie podzielić jednym buziakiem, A tobie Sylwucha co buziak nieodpowiada? to co bys chciała masz avatar za to :evil_lol: Gosia a Ty chcesz cos innego niż :buzi:[/quote]Av może być :razz: [quote name='_ChiQuiTa_'] Wiecie co ja bede tak powoli pisac bo mi strasznie powoli DGM chodzi ze aż :angryy::angryy:[/quote]:turn-l: [quote name='_ChiQuiTa_'] Avatar wyszedł mi taki nie wiem czy to dokładnie o to chodziło... [IMG]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/tn_Figa.jpg[/IMG] :oops:[/quote]:multi::multi::multi::multi: Świetny :multi::multi::multi:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Łżesz jak zawsze :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Co ona Ci mogla powiedziec skoro ja na krześle nie siedzialam! :diabloti:[/quote]A czy ja pisałam że TO stało pod krzesłem na którym [SIZE=4]siedziałaś[/SIZE]? :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='_ChiQuiTa_']Noo ja to napewno :eviltong::eviltong:[/quote]Wiadomo kto tu jest największym zulem :shake: -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[QUOTE]mam wiecej fotek z patyckiem:eviltong:[/QUOTE]A pokażesz..?? :razz: -
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
:: FiGa :: replied to Samturia's topic in Galeria
Bry zboczeńce :multi: -
[quote name='fidelek2']Witamy niedzielnie :multi::multi: takie cuś nam wyszło :p [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/2008/tn1010159lx1.jpg[/IMG][/URL][/quote] Wprawdzie nie wyobrażałam sobie tego, bo za czerwonym nie specjalnie szaleje, ale widzę że pięknie to wygląda :crazyeye::crazyeye: Cudnie :klacz: Fidlaczek jacarz :evil_lol: Buziaki dla Fidlaka rozrabiaki i czkającego Łukasia :loveu::loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']No mosz... Zostawic gdzies telefon, a tu juz na nim ląduje psia łapa... :shake: A co Ci powiedziala? :cool3: Pewnie też nałgała. :shake:[/quote]Wystarczająco dużo mi powiedziała :mad: -
Wiosenna galeria szeltika Frediego :)
:: FiGa :: replied to Dalmatynkaa's topic in Owczarek szetlandzki
Ja już pisałam :razz: Pierwsza fotka mnie rozwaliła po prostu :loveu: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Figa, zebrałam się po 4:30, goopolom sie ustepuje :evil_lol: Ja przynajmniej do 12:00 nie spałam, tylko do 9:00 i tu Cie mam... :evil_lol:[/quote]Jakies wytłumaczenie musiałaś sobie znaleźć :diabloti: [quote name='g_o_n_i_a']Chciala zabłysnąc :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Więc jej pozwolilam na to. Szkoda, ze od dwoch lat nie mial kto ze mna siedziec do 3 :evil_lol: Teraz nie bede sama, jupi! :multi:[/quote]I bez Twojej pomocy bym zabłsła więc sobie nie pochlebiaj :diabloti: Nie będziesz sama? A kto bedzie siedział z Tobą?? :confused: -
Cześć :razz: [quote name='_ChiQuiTa_']A wiesz czego nie ma.... bo Sylwia z Gosia tak nawijają O! :diabloti:[/quote] No i na nas wszystko zwaliła :mad: A najwięcej gadała :shake:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='dbsst']wredota postępująca :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]Za dużo siedze z Szpilowej galerii i mi się udziela :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
[quote name='_ChiQuiTa_'][COLOR=Red]no pewnie jak do mnie mowi to sie drze :eviltong: [COLOR=SeaGreen]:mad::mad: ja ci dam :x [COLOR=Purple]a prosze bardzo :buzi:[COLOR=Black] [COLOR=Blue] PS. Sylwia zrobiłam av :)[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/quote] [COLOR=Teal]Zbijesz mnie? [/COLOR] [COLOR=Purple]E.. taka zapłata... :shake: [:evil_lol:][/COLOR] [COLOR=Blue]Pokaż :razz:[/COLOR]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Wiesz co, jako kulturalna krowa PIJĘ nie chlam. :shake: A poza tym, pozniej przerzucilam sie na Pepsi, bo potem zostalabym juz sama. :diabloti:[/quote]Dobra dobra, Aza mi tam doniosła co stało pod krzesłem :shake: -
Cześć ;) Ja też chce byc chora :placz: [SIZE=17][COLOR=Magenta]Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia[/COLOR] :evil_lol:[/SIZE]
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[IMG]http://images20.fotosik.pl/94/5edf4ac68d37cfce.jpg[/IMG] Z patyckiem :multi: