Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. No a jednak dokonałam tego - nadrobiłam :razz: Co ja sie tu dowiaduję :multi: Edytka ma aparat :multi: Wszyscy wokół mają nowe aparaty a ja dalej moim zgredem foce :( [IMG]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/tn_a8-1.jpg[/IMG] Ta jest świetna :loveu: Nie wiedziałam którą zacytować... bo jeszcze latająca Tinka mi się podobała :cool3:
  2. [quote name='Yakubbo']No co ty wygladam jak nacpany :P[/quote] Czyli wyglądasz naturalnie :shiny::siara:
  3. Cześć Karola :multi: [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/8899/101msdcfg011bg3.jpg[/IMG] Moja i nikomu jej nie oddam :evil_lol:
  4. [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/1897/pict0002afn9.jpg[/IMG] Ta fotka mnie rozbroiła :loveu:
  5. Cześć ;) [quote name='Korenia']Cześć [B]Bonitko :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/B] Wiecie co... nie wiem czy to wraz z wiosną przyszły te refleksje czy jak :niewiem:, ale dzisiaj zdałam sobie sprawę, że dogomania to coś wspaniałego... jest tu tyle wspaniałych ludzi, nie tylko w sprawie pomocy zwierzętom - oczywiście to jest cudnowne.. ale w hmm.. jak to powiedzieć... w sprawie ludzi... poprostu mimo czasmi dużych barier wiekowych wszyscy są jak jedna rodzina... Poprostu jest tu tyle wspaniłych ludzi, że :mdleje: ... Puchu, Eria, Bonita, Ulvhedinn, Mada, Misiaczek, Figa, Sylwia od Urwiska, Kamcia, SuperGosia, A ga.isk, Anka 11, Gogunia, Samograj, Chefrenek (mimo, że nie była jeszcze u nas w galerii:-( ), Nuska i wszyscy inni... [B][SIZE=7]Naprawdę dzięki, że jesteście :loveu: :oops:[/SIZE][/B][/quote] Szczerze powiedziawszy to doskonale Cię rozumiem. Ja również poznałam tu wiele wspaniałych osób, osób takich jak ja - pozytywnie stukniętych na punkcie psów, a takich to ze świecą szukać :loveu: Mieszkam na wsi raczej mającej dość olewające stosunek co do kynologii, a tak ogólnie żyję między osobami, dla których jestem dziwna, bo obchodzą mnie jakieś tam kundle ze schroniska i zamiast kupić sobie torebkę to ja zbieram grosz do grosza i przeznaczam to na bidotki.. dla mnie to normalne – dla ludzi otaczających mnie nie :roll: [FONT=&quot][FONT=Verdana]Tu jestem wśród swoich... :lol: Pozdrawiamy :calus: Sylwia i kropka Figa[/FONT] [/FONT]
  6. Czyli że Karola podzieli się Tobą? :eviltong: Ja się żonką nie podzielę i basta! :-P
  7. Cześć Martuś ;) O co ja widzę :multi: Lui się odezwała :multi:
  8. [IMG]http://tinasara.internetdsl.pl/hyhy-tel/slides/SP_A0395.jpg[/IMG] tatarata... nie gadaj że to obecne fotki :razz: Nie wierzę że w TERAZ macie [U]taką[/U] trawę :eviltong:
  9. Cześć [url]http://images21.fotosik.pl/11/e0744a53d4b825c2.jpg[/url] No ja myślałam że Kumpel to facet jest :evil_lol:
  10. Cześć ;) [quote name='Samturia'] P.S. mam nowy kompleciiiik :multi:[/quote]Świetny ten wasz komplecik :loveu: [quote name='Samturia']Baśka nie kłąm, jak sie można utopić w 15 cm wody? :-o[/quote]Można, wystarczy być mną :evil_lol::evil_lol:
  11. Cześć dziewczyny ;) [QUOTE][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/8530/picture1936ny5.jpg[/IMG] [/QUOTE]Jaki zaspany kochany pysio :loveu: A co najlepsze, będzie więcej fotek tych wspaniałych psiaków :multi:
  12. Cześc mielonko :multi: ALe tu naśmieciłyście... no ja nie moooooooooooge :shake:
  13. [quote name='ewelinabuck']Figa a maszz ja na jakims papierku wlasnosciowym???:razz: :razz: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]Jestem jej babcia i TŻ'cikiem w jednym, więc przykro mi... musisz zadowolić się samą Karolą :diabloti:
  14. Nie tylko was pogoda nie rozpieszcza :placz: Na podwórku plucha, wychodzić z domu się nie chce :shake:
  15. [quote name='Rinuś']ale sliczniaste:loveu::loveu::loveu:wyglada jakby miala taka puchata siersc:loveu::loveu:[/quote]Milo nam że się zdjęcie podoba :multi: A co do sierści to zauważyłam, że u Figowej jest ona dłuższa niż u innych kropków, których dotychczas spotkałam :razz::razz:
  16. Cześć ;) Wow :crazyeye: Świetne fotki :multi: Super że imprezka sie udała i będziesz mieć co wspominać na dłuuuugi czas :razz:
  17. Cześć Kasiu :multi: Widze że zdjęcia były :loveu: Buszujący Łukaś i zwisający łebek Fidlaka są świetni :loveu:
  18. [quote name='justys95']co ty babo robiłaś o 5 nad ranem na Dogo? :cool3: :-o[/quote]Zaczynałam dzień :diabloti: Co prawda codziennie nie wstaję o 5 ale musiaam ściąge napisać na kartkówkę, a że skończyłam to postanowiłam skorzystać z czasu :diabloti: [quote name='g_o_n_i_a']Łii ^^ Ja jestem dobre dziecko i ludzi po nocach nie budze :evil_lol:[/quote][U][SIZE=6]NIE WIERZCIE JEJ!![/SIZE][/U] :eek2: [quote name='g_o_n_i_a']Ale nie bojaj, będę grzeczna, ja dobre dziecko jestem :diabloti: :diabloti: :evil_lol:[/quote]To po babci :multi:
  19. Cześć ;) Melduję że podpisałam i popodziwiałam fotki ;)
  20. [IMG]http://img382.imageshack.us/img382/1995/obraz340ff0.jpg[/IMG] Jakie rozczulające zdjęcia :loveu:
  21. Cześć latająca Tigierko :multi: Świetne fotki :klacz:
  22. Cześć :multi: Ufff nadrobiłam... Co do pieska to mam nadzieje że jednak pan go Twoim sąsiadom odda :razz: Ewelinko! Ty sobie nadzieji co do Goni nie rób, ona jest [U][B]moja[/B][/U]! :evil_lol:
  23. Cześc gaduły :-P
  24. Cześc Justynko ;) Przepraszam że Ci nie odpisałam, mam pakiet na smsy do heyah i zero na koncie :shake: Super fotka Niki :loveu: I oczywiście przeróbka mile widziana :razz:
  25. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/91/c829fa957b9455fc.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...