Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Dz[I]ień dobry ;) Zwierzaki nie lubią jak im się łapki pcha do.. i gryzą :razz: [/I]
  2. [quote name='_ChiQuiTa_']eeee... raczej nie cichy.... :roll:[/quote]A co, głośny? :lol: [quote name='_ChiQuiTa_'] nie ma to jak mówić do siebie po imieniu :D[/quote]No nie Mielonko? :cool3: [quote name='_ChiQuiTa_'] Nie wymiękła tylko musisałam lecieć bo moj tata przyjechał, no a jakby nie to to siedziałaym z Wami do białego rańca :D[/quote]Nie to co Ty Gosiu, wymiękłaś ok 3 :megagrin: [quote name='_ChiQuiTa_'] to ja Was zatrudniam do pilnowania podczas moich wszystkich nieobecności i obecności też :evil_lol:[/quote]No to teraz czekamy na zapłatę, w końcu ładnie pilnowałyśmy :razz::razz:
  3. [quote name='Marta_Ares']Dzien doberek gratki z okaji 300 :klacz::BIG::beerchug:[/quote] [quote name='Samturia']:bigcool: :B-fly: :klacz: :jumpie: :smilecol: :tort: :bday: :laola: :pepsi: :chlup: :knajpa: :drinka: :beerchug: :drinking: :sabber: :cunao:[/quote] [quote name='fidelek2']Łohohoho...ale impreza się kręci [CENTER][I][B][SIZE=3]:drink1:Gratulacje 300 stronki :drink1:[/SIZE][/B][/I] [/CENTER] [/quote] [quote name='haska_12']To ja jak zwykle opuźniona Zabaluje za 301 :knajpa: :drinka: :knajpa:[/quote] [quote name='_ChiQuiTa_']O kurde ale ja mam zapłon... no ale jeszcze nic straconego... to se chlapne coś w kanał :pepsi:[/quote]Dzień dobry wszystkim i dziękujemy :multi: [SIZE=3]No to z Wami też się napiję [/SIZE]:pepsi: [quote name='Dalmatynkaa']Cześć łaciata i pijak :multi:[/quote]Ja piłam TYLKO PEPSI :p To Gosia i Edyta chlały, nie ja :p
  4. [quote name=':: FiGa ::']:siara: Śpisz...??[/quote]Hahahaaaa wygrałam :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: I co dalej nie wierzysz?? :razz: [quote name='Dalmatynkaa']Figa a Ty jesteś ranny ptaszek czy do tak późna siedzisz ? :crazyeye:[/quote]Zakład był :diabloti: Nie miałam innego wyjścia :lol: [quote name='ewelinabuck']i kto tu jest dzieckiem:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: posiedzialabym z wami do 4-5 nad ranem ale jeszcze ta moja choroba i goraczka poprostu nie moglam trzeslam sie jak diabli;)[/quote]Tak więc zapraszamy w przyszłą sobotę :lol:
  5. Sliczneee :loveu: A kto jest obok mnie? :crazyeye:
  6. Ale brzydki :turn-l: :evil_lol::evil_lol:
  7. Jeszcze tu jakies fotchy strzela, no bezczelna... :shake: Do zobaczenia...Jutro chyba nie będzie mnie na dgm... :(
  8. :wallbash: ALeż po coo.. zmeczona napewno jesteś, idź spać :shiny:
  9. :placz: I po co się odzywałam :placz:
  10. W tym Kto dłużej wysiedzi :evil_lol:
  11. Myślałam że sobie poszłaś! Justyś przepraszam za nią, niewychowane dziecko :lol: Branoc :buzi:
  12. Dobranoc wszystkim :loveu: Goniu wygrałam :evil_lol:
  13. My tez juz pójdziemy spać ;)
  14. [quote name='g_o_n_i_a']Zmykam... Dziekuje za te wygłupy :multi: Dobranocka :buzi: :([/quote]Dobranoc :buzi: Ale co ma znaczyć ta :-( minka? :placz:
  15. A ja ją pewnie prześpię.. chociaż to nic straconego bo i tak tu jutro nikt nie zajrzy :multi:
  16. To jak ty mnie chciałaś złapać za tę nogę, mam łaskotki na nogach :lol: I co Ty tu jeszcze robisz? Won! Justynko ona juz sobie poszła, nie będzie więcej smiecić :evilbat: BoBranoc :calus:
  17. Branocka :buzi:
  18. [quote name='g_o_n_i_a']No to po co tu siedzisz ja sie pytam? Po co? :mad: A sio spac! :evil_lol: I jakie jutro, dziecko! Jutro to o 5:00 wstajesz do szkolki. A dzisiaj ja wstaje ok. 9 - 10, wymiekasz[/quote]NIe pójdę spać... :diabloti: Wszystko mi się miesza :placz:
  19. I po co ty mi dobranoc życzysz skoro jeszcze spać sie nie wybierasz... krowo :-P
  20. :mdleje: Podziwiam bo ja jutro przed 12 nie wsteje :-P A miałam iśc do kościoła na 7... nie da rady
  21. Ale tylko troszczke, tego nawet bardzo nie widać..
  22. Trzymaj [URL="http://www.puh.lv/news/data/upimages/noga.jpg"][IMG]http://www.puh.lv/news/data/upimages/noga.jpg[/IMG][/URL] NoOoO to nas już tu nie ma ;) Dobranoc :sleep:
×
×
  • Create New...