Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. I my przyłączamy się do zyczonek :multi: [spoźnionych :oops:] 100 lat!! :pepsi:
  2. [quote name='Ewa&kumpel'] Dzisiaj usłyszałam rewelacyjną wiadomośc na temat mojego Kumpla. Otóż sąsiadka uświadomiła mi, że [B][U]"ta jego sierś to tak się świeci - pewnie dlatego, że nieczęsto jest kąpany". [/U][/B]Że niby z brudu... O nie, moja ambicja została urażona...[/quote]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: NIe takie rzeczy jeszcze usłyszysz :evil_lol::evil_lol: Ja mam psa brudasa, kąpię ją tylko gdy już naprawdę śmierdzi :evilbat: więc różnie chodzimy na spacery i różne złote rady już słyszałam :evil_lol:
  3. [quote name='_ChiQuiTa_']Kochana nie Ty zwaliłaś, tylko te wredne bahory niwychowane skur**** ja bym in dupy skopała żeby sie nie podniosły.... normalnie bym pozabijała.... :/[/quote]Miałam taki zamiar, ale nie dałam rady trzymać Figowej bo tak się wyrywała :shake: [quote name='_ChiQuiTa_'][COLOR=Blue]Hehehe no co ty pokaż cały :D pośmiejemy troszku :diabloti::diabloti: [COLOR=Red]a ja do Stalowej mam niedaleko :D:D:D[/COLOR] [/COLOR][/quote]Ojj niee... tam jestem ja... :oops: A ja mam kawałek, ale pociągiem to mig... :cool3: [quote name='Samturia']ehhhh wk*** mnie takie bachory :mad:[/quote]Czy ja moge cokolwiek im zrobić?? :placz: [quote name='_ChiQuiTa_']Dobrze że u mnie wystarczy kurturalnie powiedzieć żeby na chwile przestali ....[/quote]Chciałabym żeby tu tak było :roll:
  4. [quote name='_ChiQuiTa_']Tina jest taka ze ona na spacerkach to sobie idzie jak chce i jak jej sie spodoba. Przeważnie zostaje w tyle i sobie idzie swoim tempem. Ja się już przyzwyczaiłam ze na nią czekam jak sobie cos tam wącha, a zostawiać jej samej nie bede bo potem jak na nia nie poczekam i sobie pujde to ona sobie bedzie pomału szła a w stosunku do innych pieskow jest bardzo wrogo nastawiona i wyobraźmy sobie sytuacje jak Tina rzuca sie na wiekszego psa... np. suke ... nawet nie chce myśleć :shake: Ale najwidoczniej moja przyjaciólka nie umie tego zrozumieć, no i dla niej spacer to bieg maratonowy i zapowiedziała sie że :NIE BEDZIE CZEKAłA NA MOJEGO PSA !!" no to ona sobie poszła przodem a ja czekałam na Tine i szłam sobie z nią. A potem zaczełysmy sie kłócić... tzn. ja zaczełam jej mowic że nie rozumiem takiego zachowania i po co jakieś niepotrzebne sprzeczki skoro korona by jej z głowy nie spadła jakby zaczekała na nas. No oburzyła sie oczywiście... ech... potem dodała "JA NIE LUBIE TINY ONA NIE LUBI MNIE I NIE MAM ZAMIARU NA NIA CZEKAć !!" nie powiem ze było to zbyt miłe... oczywiście podnioslo mi sie ciśninienie bo nienawidze czegoś takiego... zaczełyśmy sie kłócić... No ale to jest przeciez nienormalne......[/quote]Twoja koleżanka zachowała się hmm... dziecinnie? :lol: Cóż myślę że spacer jest też między innymi dla psa, dla Tinki i ma być przyjemny też i dla niej. Wsiądź kiedyś na rower, koleżanka niech będzie bez. Jedź i kłóć sie z nią dlaczego nie idzie szybciej :evil_lol: Toż Tinka to nie dog niemiecki, Figowa też zwalnia, obwą****e, nasłu****e i bóg wie co jeszcze bo to jest NORMALNE zachowanie każdego psa, ona chyba nie ma psa... :evil_lol:
  5. Jakie cudne fotki :loveu:
  6. [quote name='fidelek2']Mnie się to zdjęcie bardzo podoba...nie wiem czemu narzekasz na ich jakoś :p:p[/quote]Bo ja bym chciała czegoś więcej niż tylko głupie fotki na których pies siedzi spokojnie :placz: Bo takie to każdy może zrobić :shake: A zdjęcia w ruchu tym zgredem nei wychodzą :placz::placz::placz: [quote name='fidelek2']O tych juz nie wspomnę...:cool1:[/quote]Nie wspominaj...:evil_lol::evil_lol: dno :razz: [quote name='_ChiQuiTa_'] [COLOR=Blue]zrób taka mine do aparatu i dawaj na dogo... ja też chce buchnąć śmiechem :evil_lol:[/COLOR] [COLOR=Red] a ten Przeworsk to niedaleko Was ??:cool3:[/COLOR] [/quote][COLOR=Blue]Nagrałysmy filmika w tym wypasionym pociągu :diabloti: Ale jest on autorstwa Jadzika a ona niewyżyta biedna jest i brzydko kamerowała :shake: Gdybym mogła wyciąć te brzydkie momemnty to pokazałabym Wam go :razz: [COLOR=Red]Przeworsk jest ode mnie 17km i tam też chodze do szkoły :razz:[/COLOR] [/COLOR]
  7. Byłyśmy dziś na spacerku z Czabutakiem. I wszystko przebiegałoby superwspaniale gdyby nie jeden incydent pod koniec :angryy: Figowa to pies b lękliwy, nie trudno jest ja wystraszyć. Ostatnio dużo z nią pracowałam, była widoczna duża poprawa. Na spacery chodzimy w jedno miejsce oddalone 4km od mojego domu, dziś spokojnie mogłam ją tam spuścić, kręciła się obok mnie i przybiegała na każde zachowanie, ale co najważniejsze nie bała się, bawiła się z jakimś buraskiem który się do nas przyłączył. I oczywiście całe moje szczęście szlag jasny trafił gdy zapięłam ją z powrotem na smycz a zza roku wyskoczyły jakieś wsióry i zaczęły w nas petardami rzucać. Figa była zdezorientowana i przerażona, ja wkurww... a gówniarze za nami nieprzerwanie... [FONT=Verdana]Wszystko co udało nam się z Figową zrobić legło w gruzach, całą drogę powrotną szła brzuchem po ziemi, była przerażona... ja nie mam sił z nią zaczynać od nowa :shake: Najgorsze jest to że ja nie potrafiłam jej przed tym ochronić, zawiodłam... zawaliłam na caaaałej linii :([/FONT]
  8. Mój goopek [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/57/8eed8ef02a2b7b97.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/57/0cdd797cc4352953.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/57/e6ef5c475640ec1e.jpg[/IMG][/URL]
  9. Zapatrzona FIgutka [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/57/1cf3c1c107e05bc1.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='_ChiQuiTa_']hehehe ja też mam taki zapłon...., albo... zeza??:evil_lol:[/quote]Ja to drugie :p
  11. [quote name='_ChiQuiTa_']świetne :) to Ty pociagiem sie wozisz do szkoy no no :D[/quote]:cool1: A wczoraj jechałam takim wypasionym że jak weszłam do niego to konduktor buchną śmiechem po zobaczeniu mojej miny :lol: Bo niestety na odcinki Przeworsk-Stalowa Wola jeżdżą same zgredowate ciuchcie :mad: [quote name='Samturia']Gdzie to ty tu psa uciełaś? ODDAWAC FIGULCA![/quote]:siara:
  12. [quote name='Paulina_mickey']:-o pociągi:D uwlielbiam wszystko co związane z pociągami:D:multi:[/quote]Ami już powoli zaczynają pociągi wyłazic bokiem :evil_lol::evil_lol:
  13. A o to jak pięknie zwaliłam zdjęcie :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/57/116d86bc642bbd21.jpg[/IMG][/URL]
  14. Zza kwiatka [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/57/934f14aeec4d3645.jpg[/IMG][/URL] Niebo dziś :loveu: Tylko jeden moment taki był, bo reszta to chmury i deszcz :angryy: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/57/709383df69ed912c.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/57/fc36f272711de39a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/57/32860c8323e34c68.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/57/8812c69d21d4be3f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/56/8ca0b7e2b430542b.jpg[/IMG][/URL]
  16. Chcecie zobaczyć jakie widoczki sobie codziennie podziwiam wracając pociągiem do domu? :razz: [zdjęcia robione przez jakże czysta szybę w pociągu :roll:] [IMG]http://images11.fotosik.pl/56/a53fda16e48bf947.jpg[/IMG] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/56/c4af8c999eba4011.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/56/d4e3c02d4f8dc1c4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/57/b7e7a5da0ed322ba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/56/7944c5cababde17f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/57/95126f7065337b6b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/57/f270ab549fbfbba8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/57/e2870d254dcd40b7.jpg[/IMG][/URL]
  17. [quote name='Rinuś']wiecie co??moi sasziedzi doprowadzaja mnie do szału:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: przed chwila wlaczylam sobie glosno muzyke i zaczelam odkurzac to nagle uslyszalam ogropne walenie w drzwi!az sie przestraszylam,otwieram a tam sasiadka meeega religijna z ostatniego pietra (mieszkam na parterze) i z ryjem na mnie ze za glosno ze caly blok dudni i sie na mnie drze a jej na to ze nigdy jej to nie przeszkadzalo a ona ze teraz jej przedszkadza i ze mam to sciszyc albo ona rodzicom powie (rodzice wiedza wkoncu jestem mloda!!) i zeszla z nia jeszcze taka Pani/dziewczyna ktora mieszka nademna,wprowadzila sie z tydzien temu i tez ze jest za glosno.myslalam na poczatku ze to studentka ale ona zaczela cos gadac ze pracuje na uniwerku i ze jak nie ma jeszcze mebli to ze to dudnienie jej strasznie rpzeszakdza...(slucham techno:evil_lol:)male ja przeciez jestem mloda i to logiczne ze slucham glosno muzyke... i ta Pani mniej agresywna pyta sie czy latem jest tak samo a ja mowie ze latem jeszcze gorzej bo znajomi przychodza i wogole a ona na to ze chyba bedzie musiala sie wyprowadzic bo nie moze pracowac w takim halasie...boshhh wszystkim wszystko przekszadza!!co za ludzie!!:angryy::angryy::angryy:[/quote] A ja mieszkam sobie w domku i do tego na poddaszu :cool3: Muzykę mam na full a dom jest taki że piętro niżej nic nie słychać, więc ani rodzicom ani sąsiadom niet :diabloti:
  18. Cześc Kasiu :multi: Wiesz co jak jestem pod wrażeniem że te fotki są takie.. spokojne :evil_lol: Nikt nikogo nie targa, nie ciągnie za sierść, nie wypcha paluchów do pyska... Łukaszek żeczywiście musi być śpiący :evil_lol:
  19. [quote name='justys95']Fajne fotki!!!A u was nadal śnieg :mad: bo coś myślę, że to wina przeterminowanych fotek! :lmaa:[/quote]Mam tylko przeterminowane, mój aparat nie zrobi żadnych przy takich warunkach pogodowych :placz: Ale mam jeszcze domowe :razz:
  20. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/22/ccaee451653f4fea.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/91/12ac9df7c0b9fce1.jpg[/IMG][/URL]
  21. [quote name='justys95']A ja mam przedszkole!!! :eviltong: :evil_lol:[/quote]I pomimo tego przedszkola masz czas na dogo, ja nie :diabloti: [IMG]http://images21.fotosik.pl/22/a1ff533fb448437c.jpg[/IMG] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/91/5c809ea861305627.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/22/dbc912d9ea3c3fb4.jpg[/IMG][/URL]
  22. [IMG]http://images21.fotosik.pl/22/8a7ecaf2b3f18b86.jpg[/IMG] Figutka bez głowy :turn-l: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/91/cd64e8671bcdc07a.jpg[/IMG][/URL]
  23. [quote name='fidelek2']Przyszłą a i zaraz gdzieś polazła....:cool1:[/quote]Jestem :diabloti: [quote name='justys95']Burakuuu!!!Ja nie myśle...ja to wiem!!! :D a tak poza tym to ty się jeszcze bardziej opuściłaś, a mówisz na mnie :eviltong:[/quote]Bo ja mam szkolę dziecko :diabloti: [quote name='_ChiQuiTa_']Że co ? ze niby my się nie znamy.... a ja sie znam i mówie że bowskie :loveu:[/quote] [quote name='g_o_n_i_a']Ja tez! :loveu:[/quote]:turn-l::turn-l: ale goopki!
  24. [quote name='Xiara']No to ja też... :roll: ;)[/quote]:mad::mad::mad: [quote name='g_o_n_i_a']Bo ona uparta maupa :evil_lol:[/quote] [SIZE=4]JA [/SIZE]uparta? A gdzie tam... :lol: [quote name='g_o_n_i_a'] Ja też :multi:[/quote]Zwariowałyście :shake: [quote name='Kudłata_Koza']Siemka :D. Trochę dużo tych stron i wszystkiego nie da rady pzeczytać, ale nie zmienia to faktu, ze Kropka piękna. Jakieś nowe zdjęcia? A tak ogólnie to co ten waryjot porabia ;)?[/quote]Jakieś fotki chyba gdzieś tam są, pytanie tylko kto je pomniejszy i tu wrzuci :cool3:
  25. Oszzz.... ale nadrabiania :crazyeye::crazyeye: [quote name='Pianka']a wy boroki śnieg macie:evil_lol:[/quote]A Wy nieeee :turn-l: [quote name='haska_12'][IMG]http://images20.fotosik.pl/91/2288c0f4cc0564fa.jpg[/IMG]Łojjjjejku kropkowata cudnie wychodzi na zdjęciach i aparacik ładnie robi zdjątka Jaki masz? [/quote]Następna :lol: Jeden z najstarszych aparatów cyfrowych firmy Sony DSC P41, [B][SIZE=3]uwaga[/SIZE][/B] [U]4.1 mln pixela[/U], brak stabilizatora obrazu, [SIZE=3][U][B]zero[/B][/U][/SIZE] jakichkolwiek funkcji :evil_lol: A Wy go tak chwalicie... :roflt: A wygląda tak: [IMG]http://paper.key.ru/num/111/sony_41.jpg[/IMG] Wiem wiem... teraz wszyscy mi tu zazdroszczą... :evil_lol: [quote name='justys95']ale ja tu dawno nie byłam. suńka oczywiście śliczna [/quote]No własnie :mad: I myślisz że takim komplementem mnie udobruchasz? :mad: [quote name='g_o_n_i_a']Dobranocka [/quote][quote name='g_o_n_i_a']Dzien dobry! [/quote]Zdecyduj się :evil_lol: [SIZE=5]Dobryyyyy kochana[/SIZE] :loveu::loveu: [quote name='fidelek2']Wow...jakie śliczne zdjecie wygląda conajmniej jak jakaś karta oryginalna I Ty nam tu narzekasz na jakos swoich zdjeć??? cześć Sylwuś!!![/quote]Bo mam nad czym narzekać :placz: [quote name='anka11']hejcia te fotki naprawde sa superowe ladnie wyglada na sniegu a co u Was xD ??[/quote]A u nas nic :p [quote name='Xiara']Hej! Właśnie, co tam u was słychać? ;)[/quote]Patrz wyżej :evil_lol: [quote name='haska_12']Witaj Figusiowa [/quote]Cześć. [quote name='Ewa&kumpel']Możesz spokojnie sprzedawac to zdjęcie jako pocztówkę...[/quote]:-o I kto to będzie kupował... :lol: [quote name='bonita'][I][IMG]http://images20.fotosik.pl/91/2288c0f4cc0564fa.jpg[/IMG][/I] [I]Witanko kropkowce [/I] [I]Śliczne śnieżno-kropkowate zdjęcie [/I][/quote]Cześć :multi: [quote name='justys95']heja!! Sie tu troche opuściłam...[/quote]Taaa szczególnie od ostatniego swojego posta... wiecie zaczyna mnie to trochę irytować :diabloti: [quote name='g_o_n_i_a']Witamy weekendowo [/quote]Łaaaaaa weekendowo :multi: [quote name='arystokratka']Sorry że dawno mnie tu nie było . Przepraszam , to się więcej nie powtórzy [/quote]No ja myśle :cool3: [quote name='haska_12']Ja tez przepraszam za nieobecność [/quote]Co Was nagle wzięło na takie... :lol: [quote name='Samturia']nie wiem o co chodzi ale jestem za.... heeej![/quote]Ta jak zwykle - wyskakje z inteligentnym hasełkiem :lol: [quote name='_ChiQuiTa_']ja jej próbuje wybić to z głowy ale coś mi nie idzie bo ta krowa i tak dalej swoje cześć Sylwucha PS. zgadzam sie z reszta ze fota nadaje sie jako pocztówka :bigcool:[/quote]Ajjj nie znacie się i tyleeee :turn-l:
×
×
  • Create New...