Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Martyna Ty chcesz dostać w łeb... :loveu: Wiesz że takie zjemcia moga doprowadzić mnie do śmierci :loveu: Padam :mdleje:
  2. Seria "zjem Cię" jest świetna :evil_lol:
  3. Spokojnie, stało się, nie ma się o co spierać, już po fakcie Ja niestety nic zrobić nie mogę, jakby była potrzeba to prześlę kilka groszy na hotelik.
  4. Super że Lilka też trafiła na wspaniałych ludzi :)
  5. Ja jestem spokojna, wszystko się ułoży ;) Jagulec z kotami muszą sie poznać, rzadko się zdarza żeby pies po przyjechaniu do nowego domu już w pierwszym dniu złapal z kociambrami jakiś dobry kontakt :razz: Na to potrzeba czasu i może nawet dojść do uzycia pazurków, ale może wtedy Jagulec zrozumie że z kotami się nie zadziera :diabloti: Moj przybłęda na widok kota wariował, w sensie pozytywnym ;) Skakał na niego, gryzł i zaczepiał do zabawy, kot sie nie dał i użył pazórków.. Od tamtego momentu pies podchodził do niego z dystansem ;)
  6. Trzymamy kciuki i wierzymy... :kciuki:
  7. Jaka tam brzydota :mad: Uwielbiam fotki z błekitnym niebem :loveu:
  8. :multi: Dziękujemy Kasiu że dałaś nam znać o Mufinku ;) Bardzo się cieszę że 'mały' ma się dobrze i trafił na wspaniałą rodzine :multi: Tu się uzbierała spora grupka osób którym los kropka leżał na sercu :) Serdecznie pozdrawiamy ;) Proszę wymiziać Mufinka :calus:
  9. bunia :klacz: Trzeba zmienić tytuł wątku, szukać transportu ;)
  10. [quote name='Marta_Ares']eh niestety dokladnie:cool1: :cool1:[/quote]W mojej okolicy sa tyko 2 osoby które wychodza z psem na spacer i się nim ogólnie interesują - ja i moja koleżanka. Dla resty jest to głupota :roll: A ja uważam że ludzie nie wiedzą co tracą i tyle :diabloti::diabloti:
  11. Witajcie :multi: Filmiki podziwiałam, jesteście świetni :klacz: Jednak jeszcze dużo pracy przed Wami, dlatego też życzę Wam jak najlepszych wyników, duzych postępów :razz:
  12. Podsumowując - typowa dzisiejsza nastolatka :roll:
  13. No proszę kogo ja tu widzę :razz: Witamy na dgm :multi: Swietna fotka, ale chyba z deczka przeterminowana :evil_lol:
  14. [quote name='Kudłata_Koza']Chyba mamy takie same aparaty :D.[/quote]Cóż mam nadzieję że Cie nie uraziłam tak go ''wychwalając'' :lol: [quote name='haska_12']Czesc Sylwia :)[/quote]Cześć ;) [quote name='bonita'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/57/0cdd797cc4352953.jpg[/IMG][/URL] [B]O moje ulubione fotki :), kropki na tle błękitnego nieba[/B]:loveu:[/quote]Tylko zawaliłam tu tym że nie odsunęłam się i cień pada na kropkę, ale też takie fotki ubóstwiam :loveu: [quote name='g_o_n_i_a']:candle: Dobry wieczór[/quote]Bry wieczorek ;) [quote name='Samturia']dobry wieczór:candle:[/quote]Czyt. wyżej :diabloti: Ech chyba sobie zrobię kilka dni bez dogo, wczoraj wieczorem dużo się działo, mam totalnego doła... :-( Albo nie. Zrobię sobię kilka dni bez świata, ludzi i wszystkiego innego :roll: To co potrafię robić najlepiej to sprawiać przykrośc osobom które są dla mnie ważne... A z resztą.. :-(:-(:-(
  15. Cześć :multi: A te dalej wymieniają się nrami :shake: Świrki świrki :eviltong:
  16. [quote name='Marta_Ares'] A teraz pochwalimy sie co prawdopodobnie w najblizszym czasie powinnismy miec: [IMG]http://www.grotpro.com/photo/2612.jpg[/IMG] Obroża z Red Dingo:loveu:[/quote]Świetna obróżka :loveu: I filmik :klacz: [IMG]http://images21.fotosik.pl/45/53b7814a153fec98.jpg[/IMG] Jaka łapka :razz: [IMG]http://images21.fotosik.pl/47/8bb5409ca92b8833.jpg[/IMG] Uwielbiam takie fotki :loveu::loveu::loveu:
  17. Cześć :multi: Jakie świetne fotki :multi: A ten filmik jak Łapa ucieka z patykiem... :evil_lol: :klacz:
  18. Dzień dobry ;) Co tam u Was?
  19. [quote name='g_o_n_i_a']Nie zaglądasz do nas:-( to masz zaległosci[/quote]Nigdzie ostatnio nie zaglądałam :placz:
  20. Cześc mielonko :razz:
  21. Witamy :multi:
  22. Super :placz: Właśnie się dowiedziałam że jutro mamy zawody w Kolbuszowej :placz: Tak więc idę już spać :(
  23. ALe wy jesteście [SIZE=6]gaduły[/SIZE] :shake::shake: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/11/49678ae9ea2a9069.jpg[/IMG][/URL] Łaaaaaa :loveu::loveu: Uwielbiam takie fotki :loveu: I to niebooooo :loveu: Gosiu robisz teraz b dużo pieknych fotek :klacz:
  24. Nadrabiam i nadrabiam a tu TAKIE coś [IMG]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/d63.jpg[/IMG] Łaaaaaaaaaaaaaaaa :loveu:
  25. Ile fotek :loveu:
×
×
  • Create New...