[QUOTE]Racja, nikomu jej nie odda. Po tym jak przez tą piłkę potłukliśmy lapmę za 300 zł. to Nett całą ją rozerwał ;]. A tak ogólnie to siemka ;P.[/QUOTE]:crazyeye: Szkodniki :evil_lol:
Rodzice bardzo się złościli? Ja potłukłam w zabawie z Figową wazon i musiałam oddać za niego pieniądze z kieszonkowego :roll: Ale mam nauczke, działam szybciej niż myślę, dlatego trzeba ponieśc konsekwencje swoich wygłupów :lol: