Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Dziękuję :calus: Miłej nocy :calus:
  2. Dzień był pełen nieprzyjemnych doswiadczeń. Będe naprawdę szczęśliwa jesli zasnę tej nocy.. nie chce się żyć :(
  3. U nas też dziś była piękna tecza ;) Ale oczywiście ja nie miałam możliwości jej uwiecznic na zdjęciu Piekne ;)
  4. Mój aparat też robi takie zdjęcia :-P Te kropy sa wkurzające.
  5. Edzio buziak w ten różowy nosek :buzi: I dobranoc...
  6. Lui wielkie gratulacje :klacz: Super że chodzicie na agility i świetnie się z Cerberkiem bawicie. Pomimo że miałam dziś beznadziejny dzień, który moge wpisać na listę jednych z najgorszych w moim życiu, przy oglądaniu waszych fotek poprawił mi się humorek.. na chwilę, ale jednak.. Pozdrawiamy i niecierpliwie czekamy na następne :calus:
  7. Dziękuje że jestescie :calus: :(
  8. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=6286275&postcount=6509[/url] :mdleje: Przepraszam że tyle tu nie zaglądałam.... :(
  9. [quote name='Cambel']Doloreska też. ;)[/quote]Oszz to przyzwyczajenie... [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/3374/obraz313bf8.jpg[/IMG] Doloreska jest cudną suczką :cool3:
  10. Cieszę się że znalazłam Waszą galerię. Świetne zdjecia.
  11. To do mnie nie dociera :( Goniu piekne zdjęcia, czy możesz mi je wysłać w duzym formacie?
  12. [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Boli okropnie... Ale on zawsze będzie w Tobie, w Twoim sercu... Zawsze tam możesz go znaleźć... :([/COLOR][/I][/quote]ale nie zobaczę.. nie dotknę... nie przytulę... nie pomogę... Już nigdy... :-(
  13. Łapię się każdej rzeczy... zmniejszyłam więc zdjęcia Czabika.. Macie [IMG]http://img465.imageshack.us/img465/9808/obraz172em8.jpg[/IMG] [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/232/obraz173ab1.jpg[/IMG] [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/7014/obraz176fu6.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/2431/obraz174qk1.jpg[/IMG] [IMG]http://img465.imageshack.us/img465/968/obraz179rr9.jpg[/IMG] Jak widzicie nie jest z nim juz zle, ranki się ładnie zagoiły, jeszcze tylko sierśc musi odrosnąć...
  14. [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Sylwuś, nie da się tak nie myśleć... Przecież o przyjacielu się nie zapomina, nie można... :([/COLOR][/I][/quote]Ja nie chce zapomnieć.. i tego nie zrobię. Miałam być u Huga w poniedziałek, w środę.. nie moge sobie wybaczyć tego że zaprzepaściłam ostatnie szanse zobaczenia go... boli :-(:-(
  15. [quote name='psiulka'] [I][COLOR=#4169e1]Nie umiem opisać słowami tego co czuję...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]...[/COLOR][/I][/quote]Nie potrafię o czym innym mysleć :-( Mam dla Was dzisiejsze fotki Czabika, ale nie wiem czy dam je tu dziś. Łapię się każdej pierdoły, kazdego zajęcia.. by nie myslec.. :-(
  16. Wow co ja widzę, Fidlaś był u fryzjera :loveu:
  17. [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Zobaczysz go Sylwuś... Na pewno będzie Ci się śnił, pozostanie w Twojej pamięci...To ból, okrutny ból, gdy odchodzi Twój przyjaciel... I tak zrobiłaś dla niego dużo...Odwiedzałaś go, wysyłałaś mu pieniądze, a co najważniejsze bawiłaś się z nim, miziałaś go za uchem... Te piękne dni pozostają na zawsze...Chociaż wcześniej nie zdajemy sobie sprawy z tego co mamy, dopiero gdy to tracimy uswiadamiamy sobie, że tego już nie ma, że nie zrobiliśmy wystarczająco dużo aby to uratować, zawsze tak jest. Pomyśl sobie, że Hugo uśmiecha się teraz do Ciebie, mówi żebyś nie płakała i że on też Cię kocha... Sylwuś, teraz tak ważna jest pomoc ze strony przyjaciół...Nie odrzucaj jej... [*][/COLOR][/I][/quote]Nie mogę z tym normalnie... po kiego ja ***** czekałam, po co to komu było! Hugo pozostanie na zawsze, nie ma szans bym go zapomniała... ale to tak bardzo boli, tak bardzo... :-( I jeszcze te problemy w domu... Ja tu dłużej nie wytrzymam, zwariuję :-( Nie zrobiłam dla niego prawie nic, a mogłam się postarac o więcej... Hugo mnie nie kocha, praktycznie wcale się mna nie interesował, w sumie nie było czym.. A przyjaciele... nie wiem co mam o tym myśleć......
  18. Kochani kroi się domek dla Kiry w leżajsku :razz: Trzymajcie kciuki :kciuki: Ale to nie jest pewne w 100%...
  19. Ile zdjęć :mdleje: I do tego dogi :loveu: :loveu:
  20. Latający Aresik :loveu: Martuś muszę Ci powiedzieć że te slimaki które dawałaś wczesniej sa po prostu REWELACYJNE :klacz: Chylę czola :modla:
  21. [quote name='_ChiQuiTa_'] Sylwusia nawzajem :*[/quote]Dzięki, moje jednak są gorsze niż mogłam to sobie wyobrazić...
  22. :shock: Bosz jaki on jest przerażający........ :shock: Paskudny odkurzacz!! Świetne fotki, uwielbiam wasza galerię,, tu zawsze jest ciekawie :evil_lol:
  23. Agaciu wyciągnęłaś mi to z ust ;) Supersmerfastyczne zdjęcie :klacz:
  24. [url]http://i122.photobucket.com/albums/o277/gochgoch/domowe/2670.jpg[/url] Ojj nudziło się psu, nudziło :lol:
×
×
  • Create New...