-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Dziękuję :calus: Miłej nocy :calus:
-
Dzień był pełen nieprzyjemnych doswiadczeń. Będe naprawdę szczęśliwa jesli zasnę tej nocy.. nie chce się żyć :(
-
U nas też dziś była piękna tecza ;) Ale oczywiście ja nie miałam możliwości jej uwiecznic na zdjęciu Piekne ;)
-
Mój aparat też robi takie zdjęcia :-P Te kropy sa wkurzające.
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Edzio buziak w ten różowy nosek :buzi: I dobranoc... -
Lui wielkie gratulacje :klacz: Super że chodzicie na agility i świetnie się z Cerberkiem bawicie. Pomimo że miałam dziś beznadziejny dzień, który moge wpisać na listę jednych z najgorszych w moim życiu, przy oglądaniu waszych fotek poprawił mi się humorek.. na chwilę, ale jednak.. Pozdrawiamy i niecierpliwie czekamy na następne :calus:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Dziękuje że jestescie :calus: :( -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=6286275&postcount=6509[/url] :mdleje: Przepraszam że tyle tu nie zaglądałam.... :( -
Cieszę się że znalazłam Waszą galerię. Świetne zdjecia.
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Boli okropnie... Ale on zawsze będzie w Tobie, w Twoim sercu... Zawsze tam możesz go znaleźć... :([/COLOR][/I][/quote]ale nie zobaczę.. nie dotknę... nie przytulę... nie pomogę... Już nigdy... :-( -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Łapię się każdej rzeczy... zmniejszyłam więc zdjęcia Czabika.. Macie [IMG]http://img465.imageshack.us/img465/9808/obraz172em8.jpg[/IMG] [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/232/obraz173ab1.jpg[/IMG] [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/7014/obraz176fu6.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/2431/obraz174qk1.jpg[/IMG] [IMG]http://img465.imageshack.us/img465/968/obraz179rr9.jpg[/IMG] Jak widzicie nie jest z nim juz zle, ranki się ładnie zagoiły, jeszcze tylko sierśc musi odrosnąć... -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Sylwuś, nie da się tak nie myśleć... Przecież o przyjacielu się nie zapomina, nie można... :([/COLOR][/I][/quote]Ja nie chce zapomnieć.. i tego nie zrobię. Miałam być u Huga w poniedziałek, w środę.. nie moge sobie wybaczyć tego że zaprzepaściłam ostatnie szanse zobaczenia go... boli :-(:-( -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='psiulka'] [I][COLOR=#4169e1]Nie umiem opisać słowami tego co czuję...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]...[/COLOR][/I][/quote]Nie potrafię o czym innym mysleć :-( Mam dla Was dzisiejsze fotki Czabika, ale nie wiem czy dam je tu dziś. Łapię się każdej pierdoły, kazdego zajęcia.. by nie myslec.. :-( -
Wow co ja widzę, Fidlaś był u fryzjera :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Zobaczysz go Sylwuś... Na pewno będzie Ci się śnił, pozostanie w Twojej pamięci...To ból, okrutny ból, gdy odchodzi Twój przyjaciel... I tak zrobiłaś dla niego dużo...Odwiedzałaś go, wysyłałaś mu pieniądze, a co najważniejsze bawiłaś się z nim, miziałaś go za uchem... Te piękne dni pozostają na zawsze...Chociaż wcześniej nie zdajemy sobie sprawy z tego co mamy, dopiero gdy to tracimy uswiadamiamy sobie, że tego już nie ma, że nie zrobiliśmy wystarczająco dużo aby to uratować, zawsze tak jest. Pomyśl sobie, że Hugo uśmiecha się teraz do Ciebie, mówi żebyś nie płakała i że on też Cię kocha... Sylwuś, teraz tak ważna jest pomoc ze strony przyjaciół...Nie odrzucaj jej... [*][/COLOR][/I][/quote]Nie mogę z tym normalnie... po kiego ja ***** czekałam, po co to komu było! Hugo pozostanie na zawsze, nie ma szans bym go zapomniała... ale to tak bardzo boli, tak bardzo... :-( I jeszcze te problemy w domu... Ja tu dłużej nie wytrzymam, zwariuję :-( Nie zrobiłam dla niego prawie nic, a mogłam się postarac o więcej... Hugo mnie nie kocha, praktycznie wcale się mna nie interesował, w sumie nie było czym.. A przyjaciele... nie wiem co mam o tym myśleć...... -
Ile zdjęć :mdleje: I do tego dogi :loveu: :loveu:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Latający Aresik :loveu: Martuś muszę Ci powiedzieć że te slimaki które dawałaś wczesniej sa po prostu REWELACYJNE :klacz: Chylę czola :modla: -
[quote name='_ChiQuiTa_'] Sylwusia nawzajem :*[/quote]Dzięki, moje jednak są gorsze niż mogłam to sobie wyobrazić...
-
Galeria białasa argentyńskiego Bazyla :) Oraz Meli nieogara ;)
:: FiGa :: replied to maciaszek's topic in Galeria
:shock: Bosz jaki on jest przerażający........ :shock: Paskudny odkurzacz!! Świetne fotki, uwielbiam wasza galerię,, tu zawsze jest ciekawie :evil_lol: -
Agaciu wyciągnęłaś mi to z ust ;) Supersmerfastyczne zdjęcie :klacz:
-
[url]http://i122.photobucket.com/albums/o277/gochgoch/domowe/2670.jpg[/url] Ojj nudziło się psu, nudziło :lol: