-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Ruduś :loveu: Będziecie czekać na kolejny miot? ;)
-
Ajek ze Skierniewic znalazł wreszcie kochający dom
:: FiGa :: replied to a topic in Już w nowym domu
Udanej podróży ;) -
Ja bym mu te uszka zostawiła :mad: Mimo wszystko ładny z niego psiak ;)
-
Dobranoc Luizko :calus: Jak widzisz Wasz fb tetni zyciem już pierwszego dnia, strach pomyslec co będzie potem... znowu bede mieć mase ston do nadrabiania ;)
-
[url]http://img515.imageshack.us/img515/9009/p6190172fo6.jpg[/url] Jaka mordunia :loveu: [url]http://img78.imageshack.us/img78/8089/p6240033wo3rf9.jpg[/url] I kolejna! :loveu: Woda woda :multi: Świetne fotki :klacz:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://img222.imageshack.us/img222/1183/obraz465fq4.jpg[/IMG] [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/8803/obraz467lr5.jpg[/IMG] [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/9939/obraz484kv7.jpg[/IMG] [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/552/obraz482gu8.jpg[/IMG] To tyle ;) A tak w ogóle to po cichu za 500 sobie w samotności wypiję :pepsi: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Atena']O! Widzę, że nie tylko mnie naszło na rzeczne zdjęcia:cool3: Igor też za nic nie wejdzie do wody. Co do aparatu, to ciężko z nowym prawda? Gdybym ja zgubiła aparat byłoby już po mnie:evil_lol:[/quote]Łooo u Was też? :cool3: To zaraz wpadnę :cool3: O nowym aparacie moge pomarzyć :shake: [IMG]http://img477.imageshack.us/img477/7691/obraz449tj3.jpg[/IMG] Pancia! Idziesz?! [IMG]http://img487.imageshack.us/img487/8544/obraz450td1.jpg[/IMG] [IMG]http://img477.imageshack.us/img477/452/obraz448ri5.jpg[/IMG] [IMG]http://img396.imageshack.us/img396/347/obraz447po7.jpg[/IMG] Patrzę, a tam coś.. [IMG]http://img487.imageshack.us/img487/6162/obraz454rf3.jpg[/IMG] Podchodze bliżej iii.. [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/9924/obraz456yp2.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://img47.imageshack.us/img47/9060/obraz438oe4.jpg[/IMG] [IMG]http://img47.imageshack.us/img47/8271/obraz439mo2.jpg[/IMG] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/4625/obraz441sf9.jpg[/IMG] [IMG]http://img378.imageshack.us/img378/5341/obraz445eu8.jpg[/IMG] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/1192/obraz442tj7.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Kilka fotek ;) Figa i woda? To nie idzie razem w parze :evil_lol: Więc wredna pancia zadarła ją tam na smyczy o [IMG]http://img236.imageshack.us/img236/1286/obraz412op4.jpg[/IMG] Kibisiowi też specjalnie do wody sie nie paliło [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/4056/obraz413gp6.jpg[/IMG] Pusciłam Figową i sama brodziłam w rzece. Aż tu nagle słysze ogromny plusk :crazyeye: Patrzę a tu Figowa biegnie, aż się kurzy :evil_lol: [IMG]http://img49.imageshack.us/img49/5116/obraz430yw2.jpg[/IMG] Kibuś też się przemógł :lol: [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/3978/obraz428lj1.jpg[/IMG] [stan rzeki pozostawiał wiele do zyczenie :shake:] [IMG]http://img47.imageshack.us/img47/3677/obraz431zq6.jpg[/IMG] -
Lui :multi: Bardzo się ciesze że jednak do nas wracasz :calus: Bardzo za Cerberkiem i Tobą się stęskniliśmy. Jeszcze brakuje tu Oli która komentowałaby kolejne minki, pozy, figle Cerberka.. jak za starych dobrych czasów, ha :razz: Trzymam kciuki :kciuki: Piękne fotki :klacz: Gratuluje nowego sprzęciku ;) Ja swój zgubiłam :shake: Wow agility :multi: Życzymy świetnej zabawy ;)
-
Mielonka moderatorem? :hmmmm: Gratuluje posady :cool3:
-
[quote name='psiulka'] [I][SIZE=5][COLOR=royalblue]BLOG 27!![/COLOR][/SIZE][/I] [/quote]:diabloti::diabloti: Teraz to ja słucham.. :hmmmm: Piosenki pt "Jedno miejsce" której nie znajdziesz nigdzie :eviltong: A na fotki to i ja czekam ;)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='fidelek2']Sylwuś jak Czabik? I co takiego zrobił temu bucowi, że oberwał kijem? Nie da rady nic z tym dziadem zrobić? :angryy:[/quote]Wyszłam z domu z psami, z daleka widziałam Czaba leżącego obok tego dzieciaka. Chłopczyk go głaskał :placz: [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Bry :calus: Jak dobrze, że mogę na Ciebie liczyć :calus:[/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue]Zapytaj się czy ma dowody, albo porozmawiaj z tym wnukiem...[/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue]:angryy: :angryy: :shake: :shake: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Oj Sylwia Sylwia... :shake: [/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue]No pięknie i nie będzie już fot... :-( [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]I co mu powiedziałaś??? :angryy: [/COLOR][/I][/quote]:calus: Wnyk ma kilka lat, nie dogadam sie z nim. A ze starym jeszcze gorzej, jak zacznie mi snuć swoje wywody na temat psów :angryy::angryy: Wiecie dobrze jakie jest spojrzenie na psy na wsiach :angryy: Fotki będą ;) Mam jeszcze w zapasie duuuuuużo :evil_lol: Nic mu nie powiedziałam, byłam za daleko. Zawołałam Czaba i zaniosłam do JAdzikowej. -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Atena']Zawsze zamiast foto bloga może być sam blog:cool3: Co do Czabiego- toż kurde:angryy::angryy::angryy: To ja się wkurzam, ze sąsiadka mi Olivera truje, ojca raz nasłałam to przez jakiś czas był spokój , ale tego bym nie podarowała:angryy:[/quote]Blog w którym będę pisała monologi :cool3: Czabuś miał pyszczek we krwi, nie wiem jak naprawdę te rany są duże :shake: Jadzikowa będzie musiała go bardziej pilnować :shake: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='BBeta']Aparat znajdzie się na pewno gdzieś przypadkiem, ja też zawsze jak czegoś szukam to znaleźć nie moge ;)[/quote]Powiedzmy, że się znajdzie ;) Ale raczej uzytku już z niego nie bedzie - zgubiłam go na podwórku a rano była burza :shake: [quote name='Atena'][COLOR=DarkRed]Co mu zrobił?:angryy:nic mu nie jest?:-( [COLOR=Green]To źle, to źle:shake:, nie zawieszaj :placz:[/COLOR] [/COLOR][/quote]Czabi dostał kijem po głowie. Byłam tego świadkiem :-( Zaraz wzięłam go do domu Jadzikowej, nie dał się tknąć, cały czas skomlił :shake: A co to za fb bez zdjęc? :niewiem: Wprawdzie i tak te zdjęcia były nienajlepsze, ale lepsze to było niż nic :lol: A teraz..? -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']A czyja? Niech no ja tego kogoś tylko spotkam! :mad: Edziulek jest wybredny :shake: Nie szukam zaspokojenia u Teresek! :-o Mam swoją Mafię :loveu: i nie potrzebuje do szczescia Teresek :shake: Zgupła :evil_lol: Czemu sie drzesz? Aż tak Ci zle beze mnie bylo? :cool3: [/quote]Zrobimy mu seppuku :mad::mad: :hmmmm: Jakoś damy radę :cool3: Dobra dobra, uznajmy że tak jest :eviltong: Sama zgupas :shake: Nooooom :cool3: [url]http://img441.imageshack.us/img441/5030/71034028bu3.jpg[/url] Alien :mdleje: [url]http://img530.imageshack.us/img530/8034/20624686rr5.jpg[/url] Łaaaaaaaaaaa jaka paszczaa :loveu::crazyeye: [url]http://img453.imageshack.us/img453/6563/42139410cm5.jpg[/url] Azulka jeszcze tego sznurka nie rozwaliła? :razz: A konik... :placz: -
Agato, co spowodowało zmianę zdania? ;)
-
wyżeł? dalmatyńczyk? wesoły kropiasty burek! b-stok
:: FiGa :: replied to zakla's topic in Już w nowym domu
Hop kropeczku :multi: Jakieś nowe wieści? A może kropeczek już w nowym domku? -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Bry wieczór Ale tu dziś tłoczno :cool3: Moze powinnas zabrac ze sobą odrobinkę czarnego futerka? :diabloti: Ciach ciach :cool1: ;) A skad ja mam wiedziec, czy to to sie zgodzi :shake: Śliczne zdjęcia :loveu: łaaa :loveu: [/quote]Bryyyyy :calus: :diabloti: Hahah nie kuś :evil_lol: Bo Ty znasz ją lepiej :cool3: [quote name='Pianka']:-x Moja rada- zmniejsz każdy bannerek na wysokość do 85. A zamiast jednego bannerku daj pod tymi zmniejszonymi link do wątku;) Śliczne zdjęcie:loveu:[/quote]Juz to zmieniłam ;) [quote name='pinczerka_i_Gizmo'][IMG]http://img129.imageshack.us/img129/2672/obraz205is6.jpg[/IMG] Super fotka! :loveu: [/quote]Dziękujemy ;) [quote name='wiq'][URL]http://img235.imageshack.us/img235/9431/obraz187ex5.jpg[/URL] pac;) a sąsiada pogratulować.. :grab:[/quote]:angryy::angryy::angryy: Czabi dziś od niego oberwał :-( [quote name='g_o_n_i_a']Cześć Kochana :buzi: Dziękuję Ci za dzisiejszy dzień. :buzi: I wracaj szybciutko z foteczkami Duecika :loveu:[/quote]Ja równiez dziękuję :multi: :buzi: Foteczek kilka mam. Wczoraj robiłam zdjęcia Duowi i Fidze i... zgubiłam aparat. Szukałam go cały wczorajszy wieczór i dziś rano, nie znalazłam :shake: Pewnie już go nie znajdę, chyba zawieszę fb. -
Bokserka Frytka z Kundelka - JUZ W NOWYM DOMKU :))
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
Świetna wiadomośc :multi: Jednak udało się państwu dojechać :klacz: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
ooooo tak to spokojnie moge zasnąc :loveu: Dobranoc :bye: Z o. Rydzykiem! -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='fidelek2']Bo Kibisia kleszcze lubią a Figową niet...:p Się ciesz umiłowana ma :loveu:[/quote]Ja się cieszę i wierze że to z góry [czyt. z Torunia] pozytywna energia jest Fidze przesyłana :loveu: -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Wesołej zabawy ;)