Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Wiem tylko że najpierw bedzie budowany kojec dla psinki, ale rodzinka jest przekonana, o ile wczesniej nie znajdzie domku ;)
  2. [url]http://img520.imageshack.us/img520/7277/dzis17kn2.jpg[/url] :mdleje: Genialne!! :klacz: A czarek mi kogoś przypomina ;) [url]http://img66.imageshack.us/img66/1999/obraz319dw7.jpg[/url]
  3. Więc po prostu Kasiu nie bedziesz sie nudzic przez te 2 tygodnie :lol:
  4. [quote name='evaxon'] :lol:hejka na braciszka sie nie złoszcze tylko na faceta:diabloti: [/quote]A co za różnica :evil_lol::evil_lol:
  5. Wspaniała galeria :multi: [url]http://img469.imageshack.us/img469/8069/kiaraleciheheif7.jpg[/url] Niesamowita sunia :loveu::loveu: Piekny rysunek :klacz:
  6. 100 lat :multi:
  7. Spójrzcie, to Doloreska biegnie na poszukiwanie domku.. [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/1999/obraz319dw7.jpg[/IMG]
  8. A z widoku Duetka to już się nie cieszycie :mad: [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/1695/obraz050wy6.jpg[/IMG] [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/4250/obraz053pm6.jpg[/IMG] [IMG]http://img378.imageshack.us/img378/3952/obraz058yc4.jpg[/IMG] [IMG]http://img75.imageshack.us/img75/3852/obraz071rv1.jpg[/IMG] [IMG]http://img467.imageshack.us/img467/2816/obraz076bw3.jpg[/IMG]
  9. [url]http://i191.photobucket.com/albums/z51/karatc2/lasek5.jpg[/url] Jaki agresor :evil_lol::evil_lol:
  10. Lui ja się opiekuje pieskiem który tak samo reaguje, trzeba uważac bo może pogryźć. Tyle że ten piesek od małego stoi na łańcuchu i człowieka widział raz dziennie w czasie karmienia :roll:
  11. Haloooo gdzie się podziewacie? :helo:
  12. [url]http://images26.fotosik.pl/19/885dc0373cbf4602med.jpg[/url] A nie mówiłam?!! :evil_lol:
  13. Obrożę mamy identyczną ;)
  14. Co za zieeeeew :klacz:
  15. A to instrukcja. Jak konkretnie wymamlac łaciatą. [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/1157/obraz342rm9.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/6618/obraz306rk4.jpg[/IMG] [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/9154/obraz302cr2.jpg[/IMG] [IMG]http://img458.imageshack.us/img458/4695/obraz307sw6.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/5476/obraz311xq3.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/3306/obraz325jq4.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/1571/obraz332nw8.jpg[/IMG] [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/5638/obraz334mr4.jpg[/IMG] [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/7674/obraz337hk4.jpg[/IMG] [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/5377/obraz338gx4.jpg[/IMG] [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/3013/obraz346qn4.jpg[/IMG] [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/1297/obraz351qe1.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/492/obraz352sl8.jpg[/IMG] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/797/obraz361tl0.jpg[/IMG]
  16. Witajcie cioteczki! :multi: Duecik to wulkan energii, moja kropkowana miała go powyżej uszu kiedy u nas się wakacjował ze swoja pancią, normalnie pies nie do zdarcia :shake: Wymysliłysmy z kuzynką że wezmiemy drania na wycieczkę rowerem i wymęczymy :evilbat: Oczywiście zmęczony był, ale po powrocie do domu po kilkunastu minutach znowu mamlał łaciatą :mdleje: [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/317/obraz040sq4.jpg[/IMG] [IMG]http://img235.imageshack.us/img235/3192/obraz037lf2.jpg[/IMG] [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/4516/obraz034un2.jpg[/IMG] [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/1695/obraz050wy6.jpg[/IMG] [IMG]http://img76.imageshack.us/img76/7025/obraz222jk5.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/2870/obraz252ln1.jpg[/IMG] [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/6205/obraz253gy5.jpg[/IMG] [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/6517/obraz255ts1.jpg[/IMG] [mam nadzieję że tu nie obowiazuje regulamin - 5 zdjęć na posta :lol:]
  17. [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/4516/obraz034un2.jpg[/IMG] [IMG]http://img478.imageshack.us/img478/8626/obraz036vw3.jpg[/IMG] [IMG]http://img235.imageshack.us/img235/3192/obraz037lf2.jpg[/IMG] [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/317/obraz040sq4.jpg[/IMG] I specjalnie dla fanek... PALEC :evil_lol: [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/7373/obraz042ks1.jpg[/IMG]
  18. [quote name='chicken']Nie wiedzialam ze masz AZ tyle psow :crazyeye:[/quote]Mam jednego psa :diabloti: [quote name='Pianka'][URL]http://img396.imageshack.us/img396/2109/obraz207jp3.jpg[/URL] Jaki piękne białe zabki:loveu: A kiedy zdjęcia Miśka?:razz:[/quote]Dziś beda zdjęcia Miska bo zaraz się do niego wybieram ;)
  19. Neris czy sa jakies nowe wiesci, co u Saruni? :)
  20. Duet ;) [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/1269/obraz013gh9.jpg[/IMG] [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/5259/obraz022yf3.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/3918/obraz028bl8.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/6725/obraz033ro1.jpg[/IMG] [IMG]http://img478.imageshack.us/img478/1263/obraz035pe3.jpg[/IMG]
  21. [url]http://images26.fotosik.pl/19/3174a7ca8be4d2dfmed.jpg[/url] Duży, wstrętny i agresywny wilk chce zjesć tego beagle'a!! :evil_lol:
  22. [url]http://images24.fotosik.pl/19/c71b6325f1c16f70.jpg[/url] Ach ten wiatr we włosach :loveu: Przypomina mi to Hugola :(
×
×
  • Create New...