Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Nie mam siły odpisywać na wasze komentarze, wybaczcie :-( Wszystko mi się pieprzy, po prostu wszystko!!!! :-(:-(:-( Hugos... Moje małe czarne słoneczko.. Nie moge uwierzyc że juz Cie nie zobaczę, nie dotknę... :placz::placz::placz: Byl moją pierwszą, największą i najwspanialsza schroniskową miłością.. Nie, on JEST i ZAWSZE będzie dla mnie na pierwszym miejscu. Od 19 płaczę...... ciągle oglądam zdjęcia i ryczę... :-( Nie wiem co mam ze sobą zrobić, tak potwornie mnie to boli :-(:-( Mogłam coś zrobić, mogłam go stamtąd zabrać, *****!! Jestem idiotką, kompletna kretynką :flaming: Ojciec wpadł do pokoju i zrobił mi awanturę.. nie ma to jak wsparcie rodziców.. W sumie to mnie nie zadziwił, od kilku dni powtarza się ten sam schemat... Jutro jade do kuzynki, ja tu dłużej nie dam rady... :-(:-( [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/6535/hugoob4.jpg[/IMG] [SIZE=6]Hugo dlaczego mi to zrobiłeś....?????? [/SIZE]
  2. Przydałoby się jakies info co u naszego ulubieńca, ojjj przydałoby się :razz:
  3. Nie, proszę... NIE :( W następnym tygodniu wraca moja mama, miałam zacząć się o niego starać... Powiedzcie mi.. dlaczego? Dlaczego odszedł akurat teraz, dlaczego akurat ON? Hugoś kocham Cię mały... :( Kocham.. od lutego... od pierwszego wejrzenia.. dotyku.. Mam potworne wyrzuty sumienia, mogłam juz wczesniej starać się o niego, mogłam cokolwiek zrobić, cokolwiek! :(:( Nie doszłoby do pogryzienia, Hugoś odszedłby z łepkiem na moich kolanach, a nie w samotności... Miałam byc u niego w poniedziałek.. nie byłam... to jest po prostu niesprawiedliwe :( Nie mogę w to uwierzyć... :( Obudzcie mnie i powiedzcie że to był tylko zły sen, błagam :( Oglądam zdjęcia i wyję :-( Hugoś choć może nie żywiłeś do mnie żadnych większych uczuć, pamiętaj kochany że Cię nie zapomnę.... [`] Obudźcie mnie....
  4. Proszę :angryy: powiedzcie że to jakiś głupi zart :angryy:
  5. Grzanek? :mdleje: Cóż mogło go sprowokować do tego? :shake: Przecież Ci dwaj panowie praktycznie z jednej ręki mi karmę jedli, żaden nie powarkiwał nawet :niewiem:
  6. Wooow :multi: Kropa trafiła na wspaniałych ludzi :loveu:
  7. Fredzio to mądra bestia w końcu :cool3:
  8. Fakt, fotki by się przydały :razz:
  9. Dolores pokazuje pysia!! :multi: [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/9171/obraz300kw7.jpg[/IMG]
  10. [quote name='pinczerka_i_Gizmo'][URL]http://img337.imageshack.us/img337/2460/obraz010xi0.jpg[/URL] Co ja widzę, psiaki urządzają sobie nagonkę na zwierzynę :cool3:[/quote]:diabloti::diabloti: Lecę na randke z wiśniami :bye: [:placz::placz:]
  11. [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/7661/obraz023qo7.jpg[/IMG] [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/7526/obraz025ic3.jpg[/IMG] [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/5016/obraz037xb4.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/8142/obraz031yt2.jpg[/IMG] [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/4935/obraz043lv0.jpg[/IMG]
  12. [quote name='fidelek2']Cześć i czołem we wtorek :lol: Jak sie Czabik miewa? Żadnej większej krzywdy mu ten dziad nie zrobił? Figowa jakaś tak wieksza mi sie wydaje...złudzenie jakieś czy co? ;)[/quote]Cześć Kasiu :buzi: Czabik ma się dobrze. Śle buziaczki Fidlakowej ciotce :buzi: Dziś go widziałam, strupki nie są aż tak wielkie, ale jak była krew to groźnie to wyglądało. Większa? :evil_lol:
  13. [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/8797/obraz002jk7.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/4296/obraz020oe6.jpg[/IMG] Siostra Jadzikowej ;) [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/2460/obraz010xi0.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/9768/obraz011sn7.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/1420/obraz018fw3.jpg[/IMG]
  14. [quote name='g_o_n_i_a']Wiśnie :cool3: Jak taka pracowita jesteś to zapraszam do mnie - dużo wiśniiiii :lol: Pewnie i tak, ale co tam - bede miala co zazdroscic ha :p Dawaj :loveu:[/quote]Wiśnie? Nie wymawiaj przy mnie tego słowa :mad: Dziś bedę musiała urwać kolejne dwa wiadra... :placz: Smaczki dostaniemy jaaaaaaaaaaaa... każdy będzie nam zazdrościł :roflt: [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Nie poka[B][COLOR=Red]rz[/COLOR][/B]esz nowych? :([/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue]Niektórzy to mają szczęście... :roll: Gratuluję ;) [/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue]A nikt Ci nie kazał grać z kuzynką w piłkę :eviltong: Lepiej gra się z KUZYNAMI, o! :evil_lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Chcemy!! :multi:[/COLOR][/I][/quote]Ilonka poka[U][SIZE=3]ż[/SIZE][/U]ę! :eviltong: Tak się składa że aparat się znalazł, wcale nie zginął tylko mój tata go schował, a mi kazał biegać i szukac go po podwórku :x Dzięki ;) Ale ja nie mam kuzynów :shake: Tzn mam. 2 lata starszy jest w Angli, kuzyn który jest w moim wieku to burak :cool3:, a pozostali to dzieciaki, o grze w siatke mogę pomarzyć, a z kuzynką.... :cool3::loveu: [quote name='Pianka']Gratuluje wygranej w MP:eviltong: Pochwal sie potem co dostałas:p[/quote]Dzięki i ok ;) [quote name='Atena']Jej, jak ja nie lubie zbierać wiśni, o zgrozo! Na szczęście zrezygnowaliśmy z tego biznesu.[/quote]Jakbym coś z tego miała poza sokami i dzemikami to chętniej bym wisienki zbierała :eviltong: Ale w sumie wolę zbierać je jak np porzeczki :p
  15. Gryzeczku wszystkiego dobrego w nowym domku! Dziewczyny bravo za wytrwałość, mimo problemów Gryzio znalazł szczęscie :klacz: :multi:
  16. [quote name='g_o_n_i_a']Taaa :evil_lol: W końcu lenistwo to też jakieś zajęcie. ;) Koniecznie się pochwal co to za nagroda jak ją dostaniesz. :cool3: To daj :eviltong:[/quote]Dziś uzbierałam dwa dziesięciolitrowe wiadra wiśni :mad: Wydrylowałam je i grałam 2h z kuzynką w piłkę, napracowałam się, mówię Ci :eviltong: Hah zapewne będzie to czapeczka MP :eviltong: Albo jakieś smaczki ;) A chcesz? Napewno mam dać :eviltong::eviltong:
  17. [quote name='g_o_n_i_a'][COLOR=DarkGreen]Azulkowa mowi, ze tez kofa i pyta sie, kiedy bedzie mogla przyjechac na mizianko wg Cioci Sylwii. :eviltong:[/COLOR] [COLOR=DarkRed] Nie stać mnie na rogza, moze kiedyś jak bede miała możliwosc...[/COLOR] A co do tametego - nie zrezygnowalam dlatego, ze cos mi nie pasuje, tylko ze nie mam jak nawet na to uzbierac. Po prostu... Rodzice nie dają mi kieszonkowego, kręcą nosem jak prosze o 20zł na doladowanie do kom. Zreszta niewazne. Nic nie wskazuje na to, zeby to cos szybko mogloby trafić w moje rece. ;) Nawet dlatego zrezygnowalam z rogza, bo moze faktycznie kiedys to cos sobie kupie. [COLOR=Red] Dobrze i moze powiedziane, ale coś Ci sie nie spieszy na randke z Edem. :shake:[/COLOR] [COLOR=DarkOrchid] Ściemniara!!!!!! :turn-l:[/COLOR] [/quote][COLOR=DarkGreen]Mi się wydawało że nie ma za bardzo jak przyjechać :shake: hm? [COLOR=DarkRed]hahah brata masz przecież :cool3:[/COLOR] [COLOR=Black]Wiesz że byłoby super gdyby COŚ znalazło się w Twoim posiadaniu :cool3:[/COLOR] [COLOR=Black]Tylko nie wiem jak często mogłybyśmy to wykorzystywać, tatko kreci nosem na moje wycieczki do Rzeszowa :roll: No chyba że ta praca wypali :cool3: Był w pt, mają do niego dzwonić także kciuki się przydadzą :diabloti: [COLOR=Red]A skąd Ty to możesz wiedzieć :shake: W tamtą sobotę, gdyby mi rower nie wył to bym przyjechała Eda poznać, no trudno... :roll:[/COLOR] [COLOR=DarkOrchid]Ściemniara to jesteś Ty, każdy kto tu wchodzi może potwierdzić że fotki robic cudne, i . :loveu:[/COLOR] [/COLOR][/COLOR]
  18. Tinulec zawinięty w kocyku :loveu: Cudo :klacz: Miłych wakacji :razz:
  19. [quote name='Czarna_Owieczka']Ale zawsze nowe można zrobić :cool3:[/quote]Po co, skoro mam jeszcze duzo zdjęc których tu nie dałam :p
  20. woooow Kuba :cool3: Congratulations :cool3:
  21. [url]http://images12.fotosik.pl/93/7eb8904a19ec6a40.jpg[/url] Jaaaaaa :loveu: Nowe szeleczki? Pieknie :klacz:
  22. [QUOTE][IMG]http://images27.fotosik.pl/10/dcb8adc6366166cb.jpg[/IMG][/QUOTE]Jaka piękna z niej dziewczynka :loveu:
  23. Cudny kociak :klacz: Kot mojej kuzynki też jest takim dziczkiem, tyle że on 'dzieciństwo' spędził na wolności, trudno mu było się przestawić na życie w domu :roll:
  24. [quote name='g_o_n_i_a']Dzien dobry Leniuchy :multi: Piękny Czabiś [URL]http://img213.imageshack.us/img213/9062/obraz001uu6.jpg[/URL] Gratki :klacz:[/quote]Jakie leniuchy? My zapracowane kobity jesteśmy :eviltong: Dziękujemy :B-fly: [quote name='Czarna_Owieczka']Ty leniu, uważaj bo cię Giertych mundurkiem ukaże za wagary :eviltong: No wiesz :shake: ale jak już sie przyznałaś to możesz dodać nowe :p ps. Czabi-cud miód, zawsze zachwycają mnie jego szeleczki :razz:[/quote]Za nienoszenie mundurka zachowanie leci jedynie o jeden stopeń w dół, więc nosić nie będę, a poza tym u nas w szkole i tak to nie przejdzie :eviltong::p Nie ma nowych, w tym problem :diabloti:
×
×
  • Create New...