Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/7089/obraz354dz5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img477.imageshack.us/img477/8651/obraz374hq2.jpg[/IMG][/URL]
  2. Patusiowy uśmiech... i wszystko jasne :loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/4710/obraz351qu8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/5623/obraz352cq6.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img365.imageshack.us/img365/2485/obraz308of3.jpg[/IMG][/URL] Czaruj swym usmiechem, może kogoś zauroczysz :cool3:
  4. Mastuś biegnij na pierwsza stronkę, może tam spotka Cię szczęscie.. :loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img365.imageshack.us/img365/1861/obraz284sh2.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='fidelek2']A mojego Czabika nie ma...:placz: ja się ta nie bawię!!! :obrazic:[/quote]Ciiii... Patrz... Z Jadzikową [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img365.imageshack.us/img365/4295/obraz151hw9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img490.imageshack.us/img490/1787/obraz157tw2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img490.imageshack.us/img490/673/obraz161bj9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img365.imageshack.us/img365/6083/obraz163bs3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/1930/obraz176kc4.jpg[/IMG][/URL] I Czabik w pociągu ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img363.imageshack.us/img363/324/obraz244uj6.jpg[/IMG][/URL]
  6. [url]http://img401.imageshack.us/img401/4159/s220607021dt5.jpg[/url] Wooooooooooooow to jest super :loveu:
  7. [quote name='wiq']dokładnie:evil_lol::evil_lol: u mnie wszystkie właziły do łóżka i cóż, tak zostało:evil_lol::evil_lol:[/quote]Ale jest róznica pomiędzy trzema a szescioma psami :evil_lol::evil_lol: Nie wyobrażam sobie spać na moim maleńkim łózku z 2 psami [Figowa potrafi sprawić że śpi na nim bezemnie :mad:].
  8. Piekny Baksio, cudnie spi :loveu: Tylko go cmoknąc w mory czarny nosek :buzi:
  9. [IMG]http://img392.imageshack.us/img392/3507/obraz082hr0.jpg[/IMG] [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/9326/obraz074yx0.jpg[/IMG] To tyle jesli chodzi o fotki z Laszczyn ;)
  10. I bezczelnie wewalała ryja za okno... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/8633/obraz191mn3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img129.imageshack.us/img129/2847/obraz207jw1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img129.imageshack.us/img129/2672/obraz205is6.jpg[/IMG][/URL]
  11. [quote name='Patikujek_Zabrze'][COLOR=darkorange][B]Jeja - zywa maskotka:loveu:[/B][/COLOR] [URL]http://img359.imageshack.us/img359/5439/obraz084qq2.jpg[/URL] [B][COLOR=darkorange]buziaczki dla morduchów:loveu:[/COLOR][/B][/quote]Witamy w naszym fb ;) :multi: Nazwa 'maskotka' jest daleka od jego rzeczywistego położenia i jego nieokiełznanego charakterku ale ze zdjęc nie można duzo wywnioskować :cool3: [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/1951/obraz200on6.jpg[/IMG] [IMG]http://img240.imageshack.us/img240/8385/obraz202bd8.jpg[/IMG] I wracamy do domu :diabloti: W bagazniku bezczelnie siedział sobie rower, Figowa musiała jechac ze mną :multi::multi: [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/3968/obraz199zk4.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://img235.imageshack.us/img235/9431/obraz187ex5.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/1127/obraz183xt8.jpg[/IMG] [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/1563/obraz196tp2.jpg[/IMG]
  13. [quote name='fidelek2'] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/kissing.gif[/IMG] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/kissing.gif[/IMG] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/kissing.gif[/IMG][/quote]:buzi: [quote name='Marta_Ares'][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/3799/obraz186pt4.jpg[/IMG] bardzo lubie takie fotki kiedy psy patrza w obiektyw:loveu: :loveu: Sliczna ta Twoja centkowana dama:evil_lol: :loveu: :loveu:[/quote]Dziękujemy :B-fly: [quote name='Pianka'][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/6940/obraz086bg8.jpg[/IMG][/URL] Jest Misiaczek:multi: :multi:[/quote]Ano jest, specjalnie dla największej fanki :evil_lol::cool3: [quote name='Atena'][COLOR=magenta]Różowe?:hmmmm: Nie, niebieskie:razz: . Jak ogladasz zdjęcia?[/COLOR]:mad: [COLOR=green]Najobficiej ślini się Roxy:diabloti:[/COLOR] [COLOR=darkred]Oj, uwielbiam takie małe, puchate, jęzorowate miśki:loveu:[/COLOR] Niedawno głaskalam podobnego, małego spryciule.[/quote][COLOR=Magenta]Poczekaj poczekaj :diabloti: Pisałaś o RÓŻOWEJ obrozy, zaraz potem o tym że pasowałaby do szeleczek.... ja po prostu kojarzę inaczej niż większość ludzi i do mnie trzeba WIELKIMI literami mówic :diabloti: :roflt:[/COLOR] [COLOR=Green]Roxy? :crazyeye: Biedna Aneta :placz: Mam nadzieje że nie będzie pastwić się nad Tobą tak jak nad Olivem [odradzam, Figowa równeiż jest bezwzględna :shake:] :eviltong:[/COLOR] Oj nie mam pewności czy ten spryciula dałby Ci sie pogłaskać bez jakiegos smakowitego smaczka w ręku :lol:
  14. [QUOTE][IMG]http://images24.fotosik.pl/4/55da7ae1634a8dc4.jpg[/IMG][/QUOTE]Polało się ojjj polało :evil_lol:
  15. Mielonka? :mad: A Ty masz jakieś [B]godne[/B] i [B]mocne[/B] wytłumaczenie [B]dlaczego[/B] właścicielki tu nie ma? Bo wiesz, ja robie kilka kroków na stację PKP i wsiadam do pociągu. Cel - Tarnobrzeg :mad: Ciiiii nie psuj mi tej błogosci :loveu: A 1 wrzesnia popełnię samobójstwo, o :lol: W 2 klasie był KTOŚ, na początku był nawet nawet :loveu: :diabloti: Póxniej sie to zmieniło - jest idiotą, nabijamy się z niego z Jadzikową... i co się okazuje? Nie zdał, i bedzie chodził ze mnią do klasy :roflt: Mam nadzieję że ogólny sens pojęłaś :D:D:D:D
  16. Super wieści :klacz: Trzymamy mocno kciuki :kciuki:
  17. [SIZE=7][COLOR=Red]Gonia gdzie jesteś? [/COLOR][/SIZE][SIZE=7][COLOR=Red]:niewiem:[/COLOR][/SIZE][SIZE=7][COLOR=Red]:niewiem:[/COLOR][/SIZE][SIZE=7][COLOR=Red]:niewiem:[/COLOR][/SIZE][SIZE=7][COLOR=Red]:niewiem:[/COLOR][/SIZE][SIZE=7][COLOR=Red]:niewiem:[/COLOR][/SIZE][SIZE=7][COLOR=Red]:niewiem:[/COLOR][/SIZE]
  18. Dzień dobry :diabloti: [quote name='g_o_n_i_a']Zwariowalas :-o On tu wszystko czytal, ze przyjedziesz i bedziesz go przekupywac smackami :cool3: No to BA :diabloti: Pff Ty mnie zaniedbujesz wiec co? :placz: A ja juz nie wiem co Wy cytujece :roll: Branocka :bye:[/quote]To nie moja wina :shake: Aaaaa :siara: Wiesz dziś Kubus zaatakował worek z karmą dla pedzli [kiedy bawiłysmy się z Figową i podrzucałam jej inną karme, nawet na nią nie spojrzał :mad: wie co dobre :diabloti:], także myslę że Edziulkowi tez się spodoba :cool3: Taaa szukaj zaspokojenia u Teresek :shake: Gonia, ja wiedziałam że to się tak może skończyć... ale TERESKI?!?! :mdleje: Cóż za gust... :shake: Hihih :evil_lol::evil_lol: :roflt:
  19. Biedny, biedny Olivek :placz: Dośc że się nad nim znęcają wielkie, czarne, agresywne babska to do tego zbkoczone są :shake: Aneto! Do czego Ty dopuszczasz! :evil_lol: A ta Roxy to taka niewinna na tych zdjęciach [niektórych :evil_lol:] no kto by pomyslał :evil_lol: P.S. Jakieś POSTĘPY? :evil_lol:
  20. Woooooooooooooooooooooooow Kara :multi: 6 pies :loveu: I do tego aussik :loveu: Gratuluję nowego 'nabytku' :evil_lol:
  21. Szkoda.. :(
  22. Trzymamy mocno kciuki za Gryzka ;)
  23. Wakacje, o TAK!! :sweetCyb: W końcu moge się lenić, lenić i LENIĆ :sweetCyb:
×
×
  • Create New...