Dzięki Wam za wszystko :(
Nie mogłam zasnąć, ale pewna osóbka mi pomogła, bardzo jej za to dziękuję :calus:
Dziś wstałam ok 12, przynajmniej juz nie płaczę.. cały czas.
Nie wytrzymałam tylko po wejściu na jego wątek, ja już chyba całkiem wariuje :(
Chciałam zwiać do kuznki, a nie mam ani grosza na autobus, świetnie :(
Co jeszcze będzie nie tak???
[IMG]http://img300.imageshack.us/img300/6417/clouds3724cn4.jpg[/IMG]
Moje słoneczko :(