Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote][IMG]http://images23.fotosik.pl/4/6028bbaeafb44097.jpg[/IMG][/quote]O ja cieeeeeeeeeee :mdleje: To cudo to nasza Fjona? To napewno ten sam pies? :loveu: A raczej Jess :loveu:
  2. Jutro miałam gdzieś jechać, może to i lepiej że zostanę w domu. Znalazłam dziś na Fidze kleszcza. To był pierwszy kleszcz w jej życiu :lol: Dziwi mnie to że Kibiś np co kilka dni wraca ze spaceru z kleszczem na tyłku a Figowa przez 5 lat nie miała żadnego :lol:
  3. Pewnie że fajne :loveu: A sierść taka błyszcząca na ogonie, srebrna :loveu:
  4. Myślę że narazie poczekam na rozwój sytuacji, będe w domu, mam wakacje więc moge wiecej uważać na Figową, Jadzikowa Czabem... zobaczymy, moze się palantowi znudzi.
  5. Fidlak :loveu:
  6. Postraszyc? Czym? :( W zaistniałej sytuacji to ja się zaczynam bać. :(
  7. Najchętniej własnie tak bym zrobiła :mad:
  8. [quote name='fidelek2']On jest po prostu taki kochliwy...psiak CUDO - kocha wszystko co sie rusza :loveu:[/quote]Ciekawe co bedzie po kastracji :hmmmm: Co do nowszych informacji o Czabutku.. Mamy sasiada, starego grzyba. A ten grzyb przyszedł z pyskiem do rodziców jadzikowej. Podobno Czabi [tak, CZABI :crazyeye:] wywrócił jego wnuka na rowerze.. :shake: Ja w to nie wierzę, nikt kto zna Czaba też. Czabi go nie lubi. Trudno zreszta się dziwić skoro facet idąc obok rzuca w niego czym popadnie :angryy: Figowa dostaje szewskiej pasji jak go widzi, także nie chcę nawet myslec co jej idiota zrobił. Jadzikowa zadzwoniła do mnie, podobno palant powiedział że jak go nie uwiąża to sam sie nim zajmie... Co robić co robić... :placz::placz:
  9. [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Branoc :( :calus:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]PS. Odpowiedz SMSem...[/COLOR][/I][/quote]Branoc kartofel :buzi: Nie smutaj kochana :calus: Juz CI odpisuję ;)
  10. [quote name='fidelek2']Kocham Go coraz bardziej [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/5FEE.gif[/IMG][/quote]W niektórych sytuacjach jest to dośc kłopotliwe. Np na ulicy - gdy zobaczy innego psa to jest jeden wielki ryk. A własciciel patrzy z przerażeniem i czym predzej ucieka z pola widzenia.. :oops:
  11. Czabik to jest taki szczególny przypadek. On kocha wszystko co żyje. Także tego kreciora to pewnie by zalizał na smierc. Szkoda że nie nakręciłam jego reakcji gdy weszlismy do zoologa. Zobaczył swinki morskie, myszki, koszatniczki.... zawył głosno, położył sie przed nimi i patrzył machając zawzięcie ogonem :loveu: Musiałysmy go wziąść na ręce by go od gryzoni odciągnąć :lol: U jadzikowej sa małe kurczaki - cały dzień dzis spędził na patrzeniu na małe, żólte kuleczki... Dotykał noskiem i popiskiwał.. :lol: Doszłysmy do wniosku że to objawy ciąży urojonej :lol: Co do pociągu - pojechalysmy z Jadzikową na labę do miasta w którym mamy szkołę, a tam jest cuuuuuuuuuuudny park :loveu: Do domu wracałysmy pociągiem ;)
  12. [SIZE=1][COLOR=White][zaraz przyjdzie tu Pianka powiedzieć mi że mam za duzy podpis :evil_lol:] Tylko co ja mam z niego usunąć? :hmmmm: :placz: [/COLOR][/SIZE]
  13. Szalony szczenior :loveu:
  14. [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Dobry? :( [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Od południa kręci mi się w głowie, nic mi się nie chce... To objawy tej głupiej samotności... A jeszcze dzisiaj koniec roku... [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Znów zostałam oszukana...Drugi raz zostałam sama...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]I słucham w kółko tych samych piosenek, żeby chociaż przestać o tym wszystkim myśleć... [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]:( :( :([/COLOR][/I] [/quote]Czy dobry... NIE :placz::placz::placz: To może połóż się.. spac? :cool3: Ja ostatnio przedawkowałam ze snem, ale wyszło mi to na dobre ;) Ilonk nie martw się, jeszcze znajdziesz TO, zobaczysz :calus: Muzyka... słuchasz przygnębiających smętów jak ja w tej chwili? To wiem jak się czujesz..
  15. Viola nie bój nic.... chłopak jest duży, ILE DO TARMOSZENIA :loveu:
  16. Cudne zdjęcia :klacz:
  17. Hop hop! Marylasku.. biel od niej bije aż razi :loveu: :evil_lol:
  18. Udanej zabawy w takim razie :multi:
  19. Hahah a kiedy beda wyniki? :evil_lol:
  20. [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Bry Figusiowa... :calus: :([/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Dawno mnie tu nie było, przepraszam nie działała mi dogomania... [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Wreszczie dałaś fotki słodziaczka Czabulca :loveu: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Przyzwyczaiłam się już do tej samotności... Uch... :([/COLOR][/I][/quote]Dzień dobry :multi: A Ty nadal smutasz? :mad: Nie przepraszaj, nie ma za co :calus: Fotek mam więcej, ale mało kto wchodzi, poza tym nie chce mi się już wrzucać :p :calus:
×
×
  • Create New...