-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Bidulu zrobili z Ciebie babcię :evil_lol: Już wiem gdzie sie podziała nasza czerwona obroża! :x Donvitow regulamin :mad: Bo jak tu zaraz wpadnie wściekły mod.. :evil_lol:
-
[url]http://img146.imageshack.us/img146/2228/tn4bt6.jpg[/url] Śliczna z niego psinka :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Cambel']A gdzie tam, nie jest tak źle....mam może i trochę zadrapań na całym ciele, ale to szczegół. :evil_lol: :roflt:[/quote]No co tam, wybity ząb, naderwane ucho... takie nic :evil_lol: CHcesz by spotkał Cię gniew tez żaby? :cool1: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Cambel']Co za brutal :evil_lol: [B] No ale ja za to co chwila obrywam po klatce piersiowej, i po twarzy, jak siedzę, a Megulec chce się bawić i skacze. [/B] I to są gratis 2 łapy, nie jedna :cool3: [URL]http://img527.imageshack.us/img527/1773/zabalj3.jpg[/URL] Ta żaba stoi jak jakiś bodyguard. :evil_lol:[/quote] To jest dopiero brutal :evil_lol::evil_lol: Jesli chodzi o żabe to o tym samym pomyślałam :eviltong: :roflt: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://img59.imageshack.us/img59/4040/obraz249xx8.jpg[/IMG] [IMG]http://img68.imageshack.us/img68/9695/obraz277hr2.jpg[/IMG] [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/7158/obraz303yg0.jpg[/IMG] I żabula :loveu: [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/1773/zabalj3.jpg[/IMG] o tyle jesli chodzi o zaległe fotki ;) Mam jeszcze dużo Duetkowych fotek ;) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://img396.imageshack.us/img396/2109/obraz207jp3.jpg[/IMG] [IMG]http://img75.imageshack.us/img75/9549/obraz215jp1.jpg[/IMG] [IMG]http://img396.imageshack.us/img396/5841/obraz217it9.jpg[/IMG] [IMG]http://img68.imageshack.us/img68/1016/obraz237av3.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Cambel'][URL]http://img234.imageshack.us/img234/8316/obraz180db3.jpg[/URL] Czabulek :loveu: Ma śliczny komplecik - smycz + obrozę :loveu: [URL]http://img66.imageshack.us/img66/1230/obraz190hw4.jpg[/URL] Łaa jak fajno :loveu: Mój psotnik też tak robi, ale tylko jak jej się zachce, zresztą ja jej tego nie uczyłam. :evil_lol: [URL]http://img396.imageshack.us/img396/5704/obraz204qi4.jpg[/URL] Ale mi się to zdjęcie podoba. ;)[/quote]Smycz + szelki :eviltong: Ale obroże tez mu juz Jadzikowa dokupiła w tych kolorach :razz: Figowa to nałogowo podaje lapę :evil_lol: Jak zrobi coś źle to podchodzi i pac łapą, gdy śpię to ona daje mi nią w pysk i budzi, przy stole kładzie lapę na moim kolanie i patrzy zwrokiem nr 14 "Halo halo, to ja, wasz głodny i biedny pies..." :eviltong: A Kibiś to dawał czadu z tą zabawką, mam duuużo podobnych z nim zdjęć :loveu::loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://img484.imageshack.us/img484/3954/obraz172xa7.jpg[/IMG] [IMG]http://img234.imageshack.us/img234/8316/obraz180db3.jpg[/IMG] [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/9062/obraz187fw2.jpg[/IMG] [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/1230/obraz190hw4.jpg[/IMG] [IMG]http://img396.imageshack.us/img396/5704/obraz204qi4.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Carolcia']witam :) Figa jak zwykle idealnie wychodzi na fotach :loveu: :loveu: I jakos smutno tutaj :-([/quote]Dziękujemy ;) [quote name='Cambel']Mnie Czabik od początku wpadł w oko, jak jeszcze Aneta mi go pokazywała, chyba na PŚ... I tak go zapamiętalam. A jak tego gnoma zobaczyłam, to od razu mi się skojarzyło nie wiem czemu. :eviltong:[/quote] A ja wiem czemu, bo gnom jest do pokraki podobny :eviltong: -
Moja wredna jest dominatorką do psów, mnie zdominowac nie próbowała :lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Cambel'][URL]http://img390.imageshack.us/img390/9954/obraz134dr2.jpg[/URL] Sylwia, Ty jeszcze żyjesz? Taka paszcza wielka br....Jakby Cię pożarła?! Uważaj tam sobie. :roll: ;) Dlaczego mi moja Megi pomniejszonego i rozjaśnionego Czabika przypomina ? :hmmmm: Może mniej masywna jest, ale jakies takie moje pierwsze skojarzenie...[/quote]Spokojnie, radze sobie :cool3:;) Przyznam Ci się że gdy po raz pierwszy zobaczyłam Megulca tez pomyslałam że do Czabika troszkę podobna jest :cool3: -
Przyzwyczai się ;)
-
Jaki zaspany :loveu: Super filmik ;)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Kolejne zaległe fotki [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/312/obraz133wj5.jpg[/IMG] [IMG]http://img478.imageshack.us/img478/595/obraz137sm5.jpg[/IMG] [IMG]http://img390.imageshack.us/img390/9954/obraz134dr2.jpg[/IMG] [IMG]http://img390.imageshack.us/img390/3070/obraz168nt7.jpg[/IMG] [IMG]http://img484.imageshack.us/img484/183/obraz169gp9.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Mi z dnia na dzień jest lepiej, ale nadal czuje te pustkę :( -
Samo PT z psa aniołka nie zrobi, wujostwo muszą tez z domu z psem poćwiczyć :razz: A czy możemy liczyć na jakąś fotorelacje? ;)
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
:: FiGa :: replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Piesek w avku był moim schroniskowym ulubieńcem i miał się stac moim pupilem.. :( Odszedł 2 dni temu. -
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
:: FiGa :: replied to Samturia's topic in Galeria
Ha! Widzisz Kamila zgadza się ze mną!! :evil_lol: Moja komórka tez się zacina, a do tego wygląda jakby trzęsienie ziemi przeżyła :lol: A w rzeczywistości przezyła nie jeden upadekna drogę podczas szybkiej jazdy na rolkach :lol: -
[url]http://i11.tinypic.com/4podx1k.png[/url] Jaka czujna suńka, od razu widac kto rządzi tym parkiem :evil_lol:
-
spójrz jak jesień złoci listki.....czyli=>Tigrosławskie zapasy w błocie ;)
:: FiGa :: replied to e.v.a's topic in Galeria
Witaj Ewuniu :multi: Na braciszka się nie złość, oni głupi z natury są, trzeba im to wybaczyć ;) -
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
:: FiGa :: replied to Samturia's topic in Galeria
Wiesz co Ci powiem? :mad: Sciemniasz chyba bo takiego zdjęcia jak to z kotem nawet mój aparat by nie zrobił :mdleje: Obrózka ładna ;) -
[url]http://img19.imageshack.us/img19/8001/s060707040fo8.jpg[/url] Obożemójkochany...!!! :mdleje:
-
[quote name='fidelek2']Chciałabym Go zobaczyć w baletkach jak z gracją podskakuje....:p[/quote]Wierz mi, nie chciałabyś :lol:
-
Ja nie zasnę, choc nie wiem jak bardzo bym chciała :( Branoc :bye:
-
[quote name='Helga_psiaki']to są mistrzowie kamuflażu, niewiedzialas Figa:lol:[/quote]To jest fakt znany każdemu włascicielowi psa :diabloti: Ale te wredne i podstępne typy potrafią manipulować biednymi właścicielami, w rezultacie my, biedni, najgorsze występki potrafimy im darować :mad: Fju fju, rzeczywiscie pięknie mu w niebieskim :cool3: