Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='Czarna_Owieczka']To jest zbyt drastyczne, krew się leje, a tu dzieci wchodzą przecież :diabloti: ps. A czy Panna Karolina nie wyjechała na wakacje?[/quote]To sie nie patrz :eviltong: Pewnie tak :mad: tańczy hula-hula na hawajach u boku brada pita :shake: I popija drinki z palemką :razz:
  2. Ale trzeba miec tez refleks by to uchwycić :razz: Ja chyba też gdzieś miałam ziewającą figową na zdjęciu robionym niedawno :hmmmm:
  3. Trzymamy kciuki i czekamy na wiadomości :kciuki:
  4. Łaaaa ten 1 ziew jest świetny :loveu:
  5. [quote name='Czarna_Owieczka']Ja bym tu użyła takiego emota: :-x[/quote] A co powiesz na :boom:
  6. Woooooow :multi:! Zajefajne zdjęcia :multi:
  7. [url]http://img504.imageshack.us/img504/165/s290607092yd0.jpg[/url] :loveu: :loveu:
  8. Witajcie kochani! :multi: Wspaniałe zdjęcia :klacz: Sztorm to bezczelna istota :mad:
  9. :hmmmm: To taki mały sredniak jest z tego naszego kudłacza :hmmmm:
  10. Wiecie co? Przed chwilką dzwoniła do mnie pani z MP z informacją że wygrałam coś, nie wiem co, za udział w głosowaniu na uczestników nominowanych do nagrody "Serce dla zwierząt" :evil_lol: Nagrodę otrzymała pani Karina Schwerzler, czyli osobka na którą oddałam głos :-P
  11. [quote name='psiulka']A to Ty Sylwia nie w schronisku? Hop!!Niestety nie :shake: Gonia mozna wrzucić jeszcze zdjecia których tu nie ma, np te które wysłałas mi na pw.
  12. [quote name='psiulka'] [I][COLOR=royalblue]Hej ^^[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Racja zdjęć nie ma... Jak coś to tylko jakieś karykatury zdjęć :cool1: [/COLOR][/I][/quote]Karykatury też mogą być :eviltong:
  13. [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Wreszcie :mdleje:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Ale te zdjęcia się NIE WYŚWIETLAJĄ :-x [/COLOR][/I][/quote] Wreszcie? :crazyeye: Chyba raczej "Boże, znowu ona" :eviltong: Nic nie poradzę :niewiem: Żałuj :eviltong:
  14. Ajj tam Doloreska to akurat maleństwo jest :lol:I tulić się uwielbia, nie wspominając juz o mizianiu. :loveu: [CENTER][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/2770/obraz312kk8.jpg[/IMG] [/CENTER]
  15. Bry ;) Ale nagadane :mdleje: [url]http://img177.imageshack.us/img177/9959/56057523hv8.jpg[/url] :mdleje: Azulko kocham Cię skarbie :loveu: [quote name='g_o_n_i_a'] Ostatnio zastanawialam się nad zakupem rogza :p [URL="http://allegro.pl/item208583700_rogz_for_dogz_niebieska_obroza_waves_m_l.html"][B][SIZE=5]1[/SIZE][/B][/URL] [URL="http://allegro.pl/item208988402__rogz_sliczna_obroza_m_l_.html"][B][SIZE=5]2[/SIZE][/B][/URL] Ale coś nie bardzo mogę sie zdecydować... Poza tym rozsądek coś tam szepta, ze moze za tę samą cenę kupić nową obrożkę, najzwyklejszą indiańską...:hmmmm: Fakt faktem, ze mam odlozone pare groszy na coś, co widocznie i tak nie kupię, więc... :niewiem:[/quote]Azuni byłoby pięknie w którejś z tych obrózek. A to inne... jesli się dobrze domyslam.. nie kupuj czegoś co może okazać sie wielka klapą, skoro Cię to nie interesuje to nie ma sensu, naprawdę :shake: [quote name='g_o_n_i_a'] Sylwia ma pierwszeństwo co do Edzika :eviltong:[/quote]:klacz: Dobrze powiedziane :evil_lol::evil_lol: Konik :placz::placz: [url]http://img220.imageshack.us/img220/9691/25034793lu0.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu: A Gonia ma talent do fot, nawet niech nam tu nie ściemnia :shake:
  16. W takim razie czekamy na zdjęcia, wymiziaj Hugola ode mnie :buzi:
  17. Cześc :razz: Nagadane :shake: A zdjęc jak nie było tak dalej nie ma :shake: Kamila masz psa? :cool3:
  18. Zdjęcia przeterminowane, bo sprzed 2 tyg :eviltong: Byłysmy sobie w parku, na labie, nie chciało nam się iść do szkoły :siara: [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/2961/obraz008lb8.jpg[/IMG] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/9062/obraz001uu6.jpg[/IMG] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/562/obraz005tg6.jpg[/IMG] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/2355/obraz007ye8.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/1176/obraz003up0.jpg[/IMG]
  19. Witajcie wszyscy :multi: Wakacjowałam sobie, wakacjowałam :cool3: Ale czasami tez podgladałam jak tam nasz fb pokrywa się kurzem :diabloti: I widzę że niektórzy tu cosniecoś kurz ścierali :razz: [quote name='fidelek2']To ja się dołączę i wypiję razem z Tobą... [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/884.gif[/IMG] Sylwuś, jak Czabik się czuje?[/quote]Kasiu :calus: No przynajmniej Ty jedna cieszysz sie razem z nami :pepsi: Czabuś czuje się dobrze, nie widziałam go juz kilka dni, ale mam relacje sms od Jadzikowej;) Dwaj panowie wychodzą z domu juz tylko na smyczy :shake: [quote name='fidelek2'] [url]http://img403.imageshack.us/img403/552/obraz482gu8.jpg[/url] Czyżby gdzieś sie jeszcze Dama wytarzała że taka czyściutka jest...? [/quote]W rzece :diabloti: Miejscami zapadałysmy się po kolana w piasku, Figowej to nie ominęło ;) [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Hejo Widzę, że masz, przepraszam miałaś (xP) w aparacie tryb makro U mnie to to nie bardzo wychodzi... [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]PS. Nie wiem kiedy będę miała telefonik... :([/COLOR][/I][/quote]:crazyeye: MAKRO?! :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: W tym aparacie? :roflt: :roflt: [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Sylw :mad:[/COLOR][/I][/quote]Gdzie z tym pattykiem :shake: [quote name='Atena'][B]Figa[/B]- zdawać relacje co u psów? Nie chowaj nam sie tu![/quote] Figa ma się dobrze, jest nękana przez Dueta, więc wyżywa się na nim, a ze on masochista jest to bardzo mu się to podoba :shake::shake: Czabuś i Kibic również, choć to wiem jedynie z smsów. Misko... nie byłam u niego już 5 dni :oops: Dziś wieczorem się do niego wybieramy. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Wakacjuje pewnie :cool3:[/quote]Bezczelna :diabloti: Ja ciężko pracowałam! Zadne wakacjowanie! Wiesz ile mnie trudu kosztowało lezenie brzuchem do góry na kocu przed domem kuzynki? Nie masz pojęcia :shake: [quote name='Yakubbo']Sliczniaste te zdjecie nademna :D Sorki ze tak nieodwiedzm i nei czytam ale czasu malo :P[/quote]Jakie zdjęcie nad Tobą? :hmmmm:
  20. Doloreska doczekała się swojego watku :multi: I to jeszcze ze zwariowanym przystojniakiem Mastusiem :multi: [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/681/obraz296qc8.jpg[/IMG]
  21. A kiedy Hugoś będzie strzyżony? :cool3: Czy jutro będę już mogła podziwiać jego nową fryzurkę? :cool3:
×
×
  • Create New...