-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
[quote name='fidelek2']A mówiłam mu...:mad: Ale nic to, jutro będzie kara - nie dostanie obiadu :evil_lol:[/quote]I nastepnym razem będzie napewno pamiętał :mad:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Kibuś to psychopata, widzicie co zrobił z dzieckiem Figi? :placz: Pamiętacie tego malca? :placz: [IMG]http://img390.imageshack.us/img390/13/obraz094cx2.jpg[/IMG] Figowa pilnująca panci :shake: [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/5885/obraz101bb2.jpg[/IMG] [IMG]http://img471.imageshack.us/img471/1818/obraz106yg9.jpg[/IMG] [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/6032/obraz105la6.jpg[/IMG] [IMG]http://img471.imageshack.us/img471/1348/obraz131na6.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Figowa robiaca wszystko by przeszkodzić Jadzikowej w labowaniu ;) [IMG]http://img485.imageshack.us/img485/9518/obraz074xr5.jpg[/IMG] [IMG]http://img485.imageshack.us/img485/1386/obraz076gs4.jpg[/IMG] [IMG]http://img485.imageshack.us/img485/8830/obraz082yr3.jpg[/IMG] [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/6086/obraz083ow1.jpg[/IMG] [IMG]http://img390.imageshack.us/img390/5313/obraz091dr3.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Na pewno przyjdzie... :calus: :( Spokojnej nocy Sylwuś :calus:[/COLOR][/I][/quote]Dobranoc Ilonko :bye: -
Wow świetna galeria :klacz: Czy mogę się wprosić i zagladac częsciej? :razz: Niunia to moja ulubienica, o :loveu:
-
Nie smutaj :calus: Będzie dobrze. Dobrej nocki :calus:
-
Nie zabrał? Bezczelny :shake:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Niech Ci się przyśni Huguś... :( :calus:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]PS. Przepraszam, zapomniałam :oops: [/COLOR][/I][/quote]Chciałabym żeby misie przysnił :-( Kochanie przyjdziesz do mnie we snie? :-(:-( To nie zapominaj więcej, życie Ci niemiłe? :mad: -
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
:: FiGa :: replied to Samturia's topic in Galeria
[url]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/tn_DSC03504-1.jpg[/url] Tylko mi nie mów że to było robione komórką :mdleje: 11 oczywiscie wpadniemy z życzeniami ;) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Sylwuniu śpij dzisiaj dobrze... :calus: :( Nie mam Ci jak napisać, ale myślę o Tobie kochana... :( Dobrej nocy...[/COLOR][/I][/quote]Bardzo Ci dziękuję za wszystko kartofelku :buzi: Sylwunia... :mad: [quote name='Samturia']Nie umiej sobie wyobrazić, co czujesz... pamiętam dzień jak pojechałam do schroniska i jaki był mój zawód... raczej szczęście... nie umiem tego określić... że nie ma w nim moich ulubionych psów... z jednej strony się cieszyłam.. a z drugiej? nie umiałam żyć z myślą, że ich już więcej nie zobacze.... do tej pory śmieje się przez łzy gdy o nich pomyśle... wiem że mają kochające domy... ale to jest silniejsze o de mnie! :( trzymaj sie! :)[/quote]Znacznie lepiej czułabym się gdyby on znalazł dom, wierz mi :-( -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Czika robi taką samą głupią minkę :lol: [/COLOR][/I] [url]http://images27.fotosik.pl/19/e718257b3bc843d8med.jpg[/url][/quote]:lol::lol: Ładnie się zgadały dziewczynki ;) [quote name='fidelek2']To tym bardziej boli... Tylko że na pewne sytuacje nie mamy i nigdy nie będziemy mieli wpływu...[/quote]Mimo wszystko bardzo boli.. było tak blisko :-( -
Fidlaś cierpliwie i nieustępliwie pilnuje tych drzwi :evil_lol:
-
Zawsze jeszcze mozesz dać nowsze, sprzed chwili ;)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Każdy pies jest inny... Nic nie jest takie samo... Sylwuś nawet nie wiesz jak chciałabym być teraz przy Tobie, żebyś wiedziała, że jesteś kimś na kim komus zależy i chce być z Tobą w tych trudnych chwilach... Przynajmniej po to, żebyś nie była teraz sama... :-( [/COLOR][/I][/quote]Dzięki kochana :calus: A co do psa.... zobaczymy. -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='fidelek2']Sylwuś nie smutaj już :calus: Wiem, że to boli i że jest Ci ciężko ...ale może tak miało być... Nigdy tego nie pojmiemy do końca, dla nas to zawsze biedzie ciężkie przeżycie ale ja uważam, że widocznie tak jest nam pisane...[/quote]Kasiu :calus: Powoli zaczynam to akceptować, nie da się cofnąć czasu, bez względu na to jak bardzo bym chciała... Jednak boli mnie że tak długo czekałam z pokazaniem go rodzicom, a w następnym tygodniu może udałoby się by mieszkał z nami :-(:-( -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Dam kilka fotek [IMG]http://img236.imageshack.us/img236/6162/obraz042jo9.jpg[/IMG] [IMG]http://img68.imageshack.us/img68/4926/obraz047hv6.jpg[/IMG] [IMG]http://img68.imageshack.us/img68/3613/obraz049va4.jpg[/IMG] Figowa luuubi tulenie z pancią :lol: [IMG]http://img390.imageshack.us/img390/9273/obraz051oo2.jpg[/IMG] [IMG]http://img390.imageshack.us/img390/1663/obraz068ng6.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Przyjaciel będzie przy Tobie... Ale teraz Sylwuś, może spodoba Ci się inny piesek, może poprawisz i jego los... Choć odrobinkę...[/COLOR][/I][/quote]Podobają mi się wszystkie pieski, ale czy któryś jest tak samo, lub tez z podobnie dziwacznym charakterkiem jak Hugo? :shake::shake: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Przestań, rozumiem Cię... :-( [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]I już niech zawsze tak będzie...[/COLOR][/I] :shake:[/quote]Nie wyobrażam sobie... jak ja pojadę do pędzli? :-( Mam nadzieję że juz tak będzie zawsze :-( -
Ale sterylkować ich 3 na raz nie musisz a ja aparatu na częsci nie kupię :evil_lol: Zajebiste fotki :klacz:
-
Piekne zdjecia ;) Ae jest nowy [dziwny] punkt w rgulaminie odnosnie ich wstawiania.. pffff :eviltong: a co to za goldenek? :cool3:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]:calus: Mi się skończyła ważność konta, nie mam jak pisać... [/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue]Sylwuś... Z przyjacielem przejdziesz wszystko... Wszystko...[/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue]Ja bym nie wiem, wydarła bym się na niego... :angryy: [/COLOR][/I][/quote]Ja Ci nawet nie odpisałam wczoraj... :-( Przepraszam :-( Wiem o tym... Nie wiem co ja bym zrobiła bez niego... :( Z nim nie da się gadać :shake: -
Galeria białasa argentyńskiego Bazyla :) Oraz Meli nieogara ;)
:: FiGa :: replied to maciaszek's topic in Galeria
Nakrapiana właśnie kombinuje jak z butelki wate wyciągnąć a to zajmuje jej więcej czasu niż maltretowanie pluszaka. Ja na szczęscie mam rodzeństwo które zawsze ma na zbyciu jakiegoś pluszaka :evil_lol: -
Śpioszek kochany :loveu:
-
Mi również ;) Vega jest świetne ;) "Wiki, Capri, Plamka, Kropka,Pieguska" dziecinne troche :eviltong: Ale co osoba to inne spojrzenie na to więc... ;)